Zamiana ksenon na halogen

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez kixnerr » 3 lip 2018, 11:24

Witam mazdowiczow, przeszukałem forum na wyszukiwarce nie znalazłem odpowiedniej odpowiedzi która dałaby mi pewność.
Doczytałem już ze konstrukcja od strony elektrycznej jest praktycznie ta sama, a co z poziomowaniem które u mnie występuje ? Czy halogen w mazdzie tez ma możliwość poziomowania?
Szczerze mówiąc trochę mnie to dziwi dlatego zapytam dla pewności, czy aby na pewno wszystkie wtyczki są te same? Czy zabieg na pewno jest tak prosty jak to wyglada, demontaż ksenonu z przetwornicami i cała reszta, a wtyczki na prawde pasują do zwykłego halogenu?
Drugie moje pytanie brzmi czy lampy poliftowe tzn przyciemniane, maja ta sama konstrukcje i mocowania co przed lift?
A dla zainteresowanych jeśli zabieg jest prosty, będą komplety na sprzedaż, sprawne jedynie z zewnątrz do lekkiej polerki, normalna sprawa. Nie odpowiada mi światło w ciemności na mokrej nawierzchni, stad ten krok a reszta to już fantazja o ledach ;) pozdrawiam gorąco
Początkujący
 
Od: 5 lut 2017, 14:05
Posty: 4
Skąd: Śląsk
Auto: GY, Sport Vagon 2003rok. 2.0 136km

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 11 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6

cron