Ciągłe napięcie na przewodzie (+) świateł mijania – nawet po wyłączeniu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Enduro » 4 paź 2010, 19:03

dzienne moga sie swiecic same, tak maja inne auta farbryczenie!
ponadto zyskiem jest to: ze nie swieca liczniki, podswietlenia: klawiszy, popielniczki, schowka , podswietlenie tablic rej. i zarowki przednie i tylne postojowe
zysk grubo ponad 150 Watt czyli pobor pradu rzedu ok. 10 Amp.
absolutnie warto taki zestaw posiadac, pod warunkiem, ze jest solidnie i odp. zamontowany
pozdr.E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 21:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez Benek01 » 19 lis 2010, 19:12

Wszystko ładnie opisane, ale jak podłączyć ledy do Madzi po 2007r.
U mnie na pozycji OFF OFF świecą przeciwmgielne , na kropce świecą postojowe, wyżej mijania ,a u góry AUTO. Nie mam pozycji aby wszystko wyłączyć, zawsze jakaś lampka świeci. I gdzie tu podłączyć LEDY.
Poprzednio miałem Golfa i nie było problemu. Żółty do postojówek, czarny do masy a czerwony tam gdzie napięcie po przekręceniu kluczyka. I wszystko było OK.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 lis 2010, 10:13
Posty: 31
Skąd: Rybnik
Auto: Mazda 6 GG /CD Active 2,0/121 KM/2007r

Postprzez Arek_78 » 22 lis 2010, 07:34

Nie możliwe aby cały czas świeciły Ci światła w pozycji OFF :)
Tu też nie ma żadnego problemu z podłączeniem. Podłączasz jak było na schemacie z dodatkowym przyciskiem w kabinie do załą/wył dziennych.
Forumowicz
 
Od: 1 cze 2009, 05:15
Posty: 481 (1/5)
Skąd: Lubin
Auto: Mazda 6 3.0 V6 2006 r. 6-bieg; CarPC :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6