Dźwiek przy zamykaniu samochodu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez DomiiWas » 23 maja 2015, 21:32

Witam, poszukiwalismy i niestety konkretnej odpowiedzi nie znalezlismy. Czy istnieje opcja wlaczenia dzwieku przy zamykaniu auta kluczykiem. Nasza madzia ma tak bardzo ciche ryglowanie drzwi ze zdajemy sie tylko na migniecie swiatel aby upewnic sie ze drzwi sa zamkniete, niestety nie zawsze widac z oddali. Nie mamy tego w ustawieniach glownych ( przynajmniej znalezc nie moge). A instrukcje obslugi przewertowalismy. Z gory dziekujemy za podpowiedz.
D i M
Początkujący
 
Od: 23 maja 2015, 20:35
Posty: 4
Auto: Mazda 6 GJ 2013 Se-Nav 2.2d Saloon, SkyActive, i-eloop.

Postprzez Sycamor » 6 lis 2016, 20:54

Witam,

może późna odpowiedź na Twoje pytanie, ale sądzę, że jest to związane z wersją samochodu.

Moja Pani ma co prawda CX-5 2016 r. w wersji Platinum i tam jest otwieranie samochodu guzikiem w klamce, w opcjach jest możliwość ustawienia głośności dźwięku podczas zamykania.

Ja mam M 6 2016 r. w wersji Executive SE i takiej opcji nie mam, podobnie jak u Ciebie.

Podejrzewam, że jest to związane z systemem otwierania samochodu (alarmu), tak więc chyba nie ma szans na dźwięki.

Pozdrawiam,

S.

------------------------

Obrazek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 11 paź 2016, 09:56
Posty: 10 (1/0)
Skąd: Dublin
Auto: Mazda 6 GJ kombi, 2.2 D, automat, (2016)

Postprzez Spowo » 23 lut 2018, 11:14

Tak jak kolega wyżej odpowiedział, nie ma szans na dźwięki przy zamykaniu samochodu. Pozostaje samemu coś pokombinować ;)
Początkujący
 
Od: 15 lut 2018, 12:08
Posty: 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6

cron