Mazda 6 US '05 – odwieczny problem z radiem (pomysły radykalne bardziej lub mniej)

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Luq » 17 mar 2007, 13:45

Panowie i Panie. Jak już się przyznałem w innym wątku odbiło mi na punkcie nowego auta. Jestem na etapie szukania świecidełek i dopieszczania maleństwa, w tym firmowego Bose.

Mój Azjatoamerykanin cierpi na przypadłość aut zza ocenu – skok w strojeniu radia co 0.2 pkt. Co skutecznie utrudnia słuchanie w Wawie kilku dobrych stacji. A długo na radiu Zet nie zdzierżę!!!

Zatem oświećcie i doradżcie. W tej chwili następujące opcje:

1. magiczna ingerencja w radio, coby zaczeło skakać jak każdy Europejczyk co 0,1 fali. Czy się da, czy ktoś to robi?

2. wymiana radia na wersję europejską. Już wiem, że pociąga za sobą wymianę wyświetlacza. Nie wiem, czy da się podłączyć całość do korpusu Amerykana, ale na zdrowy chłopski rozum – powinna. Tyle, że chłopski rozum czasem zawodzi i wtedy bida. Opcja dużo droższa – w prezencie dostaje dodatkowo RDS.

3. skoro jednak już mam coś wymieniać – to może od razu na coś poważniejszego? Po liftignu Mazdy6 zmienił się panel i radio oraz doszło MP3. Czy jest możliwy swap całego (czyli dokładnie czego) panelu środkowego do modelu poprzedniego (2005)? Tylko nie chciałbym zostać królikiem doświadczalnym...
A może jest inna alternatywa łącząca radio ze strojeniem 0,1 fali, MP3 i zmieniarką lub dyskiem. Najlepiej nie za 1000$ (no chyba, że nie ma innej opcji niż PhatNoise).

Liczę na Wasze światłe opinie i pomysły.
Początkujący
 
Od: 17 mar 2007, 12:55
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 MPS '07

Postprzez Schlosser » 19 mar 2007, 23:14

Jak chcesz wymieniać środkowy panel i radio, rozważ jeszcza MetraKit (http://www.therpmstore.com/product_info.php?cPath=26&products_id=51). Z ciekawostek, można dzieki niemu ustawić własny komunikat na wyświetlaczu – zamiast skromnego "hello" (tudzież "bose sound") możesz mieć np. "love Luq" ;)

Pomysł z zakładaniem bose porzuć – nie warto. Lepiej jakieś inne audio.

Ja w swoim wymieniłem tylko CD na CDMP3, radio mam orig. W Warszawie jeszcze Radiostacja jest "na nieparzystych" (i kilka innych stacji). Spróbuj ustawić stacje recznie, np ustawienie 94,1Mhz ściąga Antyradio.
2003 Lapis Blue 6i ATX, 18" felgi RX-8, DZDesign lusterka, DZDesign progi, przeciwmgielne, PIAA Xtreme White, NRG hood dampers
Moja Mazda
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 maja 2005, 22:56
Posty: 136 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 2003 Lapis Blue 6i ATX

Postprzez Luq » 20 mar 2007, 01:00

Konstatując wymowne milczenie Forum i ton wypowiedzi Schlossera (dzięki za posta!) – temat amerykańskiego radia pozostanie nierozwiązany niczym tajemnica Trójkąta Bermundzikiego ;) Jak rozumiem: amerykański skok co 0,2 fali trzeba po prostu polubić. Albo zdecydować się na rozwiązania radykalne i pionierskie. A jak każde rozpoznanie walką całość może zakończyć się nieuniknionymi stratami własnymi.

W takim razie podrążę temat MP3. Odnieście się proszę, w miarę Waszej wiedzy:

1. W Mazda Accessories USA da się kupić CD z odwarzaniem MP3. Czy będzie współpracować z fabryczną zmieniarką, czy zmieniarki należy pozbyć się szerokim lobem za okno? Co wtedy – da się podłączyć inną zmieniarkę? Jakąś specjalną? Może taką z MP3?

2. Na stronie podanej przez Schlossera jest kilka innych ciekawych gadżetów – jak np. Audio Link USB MP3 Player Integration Kit (http://www.therpmstore.com/product_info.php?cPath=26_42&products_id=141).
Tekst sugeruje, że dwukrotne naciśnięcie przycisku CD przełączy fabryczne ustojstwo w tryb korzystania z audio linku – czyli zewnętrznego podłączenia działającego ze standardowym kompletem (np. Bose w moim przypadku). Czyli – mamy fabryczne radio/CD/zmieniarkę i uwaga – tada! – audiolink do którego podłączamy co się nam żywnie podoba. Jakoś za dobrze to brzmi by było prawdziwe...

3. W ramach przegladania eBaya znalazłem PAC AAI-MAZ iPOD MP3 XM Aux Input for 2006+ Mazda 6 http://cgi.ebay.com/PAC-AAI-MAZ-iPOD-MP3-XM-Aux-Input-for-2006-Mazda-5-6_W0QQitemZ170091551391QQcategoryZ60208QQrdZ1QQcmdZViewItem. Odnoszę wrażenie, że rozwiązanie to pozwala podłączyć zewnętrzną zmieniarkę oraz inne żródło dźwięku. Czyli – jak rozumiem – firmowa zmieniarka znowu odbywa lot w nieznane, a na jej miejsce podłączamy co nam się żywnie podoba. Tylko jako przykłady wymieniają Sanyo EAX-510, Audiovox SP6CDS or SP10CDS or SP11CDS. Huh? Co to ma być – rozwiązanie ultraniszowe? Wymieniać niekompatybilną firmową zmieniarkę na jakąś jeszcze większą egzotykę?


A może macie własne, ciekawsze patenty?
Naprawdę chętnie posłucham.
Mam wrażenie, że wyważam drzwi, których większość z Was już nawet nie zauważa, niczym skrzydeł wejściowych do saloonu ;)
Początkujący
 
Od: 17 mar 2007, 12:55
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 MPS '07

Postprzez Luq » 1 kwi 2007, 23:14

Krótkie doniesienia z pola walki:
Po piątkowej wizycie w ASO Auto-Księżyno już wiem, że nie będzie łatwo.

Pomysł: przełożyć radio z Mazdy Europa do Mazdy USA.
Faza I: panel rozbebeszony, cały sprzęt na wierzchu. Niesamowite! Wtyczki się zgadzają! Podłączenie robocze – wygląda na to, że może działać!
Faza II: Radio działa! Nawet mam RDS na fabrycznym panelu. Pełnia szczęścia.
Faza III: Zamontowany kokpit. Ostatni test. Dramat! Radio działa, CD działa, klima zgłupiała. Światełka szaleją i robią co chcą!

To jest tak głupie, że aż śmieszne.
Inżynierowie Mazdy musieli mieć niezły ubaw w czasie rozrysowywania schematów, zmieniając któryś kabelek i nerwowo chicocząc na myśl o wyrazie twarzy takich delikwentów jak ja.

Diagnoza: z jakiegoś powodu radio jest zamieszane w sterowanie automatyczną klimą. A może chodzi o interakcję radio-panel przedni. Elektryk nawet próbował szuakć schematów. Na próbie się skończyło. Jakiś duperel zniweczył mój diabolicznie cwany plan

Ostatni pomysł: znaleźć panel europejski z klimą automatyczną i radiem BOSE i porownac go z moim amerykańskim sprzetem. Może ktoś w Warszawie lub Białymstoku posiada taki stuff ;) i chcialby rozszerzyc swoj zasob wiedzy o swiecie? I przy okazji dowiedziec sie jak zdejmuje sie panel przedni? I uzyskac moja dozgonna wdzieczność?

Hę?
Początkujący
 
Od: 17 mar 2007, 12:55
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 MPS '07

Postprzez Pawko_6 » 2 kwi 2007, 15:13

http://two.fsphost.com/mazda6/Mazda_6/s ... ektryczne/

Tutaj masz jakieś schematy, jest coś od klimy i od radia również, zarówno od BOSE jak i standardowego nagłośnienia, może się przyda?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2003, 15:25
Posty: 1083 (3/4)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda6 GJ SkyActiv-G 2.5 '15 SkyPassion
CX-7 Sport EU powered by DISI-tune

Poprzednie auto:
Mazda6 GG L3 '02

Postprzez Brt » 9 kwi 2007, 23:30

Luq,

od tygodnia także jestem posiadaczem Mazdy 6 V6 w amerykańskiej wersji,

jak skończyła się/lub na jakim jest etapie sprawa z Twoim audio??
wpadłeś na jakiś złoty pomysł? w trasie brak rds doskwiera, a i strojenia co 0.1 by sie przydały...
jednak po Twoich przygodach z europejską wersją radia nie napawają optymizmem,

btw,
trochę offtop:
chętnie nawiążę kontakt z posiadaczami tego modelu. Na necie jest bardzo mało informacji na temat tej mazdy, szczególnie osiągów, danych technicznych itd. wszelkie PW mile widziane :)

pewnie jest na forum gdzieś topic o osiągach tego modelu jednak nie potrafiłem do niego dotrzec, za link wielkie dzieki z góry,
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 kwi 2007, 23:13
Posty: 213
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6, 3.0 V6 (05), 6 MPS

Postprzez Luq » 10 kwi 2007, 12:39

Jestem na etapie umiarkowanego optymizmu.

Umiarkowanie polega na tym, że:
– radia się nie da przestroić i należy się z tym pogodzić
– można sobie rozszerzyć światopogląd, choćby w zakresie egzotycznych stacji radiowych o których do tej pory nie miałem pojęcia
– stacji na falach, które bezczelnie przeskakuję, da się słuchać z zaciśniętymi zębami i łezką nostalgii w oku – szumy i ilość kanałów jak za starych dobrych lat w sprzęcie klasy kasprzak

Pomysły co dalej
– polubić
– albo wymienić całkowicie przedni panel i wstawić radio nie-mazdowe, jak to sugerowano powyżej
– albo znaleźć radio europejskie oraz magika, któremu się będzie chciało dojść, co należy zmienić, by panel klimy nie wariował. Uwaga: nadal nie wiem, czy istnieje "radio BOSE" czy też radio jest zunifikowane dla systemów z BOSE i bez.

To skąd ten optymizm?
Ano dlatego, że da się podłączyć ipod'a pod firmowy sprzęt. Zgodnie z tym, o czym pisałem powyżej – da się wstawić "Audio Link iPod Integration Kit for Mazda" (http://www.therpmstore.com/product_info.php?cPath=26_42&products_id=142)
Chłopaki wysyłają sprzęt do Polski (+25$). Opis wygląda zachęcająco i cena da się przeżyć . Nooo, ale potem jeszcze trzeba kupić iPoda. Za to wersja 30GB powinna rozwiązać problem raz na zawsze. (tu już boli: 250$ i więcej).

Zaś co do modelu:
Rzeczywiście jest dla wszystkich nowością, ale póki co więcej problemów budzi jej pochodzenie, niż rodzaj silnika (bo ten pochodzi z mondeo ST220). Nawet w Krakowie dla tego silnika mają modyfikację, zwiększającą moc do 250 koni i 300Nm, ale nie sprawdałem, czy chcieliby się pobawić z mazdą (cena 2500pln)

A dane, które znalazłem to:
– moment obrotowy 280Nm
– stadnina: 214 koni
– średnie spalanie w Warszawie (przy umiarkowanej jeździe): 13,5l / 100
– przyspieszenie – a tu już jest różnie – gdzieś widziałem nawet radosne okrzyki o 6,5 do setki. Ale mi się wydaje że jedzie sekundę dłużej :)

Obecnie jestem na etapie szukania zabawek do auta.
Najchętniej bym widział komputer pokładowy oraz czujniki zmierzchu i deszczu. Ale jakoś nie mogę niczego interesującego znaleźć – i co gorsza żadnych info na ten temat. Reszta zabawek (domykanie szyb, przeciwmgielne w zderzaku, itp.) da się znaleźć albo na ebayu, albo na allegro. W ramach ciekawostki znalazłem nawet HUDa do mazdy, ale jakoś nie wzbudził mojego estetycznego orgazmu i chyba sobie go odpuszczę.

Mam nadzieję, że radość i gadżeciarstwo szybko mnie nie opuści
Ostatnio edytowano 10 kwi 2007, 20:03 przez Luq, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 17 mar 2007, 12:55
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 MPS '07

Postprzez Brt » 10 kwi 2007, 17:01

Luq!

pozostaje pytanie, czy są jakieś iPody z radiem wyposażonym w rds.. na trasie to rzecz całkiem przydatna.. myślałeś o takim ipodzie?

brt
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 kwi 2007, 23:13
Posty: 213
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6, 3.0 V6 (05), 6 MPS

Postprzez Luq » 10 kwi 2007, 20:13

Obawiam sie, ze Cie zmartwie.
Z tego co wiem, oryginalny iPod nie ma radia. A właśnie do takiego iPoda sa kabelki. Oczywiście można kupić tam alternatywną wersję ustrojstwa, umożliwiającą podłączenie każdego mp3-playera przez mini-jacka, a nawet bezpośrednio do portu USB.
Ale:
– nie mamy wtedy albo sterowania z kierownicy
– albo jesteśmy ograniczeni do 10 albumów (tymczasem w iPodzie OPRÓCZ 10 playlist możemy można ustawić ręcznie dowolny album i w ramach niego się poruszać).

Jeśli Cię to nie przeraża – widzialem mp3 playery z radiem (uwaga – nie wiem czy z RDS em na pokladzie), ale tak czy owak nie bedziesz mial informacji z playera na firmowym wyswietlaczu na gornej polce.
A poza tym mam wrazenie, ze zaczyna sie to powoli robic nieco zbyt przekombinowane...

MP3 podawałem w kontekscie duzych zasobow muzyki do sluchania, ktore sa w stanie zastapic radio. Niestety nie zastapi to jednak RDS-a. W tym zakresie – wymiana albo radia na europejskie i przecieranie szlaku, albo wymiana calego panelu i radia na "nie-zamaz(d)ane"
Początkujący
 
Od: 17 mar 2007, 12:55
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 MPS '07

Postprzez Brt » 22 maja 2007, 16:00

Luq, ważne pytanie:

czy jak robiliście ten test z przekładaniem radia, gdzie zadziałało tylko klima zaczęła wariować to:

– radio na które zmienialiście było od wersji z CLIMATRONIKIEM?? w AZ Auto powiedzieli, że ma to kolosalne znaczenie,

jak masz panel z klimą ręczną, zmieniasz na radio wyjęte czy też dostosowane do panelu z ręczną, i odwrotnie... jak to było u Ciebie na teście?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 kwi 2007, 23:13
Posty: 213
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6, 3.0 V6 (05), 6 MPS

Postprzez Luq » 22 maja 2007, 22:49

Kilka uwag natury zasadniczej
Przy wymianie radia/panelu z wersji amerykanskiej na europejska wazne sa 2 czynniki:
– kompatybilnosc musi byc zapewniona na poziomie klimy (climatronic) i typu radia (Bose lub standard). Czyli wymiana radia USA Bose ma sens tylko na radio Europa Bose. To samo dotyczy wymiany panelu i wersji sterowania klimą.

No dobrze, a jak to wyglada w praktyce:

1. wsadzenie radia europa do panelu europejskiego skutkuje szalenstwem kontrolek klimatyzacji (climatornic). Dla jasnosci – climatronic dziala, tylko masz wlaczone wszystkie diody (dyskoteka) i stad nie wiadomo w jakim jest trybie (klima wlaczona – czy nie, nawiew zewnetrzny – czy wewnetrzny, itp.)

2. caly panel europejski z radiem europejskim po przelozeniu nie dogaduje sie z komputerem centralnym w sprawie climatronika. W ogole sie nie dogaduje – w sensie nie dzialaja nawiewy, klima i co tylko chcesz tez nie dziala ;)

3. mam w tej chwili wersje posrednia: panel europejski + radio europejskie, przelozony panel climatronika z wersji amerykanskiej. Dziala prawie. Czyli jednak cos nie dziala do konca. Konkretnie 2 rzeczy:
– sterowanie z kierownicy zmiany stacji (klawisze gora/dol) – nie dziala jak powinno, resetuje radio – skacze na poczatek pasma i resetuje ustawienia Bose. trzeba pamietac, zeby nie uzywac :)
– sterowanie jasnoscia zegarow i wyswietlacza przy wlaczonych swiatlach mijania nie dogaduje sie z radiem (proba zmniejszenia jasnosci podswietlenia powoduje efekt "mute'). Trzeba sie przyzwyczaic do podswietlenia zegarow na full

mozna z tym zyc – bo tak jezdze juz jakis czas, choc w pierwszej chwili bylo to irytujace.

Mam jeszcze jeden pomysl na "ultimate solution" – zostawic panel amerykanski z climatornikiem amerykanskim, przelozyc radio europejksie i pokombinowac cos z elektronika z panelu odpowiedzialna za sterowaniem diodami na climatroniku (przelozyc ja z panelu europjskiego). Nie wiem niestety, czy sie da... Musze pojechac do AutoKsiezyno, bo juz z nimi zaczalem te zabawe, wiec z nimi dokoncze.

Poza 2 felerami, ktore podalem wyzej radio dziala jak nalezy, lacznie z RDS-em i skokiem co 0,5 fali (!).

Mam wrazenie, ze w tej chwili jestem najwiekszym ekspertem w zakresie przekladania paneli i czesci od nich :)
Początkujący
 
Od: 17 mar 2007, 12:55
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 MPS '07

Postprzez Brt » 23 maja 2007, 12:47

czyli jednak masz 95% sukcesu!!

od razu dwa pytania mi się nasuwają

do Ciebie –> ile kosztowała Cię ta operacja?? czy zmieniałeś samo radio? i czy jest ono zintegrowane ze zmieniarką?

do wszystkich-> czy mogę zamienić amerykańskie Bose (samo radio) na jakieś innne?? i wstawić w to samo miejsce w konsoli? pewnie nie.... ale zapytać zawsze można,

będę wdzięczny za wszelkie informacje,
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 kwi 2007, 23:13
Posty: 213
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6, 3.0 V6 (05), 6 MPS

Postprzez Luq » 24 maja 2007, 13:30

Przygotowanie do operacji swapu sprowadza sie do wylicytownia na allegro panelu z radiem do mazdy 6 EU. Uwaga – przypominam o kompatybilności radia i wersji climy.
Koszt w moim przypadku wyniósł 300zl + transport.

Koszt wymiany zależy od magika. Operacja powinna zająć około godziny, z czego większość czasu to odkręcanie/przykręcanie śrubek. Wygląda to dość banalnie – do tego stopnia, że nawet ja byłbym w stanie to zrobić samodzielnie.

Zmieniarka jest osobnym urządzeniem, podłączonym do panelu i radia (fizycznie to metalowy box, który znajduje się tuż nad samym radiem). Zatem jeśli masz zmieniarkę obecnie, bez problemu przełożysz ją do panela EU.

Bez wymiany panelu radio firmowe nie może być wymienione na inne. Na forum jakiś czas temu był link do plastiku, który może zastąpić centralny panel – z dziurą na dowolne radio. Do kupienia w USA, za około 200$. Ale to oznacza, że zegnasz się ze wzmacniaczem BOSE i zmieniarką. Z obecnego zestawu do wykorzystania są kable i może głośniki.
Początkujący
 
Od: 17 mar 2007, 12:55
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 MPS '07

Postprzez miłek » 23 mar 2008, 10:50

Jest taki magik w wawie na wolumenieprzestrojenie radia z usa na europe w mazdzie mpv 2.5 v6 koszt 120 zł
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 10 mar 2008, 15:23
Posty: 4
Skąd: WYSZKÓW
Auto: MAZDA MPV 2.5 V6 2000R

Postprzez Xionc » 23 mar 2008, 11:13

miłek podaj może jakiś kontakt do niego, bo to zainteresuje więcej osób!
Pozdrawiam,
Xionc Krzysztof :)

Moje byłe: 2 x 323BG | 2 x 323BA | 1 x Xedos6 CA | 1 x Mazda6 GG | 1 x Mazda6 GH
statusTest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 cze 2004, 23:25
Posty: 2479 (5/23)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda CX-7 2.3T AT AWD '08

Postprzez Kerad » 23 mar 2008, 11:25

moge sprzedać samo radio Mazdy 6 EU po '02 (4 ohm) NIE jest BOSE zostało mi po zmianie na Bose, cena jaka mnie interesuje to 200 zł :D
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2007, 20:56
Posty: 46
Skąd: południe
Auto: Mazda 6 2.0 (136 KM) CiTD

Postprzez miłek » 23 mar 2008, 20:12

przestrojenie radia popsuła mi sie zmieniarka w firmowym zestawia mazdy mpv2.5 v6 usa polecono mi zakład na wolumenie w wawie panowie rozkręcilio mi konsole wyjeli zestaw tj firmowego panasonica ze zmieniarka na 6 płyt powiedzieli ze zrobią bez problemu w chwili natchnienia zapytalem sie bez przekonania czy dałoby sie przestroic radio( na forum wszyscy twierdzili ze to trudne bądz niemożliwe)panowie stwierdzili ze sprawdzą i zadzwonią z odpowiedzia, nastepnego ranka otrzymałem wiadomośc ze jest to możliwe polega to na wymianie tzw. głowicywiec czekam teraz na tel. aby odebrac sprzęt jak wszystko bedzie ok smiało bede mógl polecic ten zakład tym bardziej ze nawet w auto swiecie miał bardzo dobrą opinie w sprawie serwisu audio odkodowywania radii itp czyli cdn.. juz niedługo po swietach warsztat miesci sie na terenie wolumenu w budynku administracji czynne w godz 8-17 jak bedzi ok <jupi> .podam nr tel
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 10 mar 2008, 15:23
Posty: 4
Skąd: WYSZKÓW
Auto: MAZDA MPV 2.5 V6 2000R

Postprzez airbob » 23 mar 2008, 21:08

Hmmmm to dość ciekawe z tą wymianą głowicy.
Jeśli chodzi o raster strojenia to tym zarządza główny procesor a nie głowica.
Może ta informacja jest tylko dla zmyłki.
Jestem bardzo ciekaw czy ten serwis da radę.
Poinformuj o efektach.
Od dawna ten temat mnie nurtuje niestety dysponuję radiem z usa do eksperymentów ale nie mam radia z europejskim rastrem do porównania.
Jak się coś trafia do naprawy to głównie zmieniarki.
Naprawa WZMACNIACZY BOSE, Wyświetlaczy m6, Toyota Avensis
Naprawa ZMIENIAREK (także wysyłkowo) m3,m6,rx8,cx7,cx9 i inne
Wyjścia RCA do zewnętrznego wzmacniacza. Płyta startowa do nawigacji GH
kontakt 503304123
http://www.mazdaspeed.pl/forum/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=podz*+airbob*
Sprzedam oryginalny moduł zmieniarki na 6CD do mazdy 3 i 6, montaż
Żarówki podświetlenia klimatronika
kontakt 503304123
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2007, 10:55
Posty: 1545 (0/34)
Skąd: Wrocław gg8161056 tel.503304123

Postprzez Myjk » 31 mar 2008, 13:30

miłek: udało się? Zapodaj jakieś info...
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez miłek » 2 kwi 2008, 10:49

witam jeszcze czekam magik od radia czeka na zamówione częsci trwa to juz 2 tyg .jezdzę bez radia i mam nadzieje ze z tego cos bedzie jak sytuacja sie wyklaruje od razu dam znać pozdro młek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 10 mar 2008, 15:23
Posty: 4
Skąd: WYSZKÓW
Auto: MAZDA MPV 2.5 V6 2000R

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6