Problem z wypalaniem DPF – filtr cząstek stałych

Postprzez mcbeth » 11 lut 2010, 10:15

kmink napisał(a):Tylko systemy BOSCHA


To dlaczego piszesz w tym wątku , w którym omawiane są jedynie silniki z systemem DENSO ? Czyżby jednak nie do końca Wiecie co robicie ? Proponuję całą tą dyskusję przenieść gdzieś indziej, bo NIE DOTYCZY MZR-CD 2.0 !!!
2B || !(2B) ? by mcbeth
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 lut 2007, 14:29
Posty: 817
Skąd: 3miasto
Auto: M6 GG1 MZR-CD 143KM '07 Active+ / Legacy 2.0R 165KM AT S-AWD '07

Postprzez TuneFORCE » 11 lut 2010, 11:52

mcbeth napisał(a):
kmink napisał(a):Tylko systemy BOSCHA


To dlaczego piszesz w tym wątku , w którym omawiane są jedynie silniki z systemem DENSO ? Czyżby jednak nie do końca Wiecie co robicie ? Proponuję całą tą dyskusję przenieść gdzieś indziej, bo NIE DOTYCZY MZR-CD 2.0 !!!



Nie krzycz tak hahaha

Jest to najobszerniejszy temat i zaglądają tu też użytkownicy innych modeli a nie tylko MZR-CD 2.0 z systemem DENSO

Nie masz nic mądrego do napisania – NIE PISZ a nie wybierasz frazy z kontekstu i się czepiasz nie wiadomo po co...
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 23 lip 2005, 17:28
Posty: 104 (0/1)
Skąd: Poznań/Wałbrzych/Gdańsk
Auto: Fajne ;–)

Postprzez jarku007 » 11 lut 2010, 12:02

kmink napisał(a):...podajcie tez swoje imiona i nazwiska żeby było można to zweryfikować...

    Sorry , ale co Ty z ORMO jesteś .
kmink napisał(a):Napisz konkretnie kto z imienia i nazwiska albo podaj nazwę firmy żeby można było potwierdzić te informacje albo zaprzeczyć, po anonimow za klawiatury to mozna wszystko i o wszystkich napisać..
    Jeśli jesteśmy przy konkretach to bardzo proszę o poinformowanie Nas łaskawie – ile jeździ przez Was zmodyfikowanych Mazd wraz z danymi klientów ( oczywiście za ich zgodą ) – do zweryfikowania wykonanej przez Was usługi .
kmink napisał(a):A czy ja Cie namawiam/nakłaniam na usuwane filtra FAP/DPF?
    Ty tylko kulturalnie Nas informujesz że wykonujecie taką usługę .
    I to bardzo dobrze dla Nas że mamy w Waszej firmie jakąś możliwą alternatywe dla " problemów z DPF-em " .
kmink napisał(a):...gdyby w środku nocy zrozpaczony klient który robił chip tuning dzwonił do Was z zapytaniem czy nie działające wycieraczki maja jakiś związek z podniesieniem mocy ...
    uuu – nieźli fachowcy u Ciebie pracują czy " upierdliwy klient " ?
kmink napisał(a):Jak na razie to tylko złośliwie "szczekacie" ...
kmink napisał(a):Nie masz nic mądrego do napisania – NIE PISZ
    Świetny sposób Sobie wybrałeś na prezentacje Swojej firmy – pogratulować !!
    Pozdrawiam
    Mazda5 Mzr-cd top 07'
    Honda Civic sport vtech 05'
    Obrazek
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2008, 13:42
Posty: 251
Skąd: tyle dymu
Auto: Mazda /Honda /Mercedes

Postprzez gorylla » 11 lut 2010, 12:20

Panowie bywalcy wątku o DPF,
nie wiem czemu aż tak bardzo zirytował was kmink, że podjęliście z nim tak ostrą dyskusję. Za dużo w tym wszystkim nerwów.

Przecież można pytać dużo kulturalniej niż od razy zwyzywać, że głupoty opowiada. Może i opowiada (przy tym będąc równie opryskliwym), ale mam wrażenie, że sądy o nim i jego know-how zostały wydane bez najmniejszej próby weryfikacji jego doświadczeń.

Kmink, podzielam zdanie kol. jarku007, że Twoja forma reklamy przyjęła formę antyreklamy (nie bez udziału innych rozmówców). Zgadzam się z Tobą, że wątek odwiedzają również właściciele systemów Boscha, a nie tylko Denso i dlatego dobrze, że tu wpadłeś, każda wiedza się przydaje.

Jeśli możesz to napisz coś konstruktywnego o tym czym się zajmujecie, jakie są koszty, jakie macie doświadczenie, ile instalacji (dezinstalacji) przeprowadziliście i w jakich autach, jakie przebiegi po tych zabiegach mają te auta i jak się sprawują (tylko nie kłam!), jakie są warunki Waszej odpowiedzialności za ewentualne problemy, uszkodzenia itp.

Osobiście niewiele mnie obchodzi co napiszesz (latam na systemie Denso i do tego na razie nie mam żadnych problemów z DPF), ale myślę, że jest wiele osób, które mogą być zainteresowane.

I proponuję więcej luzu w tej dyskusji.
Jeszcze tylko kilka chwil i na rybki...

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 maja 2009, 10:38
Posty: 309 (0/1)
Skąd: podlaskie

Postprzez TuneFORCE » 11 lut 2010, 13:12

jarku007 napisał(a):
kmink napisał(a):...podajcie tez swoje imiona i nazwiska żeby było można to zweryfikować...

    Sorry , ale co Ty z ORMO jesteś .

Piszesz o jakiś błędach, problemach z samochodami po "usunięciu" FAP/DFP – napisałeś to tylko po to żeby wprowadzić zamęt? Tylko złośliwie, po to aby zniechęcić/nastraszyć forumowiczów? Nie rozumiem tego dlatego proszę o konkrety, wyślij mi na PW nr telefonu do firmy/osoby która "mięknie" gdy się pytasz o gwarancję i do klienta kóry ma problemy o jakich pisałeś – może będę mógł mu pomóc.

Nie rozumiem ludzi którzy tylko po to żeby coś złośliwie napisać wyszukują i czepiają się zdań wyrwanych z kontekstu...ja to nazywam "szczekaniem" a niektórzy "trolingiem"...nie rozumiem dlaczego ktos takie stwierdzenie traktuje jako antyreklame?

Co do telefonu w nocy...skoro ktoś się czepił tego zdania – modyfikacja zwana chip tuningiem nie ma NIC wspólnego z usterkami wycieraczek, spaloną żarówką czy dziurą w oponie..

Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany tematem to wchodzi na naszą stronę szuka nr tel. i dzwoni, bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
W tym temacie TYLKO informowałem o tym że JUŻ jest możliwość elektronicznego "wyłączenia" FAP/DPF w mazdach "z BOSCHem"– that all
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 23 lip 2005, 17:28
Posty: 104 (0/1)
Skąd: Poznań/Wałbrzych/Gdańsk
Auto: Fajne ;–)

Postprzez mcbeth » 11 lut 2010, 14:33

kmink napisał(a):Nie masz nic mądrego do napisania – NIE PISZ a nie wybierasz frazy z kontekstu i się czepiasz nie wiadomo po co...


Ja osobiście na pewno nie zleciłbym prac tak agresywnemu wykonawcy jak Ty.

do moda: jest specjalny wątek odnośnie DPF-a w silniku 1.6, gdzie być może jest instalacja Boscha. Proponuję to tam dokleić, bo niniejszy wątek jest już wystarczająco obszerny (na tyle, że niektórzy nie mają chęci go czytać). Proponuję przenieść z niego te offtopy.
2B || !(2B) ? by mcbeth
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 lut 2007, 14:29
Posty: 817
Skąd: 3miasto
Auto: M6 GG1 MZR-CD 143KM '07 Active+ / Legacy 2.0R 165KM AT S-AWD '07

Postprzez jarku007 » 11 lut 2010, 15:13

    Chciałem odpisać szybciej ale zagonili mnie do pracy ;)
kmink napisał(a):Piszesz o jakiś błędach, problemach z samochodami po "usunięciu" FAP/DFP – napisałeś to tylko po to żeby wprowadzić zamęt? Tylko złośliwie, po to aby zniechęcić/nastraszyć forumowiczów...
    Cytując moje słowa domyślam się że Twój ostatni post jest skierowany do mnie .
    Nie przypominam sobie że pisałem o tym ( pomyliłeś się co do osób ) . Jeśli się mylę to proszę mi to pokazać .
    Samochody nasze ( M3/5/6 ) nie kosztują kilka tysięcy złotych by można je było powierzać każdemu komu przyjdzie ochota zareklamować się na Naszym forum .
    Dlatego powinieneś wykazać choć trochę dobrej woli by to zrozumieć że niektórzy z Nas mają wątpliwości , pytania na temat takowej modyfikacji .
    Jeśli tak jak twierdzisz wszysko jest O.K. z usunięciemtego ustrojstwa ( DPF )to z pewnością Ci czeka świetlana przyszłość .
    A tak na marginesie – jeśli uwaga skierowana z mojej strony o sprawy związane z gwarancją na usługę usunięcia DPF wywołała z Twojej strony kmink taką a nie inną reakcje to jest to dla mnie zastanawiające jak potraktujesz klienta kiedy przyjedzie do Ciebie z reklamacją . Tak jak słusznie zauważył mcbeth " troche " jesteś " narowisty " .
    Pozdrawiam
    Mazda5 Mzr-cd top 07'
    Honda Civic sport vtech 05'
    Obrazek
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2008, 13:42
Posty: 251
Skąd: tyle dymu
Auto: Mazda /Honda /Mercedes

Postprzez TuneFORCE » 11 lut 2010, 16:06

Zaczęliście jałową i nerwową dyskusję, mówicie o czymś że jest BE – więc pytam gdzie? jak? u kogo?
Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi...zmieszać z błotem jest bardzo łatwo...podobne zachowanie przejawiają ludzie "pracujący" na Wiejskiej ;)

Sprawa gwarancji w TuneFORCE:
do 24miesięcy w zależności od wieku i przebiegu samochodu
Czy to na chip tuning czy na usługę "wyłączenia" FAP/DPF

Czy jestem "narowisty" to niech już przeciętny czytelnik oceni biorąc również pod uwagę ton Waszych wypowiedzi.

O tym jakie podejście mamy do klienta i jakiej jakości oferujemy usługi powinni się wypowiadać ludzie dla których takowe wykonaliśmy a nie postronne osoby na podstawie "mocniej" brzmiącej wypowiedzi...
Ostatnio edytowano 11 lis 2010, 00:52 przez TuneFORCE, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 23 lip 2005, 17:28
Posty: 104 (0/1)
Skąd: Poznań/Wałbrzych/Gdańsk
Auto: Fajne ;–)

Postprzez krzych » 11 lut 2010, 21:30

kmink, to Ty zaczales "szczekac" jak sam to ujales, zaczales rowniez z podejsciem "nazwiska, adresy, telefony", szkoda ze jeszcze nie postraszyles sadem – jesli tak traktujesz potencjalnych klientow to nie zycze Ci powodzenia, bo mi ich bedzie zal.

Swoja droga, nie podales zadnych konkretow w odpowiedzi na konkretne pytania tylko belkotales cos nadal o tym jacy to my nieuprzejmi jestesmy – skoro tak, skoro to my jestesmy tacy zli, niedobrzy i w ogole to co tu jeszcze robisz? Mazdy nie masz, robisz nie w Denso, jestes napastliwy, agresywny i krzyczysz o tym jak inni podobno krzycza – jakos tu nie pasujesz :P.

A Mcbeth to akurat jedna z najspokojniejszych i swiatlych istot na tym forum, wiec jedynie sie osmieszasz coraz bardziej.
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez TuneFORCE » 11 lut 2010, 23:21

krzych a może za chwilkę moi koledzy stworzą koło wzajemnej adoracji i szala przechyli się na drugą stronę?

Naprawdę mam pisać DUZYMI literami żebyś zrozumiał po co pytałem o nazwiska? Tak ciężko to zrozumieć.
Ja też zaraz mogę napisać jakąś niewiarygodną historię na Twój temat...
"słyszałem od znajomego że jakiś krzych na forum mazdy wyszukuje potencjalnych aut które można ukraść czy okraść...tak słyszałem...od jakiegoś kolegi nie pamietam jakiego...
10osób Cie zna i od razu uzna to za bełkot ale inni ludzie zaraz zaczną się zastanawiać, zaczną analizować czy nie ma w tym ziarenka prawdy...

Słyszałem, przeczytałem...gdzie? jak? od kogo? idąc dalej...jeśli nawet 10 osób miało jakiś problem po programowym wyłączeniu FAP/DPF a pozostałe 90 nie – czy oznacza to że ta usługa jest czymś złym?
Podobnie z chip tuningiem...ja zrobię 90aut, klienci będą mega zadowoleni a jakiś fucktuner zepsuje 10innych to czy oznacza to że taka modyfikacja "psuje auta"?

Dalej nie rozumiesz o co mi chodzi?

Jak ktoś mówi A to niech powie i B a nie sprowadza rozmowę na inny tor...

P.S Proponuję zakończyć ta do niczego nie prowadzącą dyskusje, ewentualnie przenieść ją na PW lub spotkać się osobiście przy pivie i pogadać :)
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 23 lip 2005, 17:28
Posty: 104 (0/1)
Skąd: Poznań/Wałbrzych/Gdańsk
Auto: Fajne ;–)

Postprzez Myjk » 12 lut 2010, 12:31

mcbeth napisał(a):do moda: jest specjalny wątek odnośnie DPF-a w silniku 1.6, gdzie być może jest instalacja Boscha. Proponuję to tam dokleić, bo niniejszy wątek jest już wystarczająco obszerny (na tyle, że niektórzy nie mają chęci go czytać). Proponuję przenieść z niego te offtopy.

mod wie :P mod jedynie czeka na zakończenie dysputy – by nie męczyć tematu dwa razy. :P
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez krzych » 12 lut 2010, 15:03

kmink, wszystko sie zgadza, ale zamiast bronic innych, podaj prawdziwe dane wg. Ciebie i wobec Twojej uslugi i bedzie over (zupelnie ignorujac "przytyki"). Skoro juz sa informacje nt. gwarancji, jest juz konkret ktorego obalic sie nie da dopoki ktos nie sprawdzi i to wlasnie jest rozwiazanie dysputy, a nie przekomarzanie sie kto, gdzie i jak. Niniejszym proponuje aby "poczyscic" temat i tyle :)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez widmo82 » 12 lut 2010, 15:26

Dostalem wiadomosc i nie wiem czy sie smiac czy plakac:
kmink napisał(a):Cześć,
Zaatakowałeś mnie na forum publicznym jakbym napsuł kupę samochodów usuwając FAP/DPF.
Jeśli chciałbyś się przekonać jakie sa efekty po usunięciu filtra proponuję mały deal...
Usuń filtr mechanicznie – wytnij FAP, tak żeby go nie zniszczyć i wspawaj kawałek rury, my Ci "wyłączymy" filtr programowo – za FREE, jeśli stwierdzisz po jakimś czasie że jednak chcesz wrócić do f.cz.st. to z powrotem go założysz a my CI wgramy ori soft jeśli będzie OK to postawisz pivo i będziemy kwita. My podchodzimy do tematu uczciwie i tego tez bym oczekiwał od Ciebie – żeby nie było sytuacji że sobie założysz że mimo wszystko nawet jak będzie OK to będziesz chciał nas oczernić.
Pozdrawiam
Grzesiek Stroisz


– zaatakowalem? no jesli pytanie potencjalnego klienta o gwarancje to atak to wszystko juz jasne, podalem nasze watpliwosci w tym temacie i liczylem ze zostana szybko w kulturalny i rzeczowy sposob rozwiane.
– Deal? Teraz nawet jak wiem ze dajecie jakas gwarancje to juz nie chce wiedziec w jakiej formie istnieje i nie odwaze sie dac wam zarobic, nie mam ochoty na pyskowki i nie tak zdobywa sie klientow.

Ciekawych sprawy jest nie mniej niz potencjalnych chetnych pozbycia sie DPF, stad zadalem proste pytanie o gwarancje, wystarczylo sie szybko ustosunkowac ze takowa gwarancja jest na okres taki i taki oraz w ramach gwarancji to i to – zamiast unosic sie,cwaniakowac, insynuowac jakoby z idiotami ma sie doczynienia. Czekalismy na odpowiedź na bardzo wazne pytanie: GWARANCJA -wolales szczekac. Chyba nie warto dalej tego komentowac. Powazny specjalista podchodzi do tego tematu rowniez powaznie, jak widac nie w tym przypadku.
Moderator "3BK" -Paweł
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 26 paź 2008, 10:23
Posty: 3600 (81/142)
Skąd: Radom
Auto: Mazda3 BK
była: 1,6 Y6 109KM 12.2006
jest: 2.0 LF 150KM 06.2008

Postprzez marcin-k » 12 lut 2010, 20:07

do kolegi kmink ja panu wieżę i chciałbym się dowiedzieć ile taka usługa u was w firmie kosztuje na mazdę 6 nie dla siebie ale dla kolegi który ma założony tylko emulator tak by wywalić profesjonalnie to gów..o kolega z emulatora jest bardzo zadowolony żadnych błędów nie wyświetlał ale emulator to pół środek jednak co jakiś czas włącza się procedura wypalania a to niepotrzebne zużycie paliwa jeśli można to profesjonalnie wyłączyć to ja jestem za i myślę że nie tylko ja niech nie wypowiadają się ci którzy nie spróbowali bo nie mają żadnego porównania ja to widziałem i zapewniam że to działa mówię o emulatorze a to tylko półśrodek profesjonalne wyłączenie filtra na pewno wyjdzie mu na zdrowie i kieszeń bo spalanie jeszcze spadnie
Początkujący
 
Od: 15 maja 2008, 02:53
Posty: 22
Skąd: Pruchnik
Auto: mazda 626

Postprzez TuneFORCE » 12 lut 2010, 20:30

Niestety w japońskich sterownikach jeszcze tego nie robimy – a taki jest w 6ce
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 23 lip 2005, 17:28
Posty: 104 (0/1)
Skąd: Poznań/Wałbrzych/Gdańsk
Auto: Fajne ;–)

Postprzez krzych » 12 lut 2010, 20:32

1. vice versa
2. na jakiej podtsawie oczerniasz go?
3. vice versa (ostatnie zdanie)
4. vice versa (smarkacz itp)
5. prosze zatem, wyciagnij wobec nas konsekwencje, z checia udowodnie CI jaki zalosny jestes
6.
a) bo to Ty sprzedajesz usluge i to Ty masz pisac konkrety skoro juz bezczelnie reklamujesz sie w watku ktory nie dotyczy Twojej uslugi
b) vice versa?
c) bo stac nas na obsluge DPF wbrew Twoim dziwnym mniemaniom, zarobek dzieki jego usinieciu jest znikomy, wiec musisze miec _konkretne_ argumenty _za_, a ich nie masz.
d) to Ty jestes trollem i siejesz spam reklamowy jednoczesnie belkoczac nie na temat (przypominam, jest to watek o DPF Denso)
7. I wtedy dopiero popelnilbys cos, za co mozna pociagnac Ciebie do odpowiedzialnosci, ale to juz drobiazg.

Jak ja kogoś nie znam to nic na jego temat nie piszę złego czy dobrego, nie insynuuje niczego złośliwie tak jak ty to robisz...

Wprost przeciwnie, ciagle to robisz. Tu i teraz. I moim skromnym zdaniem nalezy Ci sie drobna kara w postaci czyszczenia i bana na ochloniecie, ale na szczescie to nie moja decyzja.

Ad. "PS" – my tez tak myslelismy.
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez TuneFORCE » 12 lut 2010, 21:54

krzysiu takie odbijanie piłeczki jest dobre dla przedszkolaków...

Pytam więc znowu:
1. Kto miał problemy po "programowym wyłączeniu" FAP/DPF?
2. Jeżeli sytuacja nie dotyczyła Mazdy to jakiego samochodu?
3. Proszę o namiary na właściciela – np. mail
4. Jaka firma robiła modyfikację i jak rozwiązała ten problem?
To też jest bardzo ważne, każdemu może zdarzyć się błąd w sztuce, nikt nie jest nieomylny – była gwarancja i jeśli awaria została zgłoszona i usunięta to chyba nie ma żadnego problemu? Bo o tym też nikt nie wspomniał...

P.S Bardzo przepraszam szanownego krzysia że omyłkowo napisałem o naszej usłudze w złym temacie – dotyczącym denso, do którego oczywiście nie zaglada nikt poza właścicielami takich modeli aut.
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 23 lip 2005, 17:28
Posty: 104 (0/1)
Skąd: Poznań/Wałbrzych/Gdańsk
Auto: Fajne ;–)

Postprzez krzych » 12 lut 2010, 22:30

Punkty Ci sie pomieszaly (2).

A ogolnie to mam dosc, wiec wylaczam sie z dyskusji, zaznaczylem tylko, ze ja przylaczam sie do opinii tych, ktorzy z Toba dyskutowali. I ze obrazasz ludzi bezpodstawnie.

Tym samym, bez odbioru.
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez TuneFORCE » 13 lut 2010, 16:13

widmo82 było trzeba nie edytować postu przed jego cytowaniem <spoko>

Zadałem ci pytania odnośnie śmiesznych zarzutów/plotek i do tej pory nic nie odpowiedziałeś...rozmowa z tobą nie ma sensu...

Z moje strony koniec OT
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 23 lip 2005, 17:28
Posty: 104 (0/1)
Skąd: Poznań/Wałbrzych/Gdańsk
Auto: Fajne ;–)

Postprzez widmo82 » 14 lut 2010, 11:33

kmink napisał(a):widmo82 było trzeba nie edytować postu przed jego cytowaniem <spoko>


looooooooooool
Moderator "3BK" -Paweł
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 26 paź 2008, 10:23
Posty: 3600 (81/142)
Skąd: Radom
Auto: Mazda3 BK
była: 1,6 Y6 109KM 12.2006
jest: 2.0 LF 150KM 06.2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6