korozja nadkoli

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Yapa » 16 maja 2008, 10:58

scichy napisał(a):
Yapa napisał(a):Ja zostawiam niedługo auto w serwisie na bezpłatne zabezpieczenie – jeżeli są wpisy w książce, to po ich potwierdzeniu zrobią – wprawdzie zajmie to ok. 10 dni z wyschnięciem, ale dadzą mi auto zastępcze :D


Jak to 10 dni?? Rozkładają i składają samochód od nowa w tym czasie czy jak....?


Pojechałem dzisiaj do serwisu na Karczunkowskiej, bez zapowiedzi , by zobaczyć co robią z moim autem – widok niezły – auto rozebrane, bez drzwi, klap, reflektorów <boje się> zacząłem żałować, że się zgodziłem na to zabezpieczenie...,mam nadzieję, że można im ufać i nie pozamieniają mi niczego..Tylko jak to, cholera sprawdzić?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 15:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez rafael2332 » 19 maja 2008, 11:19

To i ja sie pochwale <lol>

Wczoraj czytałem wasze posty a dziś miałem jechać do lakiernika i płacic z własnej kieszeni za robote:D ale sobie myśle
spróbuje to załatwic w ramach gwarancji.Podjechałęm do aso (Puławska)i miłe zaskoczenie uznali gwarancje <jupi> M6 rocznik 2003,mam wszystkie pieczatki serwisowe i do tego rdze hahaha

hahaha super
rafael2332
 

Postprzez Yapa » 19 maja 2008, 11:45

Przygotuj się na kompletne rozłożenie auta :| i długi czas z autem zastępczym – ja już 2 tygodnie czekam <killer> , na jutro mają mi złożyć <jupi>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 15:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez rafael2332 » 19 maja 2008, 13:16

Yapa napisał(a):Przygotuj się na kompletne rozłożenie auta :| i długi czas z autem zastępczym – ja już 2 tygodnie czekam <killer> , na jutro mają mi złożyć <jupi>


wiem wiem 10dni roboczych beda robic a ze rozloża to wiem widziałem i nawet nie poznałem ze to M6 :P o zastepczy nie pytalem i tak dobrze ze w ramach gwarancji
rafael2332
 

Postprzez Yapa » 19 maja 2008, 13:58

rafael2332 napisał(a):o zastepczy nie pytalem

jak potrzebujesz to spytaj na karczunkowskiej. AZ Auto i tak oddaje samochód do AutoKarcz – bo to oni mają autoryzację Mazdy na naprawy blacharskie. Ja załatwiałem bezpośrednio, za Clio płacę 20 zł/dzień. Jutro do wzięcia :) Fakt, że jeździ toto słabo, ale jeździ
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 15:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez rafael2332 » 19 maja 2008, 15:58

Yapa napisał(a):
rafael2332 napisał(a):o zastepczy nie pytalem

jak potrzebujesz to spytaj na karczunkowskiej. AZ Auto i tak oddaje samochód do AutoKarcz – bo to oni mają autoryzację Mazdy na naprawy blacharskie. Ja załatwiałem bezpośrednio, za Clio płacę 20 zł/dzień. Jutro do wzięcia :) Fakt, że jeździ toto słabo, ale jeździ


a ja mam jeszcze 626 wiec dam rade.Tak wiem ze do autokarcz oddaja bylem u nich,rozmawialem
rafael2332
 

Postprzez rafael2332 » 28 maja 2008, 21:28

Yapa napisał(a):Przygotuj się na kompletne rozłożenie auta ysz i długi czas z autem zastępczym – ja już 2 tygodnie czekam killer , na jutro mają mi złożyć


No i jak madzia sie prezentuje po poprawkach?
rafael2332
 

Postprzez Yapa » 29 maja 2008, 09:35

Super, jestem zadowolony, naprawdę porządnie i fachowo zrobione, z czystym sumieniem mogę polecić.
Odwołuję!!!Wyszło trochę baboli !!!!
Ostatnio edytowano 11 sty 2010, 14:31 przez Yapa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 15:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez rafael2332 » 29 maja 2008, 21:19

Yapa napisał(a):Super, jestem zadowolony, naprawdę porządnie i fachowo zrobione, z czystym sumieniem mogę polecić

a to moze Twoja madzia taka ciemno szara jest?widzialem jak byla rozebrana i patrzylem chwile jak robili.Nie poznalem ze to mazda taka rozebrana byla :D
rafael2332
 

Postprzez Yapa » 29 maja 2008, 21:23

rafael2332 napisał(a):a to moze Twoja madzia taka ciemno szara jest?widzialem jak byla rozebrana i patrzylem chwile jak robili.Nie poznalem ze to mazda taka rozebrana byla

Też ją widziałem, zanim ją złożyli – wszedłem do zakładu, rozglądam się i pytam – a gdzie mój samochód?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 15:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez kit666 » 16 cze 2008, 09:37

a co z M3 czy tez korozja łapie tylne nadkola bo mam zamiar taką kupić ?
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2008, 20:20
Posty: 47 (0/1)
Skąd: Gliwice
Auto: Toyota Avensis 2003

Postprzez MarcinNN » 29 cze 2008, 07:47

Witam
Ja mam M6 po lifcie (koniec 2005 roku) i jak na razie korozji nie na nie mam. Owszem są duże rdzawe naloty na elementach zawieszenia i tarczach hamulcowych ale to wszystko. Co do Firmy Autokarcz to naprawiali moją mazdę po niefortunnym spotkaniu z motocyklistą, który przecenił swoje umiejętności (naprawa tyłu) i powiem ze serwis mogę z czystym sumieniem polecić. Szybko, sprawnie i fachowo. Rok po naprawie, żadnych zastrzeżeń, no i dotrzymanie terminu, w co sam nie mogłem uwierzyć. Pozdrawiam
Marcin
Początkujący
 
Od: 19 lut 2007, 22:09
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Auto: mazda 6 2.3

Postprzez rafael2332 » 29 cze 2008, 10:41

MarcinNN napisał(a):Witam
Ja mam M6 po lifcie (koniec 2005 roku) i jak na razie korozji nie na nie mam. Owszem są duże rdzawe naloty na elementach zawieszenia i tarczach hamulcowych ale to wszystko. Co do Firmy Autokarcz to naprawiali moją mazdę po niefortunnym spotkaniu z motocyklistą, który przecenił swoje umiejętności (naprawa tyłu) i powiem ze serwis mogę z czystym sumieniem polecić. Szybko, sprawnie i fachowo. Rok po naprawie, żadnych zastrzeżeń, no i dotrzymanie terminu, w co sam nie mogłem uwierzyć. Pozdrawiam
Marcin


ja niedługo odbieram m6 wlasnie z auto-karcz i zobaczymy,slyszalem pozytywne opinie o tym serwisie .Jesli natomiast chodzi o twoj model to jesli sie nie myle m6 po lifcie maja poprawione wady fabryczne w tym rdzewienie nadkoli,progow etc
W moim przypadku termin sie troche przedłużył :( no ale wazne zeby dokladnie zrobili madzie wiec nie mam pretensji
rafael2332
 

Postprzez komolubi » 29 cze 2008, 19:05

kit666 napisał(a):a co z M3 czy tez korozja łapie tylne nadkola bo mam zamiar taką kupić ?

Witam. W przypadku M3 też jest problem z tylnymi nadkolami niestety. Także jeżeli trafisz na egzemplarz bez rdzy to dodatkowa konserwacja na wszelki wypadek konieczna.
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2004, 08:31
Posty: 42 (0/1)
Skąd: Szymbark
Auto: mazda

Postprzez kit666 » 29 cze 2008, 19:23

juz kupilem M3 :)
widze jakis slad na krawedzi wewnetrznej tylnego blotnika tak jakby ktos cos poprawial
w ksiazce serwisowej podbite sa przeglady karoserii i nie ma zadnych adnotacji /mazda zostala przywieziona z niemiec/
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2008, 20:20
Posty: 47 (0/1)
Skąd: Gliwice
Auto: Toyota Avensis 2003

Postprzez loraks » 1 lip 2008, 21:33

10 dni to strasznie dluuuugo takie naprawy z wymiana nadkoli i naprawa / wymiana wszystkich paneli robi sie max 5 dni roboczych a zabezpieczenie schnie przez noc. nie wiem co obi za materialy uzywaja ale wszystkie serwisy maja te same materialy od mazdy a schnie to znacznie szybciej, mazdy 6 po lifcie rowniez po malu pokazuja bable ostatnio trafiaja sie maski z bablami i klapy tylne w komi na nadkola przyjdzie czas, a modele GG GY BK (mazda3) bez wyjatku wszystkie sztuki predzej czy pozniej zaczna korodowac, niestety. ale fachowa pomoc we wczesnej fazie sprawi ze auto dlugo bedzie ladnie wygladac. wczesniej bylo pytanie o BJ i 626 – to samo z tym ze nie tak szybko jak nowsze modele.
pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 22 gru 2007, 20:52
Posty: 10

Postprzez rafael2332 » 2 lip 2008, 05:42

loraks napisał(a):10 dni to strasznie dluuuugo

Zgadzam sie dlugo :( ale za darmoche <lol> i maja pozytywne opinie a to sie liczy.Poza tym bez problemu moglem wejsc na warsztat.pod samochod(akurat robili jakas 6) i ze tak powiem"patrzec na rece,pytac co i jak" –.pracownik mily gosc i mila rozmowa(nie znam imienia-tatuaz mial <jupi>)przy okazji podrawiam
Wiecej bede wiedzial jak zobacze skonczona robote i troche pojezdze a po zimie wyjdzie czy doglebnie spenetrowali moja madzie
loraks napisał(a):mazdy 6 po lifcie rowniez po malu pokazuja bable

No to tu jestem w szoku :|
Tak piekne auto a takie problemy,wychodzi oszczednosc koncernu chyba ;) :P :P
rafael2332
 

Postprzez ado » 3 lip 2008, 08:41

;)
Ostatnio edytowano 26 wrz 2008, 16:44 przez ado, łącznie edytowano 1 raz
ado
 

Postprzez rafael2332 » 3 lip 2008, 09:01

ado napisał(a):pracuje w autokarczu zeby 10 dni to moze i dlugo ale my robimy na jakosc a nie na ilosc i trzeba wziac pod uwage ze nietylko jedan samochod robi sie w tym czasie usmiech


no a ja dzis mam od was odebrac swoja madzie <lol>
Jak mowilem podobno zajebisci..e robicie ;) Mam nadzieje ze sie nie zawiode
pozdrawiam ;P ;)
rafael2332
 

Postprzez ado » 3 lip 2008, 09:38

:)
Ostatnio edytowano 26 wrz 2008, 16:45 przez ado, łącznie edytowano 1 raz
ado
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6