Zwrotnica – czy pasuje od 2.0 do 2.3?

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez r0wl3n » 22 paź 2016, 13:57

Witam,
mam problem, ponieważ auto mi ściąga na prawo. Byłem u siebie w mieście u znawcy od geometrii i stwierdził, że prawe przednie koło ma za duże odchyły, bo zwrotnica krzywa (poprzedni właściciel musiał przydupić gdzieś). Kazał zakupić i przyjechać na wymianę.

Auto jakie mam, widać w opisie – amerykańska wersja 2.3 z 08' (rocznik jak GH, ale to GG polift). Przyjechałem do gościa i on powiedział, że to zwrotnica od benzyny 2.0 z 07', ja z tego co widziałem na aukcji z nową zwrotnicą:

http://allegro.pl/zwrotnica-przednia-prawa-mazda-6-gg-gy-nowa-japan-i6216065274.html

Pamiętałem, że jest tabelka zastosowania do poszczególnych modeli i było 1.8, 2.0 i 2.3, więc stwierdziłem, że nie ma różnicy skoro nowy zamiennik podchodzi do wszystkich.

Teraz naszło mnie przemyślenie, żeby tutaj do was napisać i się upewnić.. Trochę woda po parówkach, ale fajnie jakbym się nie dał zrobić w bambus po raz kolejny <glupek2>

//edit:
gdyby ktoś się zastanawiał to pojemność nie ma znaczenia :)
Początkujący
 
Od: 8 maja 2016, 16:17
Posty: 22
Auto: Mazda 6 2.3 2008 (USA/GG front lift) Pb+LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6