korozja nadkoli

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez zoltrix » 24 wrz 2008, 14:04

McSlavko napisał(a):oddawac do zabezpieczenia czy nie


Oddawać :D

W najgorszym przypadku ruda Ci wyjdzie znowu za rok, dwa, lepsze to niż nic hahaha
[url]http://www.rajskiesiedlisko.pl[/url] | Agroturystyka
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2008, 20:09
Posty: 123
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GH 2.0 RF-7J

Postprzez McSlavko » 24 wrz 2008, 14:08

a jak mi odmalują całe auto jak rafaelowi? :P albo wstawie mazde 6 a po naprawie wyjade trabantem, rafael nie chce powiedziec co spieprzyli ale chyba sie na maxa gosć wkurzył bo aż do sądu idzie <co?>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 wrz 2008, 22:39
Posty: 50
Skąd: Legionowo
Auto: MAZDA 6 GG 2.0 MZRCD 121KM '03

Postprzez Prusiak » 24 wrz 2008, 14:20

Upssss, to niezly przypadek... Jak ja sie dopytywalem w ASO jak wyglada naprawa, co zamierzaja zrobic itp. to dostalem odpowiedz ze 'zrobia tak, ze nie bedzie rdzy....!!!!' Wiecej uprzejmy pan nie byl w stanie mi powiedziec czy beda usuwac jakos rdze czy nowe blotnikii itp. Bo jezeli 'wymaluja' mi taki numer jak koledze rafaelowi to juz wole na wlasny koszt to zrobic.
Od lat wierny tylko japończykom...
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2008, 01:35
Posty: 113

Postprzez McSlavko » 24 wrz 2008, 14:44

Prusiak napisał(a):...Bo jezeli 'wymaluja' mi taki numer jak koledze rafaelowi to juz wole na wlasny koszt to zrobic.


Ja właśnie prosiłem ażeby powiedzial co zrobili, bo tak to tez na własny koszt robie
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 wrz 2008, 22:39
Posty: 50
Skąd: Legionowo
Auto: MAZDA 6 GG 2.0 MZRCD 121KM '03

Postprzez zoltrix » 24 wrz 2008, 16:35

Zastanawiam się jak w ogóle można to dobrze zrobić? Jeśli to tylko wyczyszcza i pomalują to za dwa lata będzie to samo. Wspawanie "ćwiartki" tez nie brzmi przekonująco :|

Ta dyskusja wogole powinna sie toczyc w innym miejscu – ten temat jest o coolerkach...
O korodujacych nadkolach tutaj: http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... &start=100
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2008, 20:09
Posty: 123
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GH 2.0 RF-7J

Postprzez mr_t » 24 wrz 2008, 16:40

Prusiak napisał(a):Jak ja sie dopytywalem w ASO jak wyglada naprawa, co zamierzaja zrobic itp. to dostalem odpowiedz ze 'zrobia tak, ze nie bedzie rdzy....!!!!'

Hehe, sami nie wiedzą jak to zrobić i dlatego taka odpowiedź, bo głupio im powiedzieć, że popsikają WD40 :) Jakby wiedzieli to by powiedzieli – to ich obowiązek powiedzieć klientowi co i jak mają zamiar zrobić.
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2008, 22:12
Posty: 629
Skąd: Będzin
Auto: Mazda 3, 2.0 diesel

Postprzez Myjk » 24 wrz 2008, 19:36

Panowie, ten temat dotyczy akcji serwisowej na INTERCOOLER (patrz temat :P), a nie rdzy w nadkolach.
Proszę nie generować bałaganu w temacie. Dziękuję.
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez Prusiak » 24 wrz 2008, 21:49

Myjk zrob z tym porzadek...
Od lat wierny tylko japończykom...
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2008, 01:35
Posty: 113

Postprzez Lorento » 24 wrz 2008, 22:14

Prusiak napisał(a):Myjk zrob z tym porzadek...

Jako kto, że tak powiem. Modem jest w audio z racji ściągania audiolinków. W temacie techniki samochodowej nie błyszczy . Aczkolwiek przyznaję rację. Trza tu pozamiatać i to stanowczo. To prośba do modów 3/5/6. Chociaż ostatnio jeden z modów spycha całą benzynę w diesla <lol>
Forumowicz
 
Od: 2 lip 2008, 21:21
Posty: 512 (0/1)
Auto: mazda 6 MZR 2,3

Postprzez Adaś » 24 wrz 2008, 22:31

sio
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez herci62 » 26 wrz 2008, 14:57

No tak wczoraj wstawilem na ogledziny serwis w swindon uk. na wyciek z intercooler wlasnie wrocilem .I tak musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony intercooler bedzie wymieniony na nowy oprocz tego poinformowali mnie ze wymienia tez jakis przewod od wspomagania (o czym nie wspomnialem)Po sciagnieciu czesci zadzwoniom wyznacza termin i wymienia wszystko w jeden dzien.Pozwole sobie wspomniec o rudej skierowali mnie w inne miejsce ,,body shopAUTOCOLOUR,,tam ta sama procedura /ogledziny /zdjecia/wysylaja do mazdy /decyzja i mam nadzieje malowanko.Co do kolegi z Londynu Tobie zakleili czyms -mysle ze Cie zrobili w jajo bo pytalem w serwisie i opowiedzialem jak ci zreperowali intercooler-- byli zdziwieni wedlug nich powinni Ci wymienic i powiedzieli dokladnie to co ktorys z formuowiczow--- ze klei sie awaryjnie na podworku serwis powinien wymienic na nowy-- oczywiscie oni nie sa pewni poniewaz tego nie widzieli i nie wiedza jakie byl rozmiar uszkodzenia.Po za wszystkim profesjonalna obsluga po zostawieniu auta odwiezli mnie do domu po odbior chcieli przyslac auto po mnie z czego nie skorzystalem odwiozl mnie syn.Tobie radze wyslac pismo bezposrednio do przectawiciela mazdy w uk. z informacja jak Cie zalatwili i poczekaj co oni na to. Pozdrawiam..
Ostatnio edytowano 28 wrz 2008, 15:25 przez herci62, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 maja 2008, 15:22
Posty: 131 (0/1)
Skąd: wrocław/swindon
Auto: mazda-6 2.2D/163 bhp/ 2009

Postprzez Krisek » 26 wrz 2008, 22:31

ja swoja odebralem zostalo zdarte i pomalowane – dodatkowo otworzyli jakies 2 czesci od srodka i wypelnili cos jak by sylikonem .. i wytlumaczyli .. ze dla tego rdzewieje bo Mazda nie miala tego zrobionego fabrycznie ... widzialem zrobione niezle ..

przy okazaji prze rysowali skorzany fotel :P ktory teraz benda naprawiac ...
i prog tez :P

wiec wazna informacja jest dla was ze poza usunieciem ... rdzy trzeba usunac przyczyne !
Forumowicz
 
Od: 20 sty 2008, 07:24
Posty: 1353 (0/2)
Skąd: Canada

Postprzez mbks » 11 paź 2008, 20:03

Ja też miałem ten BÓL . Ale zaprowadziłem ją do lakiernika i zerwał mi w obu nadkolach lakier do żywej blachy, zabezpieczył i polakierował. Koszt 100pln. Teraz wygląda o niebo lepiej i nie mam sie czego bac po zimie.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 lut 2008, 19:16
Posty: 4
Skąd: WOŁOMIN
Auto: MAZDA 6 2.0 CDTI 143 KM 2007 GY

Postprzez syrjusz » 14 paź 2008, 18:45

polecam autokarcz bo wiem jak tam robią i na pewno jest dobrze,a że jakiś rafeel pisze to tylko bzdury bo ściagnoł auto z niemiec wcześniej naprawiane do tego żle!!!a teraz wypisuje głupoty żeby coś pisać to trzeba mieć pojęcie o tym a jak do tej pory nie słyszałem złej opini o tym serwisie to fakt że potrzebują 10ciu dni ale opłaca się
syrjusz
 

Postprzez rafael2332 » 14 paź 2008, 21:29

syrjusz napisał(a):polecam autokarcz bo wiem jak tam robią i na pewno jest dobrze,a że jakiś rafeel pisze to tylko bzdury bo ściagnoł auto z niemiec wcześniej naprawiane do tego żle!!!a teraz wypisuje głupoty żeby coś pisać to trzeba mieć pojęcie o tym a jak do tej pory nie słyszałem złej opini o tym serwisie to fakt że potrzebują 10ciu dni ale opłaca się


Kolega zalogowany od 10 pazdziernika i wydaje opinie-do tego ta godzina wypowiedzi haha zaraz po spotkaniu?Dziwne gdyz dzisiaj mialem spotkanie z p.prezesem AZ-auto oraz Wlascicielem Auto Karcz
Posiadasz kolego duzo informacji na temat mojego samochodu skad?Watek osobny powstanie na temat przemalowania prawie calego samochodu bez mojej zgody i to w jaki sposób-porażka!!!!Jesli ktos ma watpliwosci zapraszam na ogledziny mojego auta po naprawie!!!Nie mam nic do ukrycia a partactwo trzeba ujawniac!Panowie pan Prezes AZ-auto oraz Auto-Karcz proponuja mi kolejne malowanie auta jako rozwiazanie-ich fuszerki,smiechu warte

Uwazajcie na AZ-Auto oraz Auto Karcz ul.Karczunkowska.
Ps.kolego to nie bzdury tylko opinia bieglego sadowego!!!!!!
Tą zagrywka nie zniechecicie mnie panowie z Az-Auto czy Auto-Karcz a wręcz przeciwnie mobilizuje mnie to jeszcze bardziej :P
Dla jasnosci cierpliwy byłem dlugo!!!Wystarczy już tego czekania
rafael2332
 

Postprzez syrjusz » 15 paź 2008, 21:06

heh
Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 17:16 przez syrjusz, łącznie edytowano 1 raz
syrjusz
 

Postprzez Yapa » 15 paź 2008, 23:11

syrjusz napisał(a):jestes w błedzie i sie nie znasz a twój biegły to sie nadaje przyczepy ogladać bo tyle sie zna na samochodach jak on nie wie coto dach samochodu tak jak i ty to teraz można o tobie pomyśleć bo najlepiej jak by ktoś kupił ten kontener którego nazywasz mazdą a to jest auto po przejściach więc nie wypisuj bzdur kolego!!!bo sam nie wiesz czego chcesz i oco Ci chodzi? zastanów sie i pomyśl zanim coś napiszesz!

Kontener? Gdy auto jest po przejściach to nie ma gwarancji na blachę, więc coś tu ściemniasz kolego
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 16:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez zoltrix » 15 paź 2008, 23:30

Yapa napisał(a):Gdy auto jest po przejściach to nie ma gwarancji na blachę


Chyba,ze było naprawiane w ASO...
[url]http://www.rajskiesiedlisko.pl[/url] | Agroturystyka
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2008, 20:09
Posty: 123
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GH 2.0 RF-7J

Postprzez rafael2332 » 16 paź 2008, 07:30

syrjusz napisał(a):jestes w błedzie i sie nie znasz a twój biegły to sie nadaje przyczepy ogladać bo tyle sie zna na samochodach jak on nie wie coto dach samochodu


Jasne wy sie najlepiej znacie a reszta to debile.

syrjusz napisał(a):tak jak i ty to teraz można o tobie pomyśleć bo najlepiej jak by ktoś kupił ten kontener którego nazywasz mazdą a to jest auto po przejściach więc nie wypisuj bzdur kolego!!!bo sam nie w

Tak kupcie moje auto bo teraz to kontener moze jest- mam sie godzic na nastepna warstwe lakieru?????
Ten kontener ogladało wiele osob przed wasza naprawa-aso mazda,a takze aso badalo grubosc lakieru-opinia cieniutko!!!!koledzy u jaksy... rowniez i jakos nie słyszalem o kontenerze nic raczej piekna sztuka
....byla bo po waszej naprawie to moze i jest jak to nazwales kontener

syrjusz napisał(a):to jest auto po przejściach więc nie wypisuj bzdur kolego


Przejscia to ja mam z Wami,wiec Twoja prowokacja,zabezpieczanie sie nic tu nie da.Sprawa jest w trakcie naglasniania i zapewniam ze wasza fuszera brak profesjonalizmu wyjdzie na jaw-nie tylko na forum i wtedy bedzie jasnosc kto ma racje
Kiepski z Ciebie lakiernik kolego i tyle-wiem ze to Ty piszesz,szkoda ze nie masz odwagi sie ujawnic,no ale jaka firma tacy pracownicy i nic na to nie poradze ;P
rafael2332
 

Postprzez syrjusz » 18 paź 2008, 14:50

piszesz że kiepski lakiernik hmm.a dlaczego nie napiszesz że miałeś auto naprawiane w niemczech
syrjusz
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6