Zamiana fabrycznej centralki zamka na nową

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez piterparker » 4 sie 2017, 12:44

Witam serdecznie,
Szukałem szukałem i nic nie znalazłem. Mam taki problem, otóż w Mazdzie 6 2004r mojej żony nie ma pilota, wszystkie drzwi otwieramy kluczykiem przez przekręcenie go w drzwiach kierowcy.. czyli siłowniki w drzwiach są. Znalazłem centralkę za schowkiem lecz nie mogę podłączyć do niej nowej, której zakupilem wraz z pilotami. Na czym polega problem. Otóż kiedyś jak instalowałem zamek w toyocie po podaniu masy drzwi się zamykały lub otwierały. Tutaj tego nie ma. Podaje masę na rozne piny i brak jakiejkolwiek reakcji. Na poszczegolnych pinach są takie parametry wg miernika który posiadam. Jest to miernik który posiada diode, która sie zaswieca jak wykryje +12V, oraz pokazuje także oporowości. Na poszczegolnych kablach jest to więc:
pomarańczowy plus
Biało niebieski i zielony czarny to pokazuje oporowosc 10k,
Biało zielony masa,
Czarno pomarańczowy masa,
Niebieski i niebiesko czarny nic

Zielono pomarańczowy miga oporowosc od 10k do 100,
Niebiesko pomarańczowy plus,
Brazowy oporowosc 10k,
Niebieski czerwony plus,

I na kazdym kablu brak jakiej kolwiek reakcji ze strony zamka. Tylko po połączeniu zielono pomaranczowego z niebiesko pomaranczowym lub brazowego z niebiesko pomaranczowym migają kierunki.
Bardzo proszę o pomoc.
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2014, 10:35
Posty: 44
Auto: 3 BK 2006 1.6 Benzyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MSN [Bot] i 10 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6