Czy wiązka elektryczna w M6 zawiera również instalację do fabrycznego alarmu?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez ckm52 » 14 wrz 2009, 17:03

Witam wszystkich forumowiczów!

Jak wiadomo fabryczny alarm w M6 to rarytas, a ja chciałbym podłączyć fabryczną centralkę do mojej M6. Pytanie jest takie: czy w samochodach, które nie są wyposażone w fabryczny alarm, wiązka instalacji elektrycznej jest na tyle rozbudowana, że bez cięcia kabli można podłączyć fabryczną centralkę i wszystko będzie grać?

Pozdrawiam, ckm.

P.S. Dla wszystkich zainteresowanych tematem: jestem świadom ułomności fabrycznych instalacji alarmowych.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2009, 14:19 przez ckm52, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 2 maja 2009, 12:34
Posty: 14
Skąd: Proszowice
Auto: Mazda 6 2.0 GY 2003

Postprzez chudy » 20 wrz 2009, 14:43

ckm52, jak widzę temat "wisi" od kilku dni. Jako że nie jesteś nowy na forum, powinieneś juz znać zasady nazywania tematów do których to proszę się zastosować. W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza. Pozdrawiam.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2005, 12:07
Posty: 1016
Skąd: Kościerzyna
Auto: Xedos CA KF i Pastuch B3 :)

Postprzez ckm52 » 23 wrz 2009, 08:59

OK. widzę, że pytanie dość trudne :(

To może z innej beczki. Gdzie znajduje się moduł fabrycznego alarmu i jak wygląda jego złącze. Rozbiorę co trzeba w Madzi i sprawdzę, czy mój samochód posiada fabryczną instalację alarmową.

Pozdrawiam, ckm.
Początkujący
 
Od: 2 maja 2009, 12:34
Posty: 14
Skąd: Proszowice
Auto: Mazda 6 2.0 GY 2003

Postprzez Enduro » 19 lut 2010, 22:53

witam!
wiadomo mi, że na przednim pasie wzmocnieniu czołowym, po stronie zbiorniczka wody
przed sinikime, jest kostka przygotowana do alarmu
i jesli ona ma czujnik to mozesz szukac..
jesli nie to nie, bo nie ma wtedy czego!
pozdr.
Enduro
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6