Napięcia na kostce przekażnika klimatyzacji-sprężarki 626GF/GW

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Redisson » 23 maja 2017, 12:46

witam , Poprosze o pomoc ,mechanicy cos naknocili po wymianie silnika niedość ,że wypadaja zapłony to nie działa klimatyzacja – sterowanie . <płacze> Posiadam Mazde 626 2001 115 i mam problem z klimatyzacją -klimatronic , aby łatwiej uporać sie z problemem zależało by mi na fotce obrazującej połączenie kabli-kolorów i gdzie one biegną z przekaźników / dwa przekaźniki patrząc z przodu po otwarciu maski z lewej strony blisko reflektora przytwierdzone do błotnika w prostokątnej formie gumowej . jeśli tez można prosić o symbole jakie są na tych przekaźnikach no i co najważniejsze przy działającej klimatyzacji w pierwej kostce od zderzaka przedniego jakie są napięcia przy poszczególnych kolorach kabli w tej kostce /czyli gdzie plus gdzie minus / gdzieś jest podobny wątek ale chce się upewnić aby nie zrobić bałaganu w instalacji . Pozdrawiam <płacze>
Początkujący
 
Od: 23 maja 2017, 11:32
Posty: 8 (1/0)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 626 GF-GW 2001 2.0 16V 115

Postprzez Redisson » 29 maja 2017, 07:45

Brak pomocy niestety , klubowicze zapracowani :) a szkoda liczyłem na waszą pomoc . Więc dla potomnych jesli macie problem z klimatyzacją to w kostce od przekaźnika kable czerwony i czarno biały maja plus , a jeśli brak plusa na zasilanie sprężarki klimatyzacji to jest wina bezpiecznika /tzw kostki 30A/ w puszce bezpieczników pod maską . /prawa strona w górnej części gdzie są dwa bezpieczniki obok siebie / Pozdrawiam <rotfl>
Początkujący
 
Od: 23 maja 2017, 11:32
Posty: 8 (1/0)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 626 GF-GW 2001 2.0 16V 115

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6