Dodatkowe opcje modułu komfort – co jest a co się da dołożyć?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez casperii » 19 sie 2017, 11:30

Panowie , nie wiem czy w odpowiednim dziale piszę, ale zastanawiam się czy Mazda 6 przed liftem ma jakieś dodatkowe opcje modułu komfortu?

Chciałbym dołożyć następujące moduły:
* automatyczne domykanie szyb po zamknięciu auta (wiem, że można dokupić moduł na allegro i dołożyć – czy ktoś ma jakąś fotorelacje z tego)?

* automatyczne zamykanie auta po oddaleniu się od niego (co należy zamontować? czy się da? jak się nazywa ów moduł – mile widziana fotorelacja :–)

* automatyczne blokowanie drzwi po ruszeniu samochodem (co zamontować? czy się da? jak się nazywa moduł – j.w mile widziana fotorelacja.
Forumowicz
 
Od: 17 lut 2015, 22:56
Posty: 42 (0/1)
Skąd: Gdynia
Auto: Mazda 6 2.0D, RF-5C. 2005R.

Postprzez maciejb » 5 wrz 2017, 13:21

Nie mam pojęcia, ale z przyjemnością znalazłbym w Poznaniu magika który ma w tym doświadczenie i umie takie rzeczy dołożyć, szczególnie pkt.3
Forumowicz
 
Od: 16 gru 2016, 13:23
Posty: 38 (4/0)
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GY1 2.0 benzyna+lpg 2006 200tyś.

Postprzez Kira2034 » 7 wrz 2017, 18:16

Tak da się wszystko dodać za pomącą autoalarmu i kilku modułów np. w mojej 6 zamontowałem:
Alarm samochodowy który ma zainstalowane moduł czujniki udaru dwu poziomowy 3szt. <glupek2> bo jeden to za mało :D moduł detektor ruchu jest potrzebny jeżeli chcemy zostawiać auto z otwartymi szybami <faja> moduł COMING LEAVING HOME oświetla mi auto drogę do domu lub jak idę do auta ( jutro będę montował czujnik zmierzchu bo auto nie wie kiedy jest dzień a noc <glupek2> i zawsze jak otwieram auto to włącza oświetlenie ) i przy okazji zamontuje moduł domykania i otwierania szyb zdalnie :D takie mam plany na weekend
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 15 wrz 2014, 18:16
Posty: 5 (1/0)
Skąd: z Opola
Auto: Mazda 6 Sedan Benzyna 2.0 147KM 2005r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6