Pilot przestał działać zapasowy również

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Zida » 13 lut 2018, 21:51

Witam wszystkich jest to moj pierwszy post i chce sie ze wszystkimi przywitać . Przeszukałem forom i nie znalszlem odpowiedzi pilot przestał działać od tak sobie, wziolem zapasowy okazało sie ze tez nie działa szukając na forom i w sieci znalazłem programowanie pilota otwarcie dzrzwi kluczyk w stacyjkę trzy razy az sie zapalom kontrolki puzniej trzy razy otworzyć drzwi i zostawić otwarte ,Eku powinno dac znak zamkiem otwarcie i zamknięcie umnie nic nie daje znaku Eku. Przełącznik w podsufitce ustawiony na door o co chodzi proszę o poradę za co z gory dziękuje
Początkujący
 
Od: 13 lut 2018, 11:02
Posty: 3
Auto: Mazda 6 gg 2006r 2.0 cdti sedan

Postprzez Zida » 17 lut 2018, 20:59

Dodam również ze po wyłączeniu stacyjki i wyjęciu kluczyka nie zapala sie światełko w podsofidce
Początkujący
 
Od: 13 lut 2018, 11:02
Posty: 3
Auto: Mazda 6 gg 2006r 2.0 cdti sedan

Postprzez Zida » 18 lut 2018, 23:32

Sam napisalem wiec sam sobie odpisze przyczyna tkwi w stacyjce nie odbija plasticzek po wyjęciu kluczyka i komputer cały czas widzi klucz w stacyjce chociaż go tam niema jak naprawić : Odkręcić trzy śruby pod obudowom stacyjki zdjąć plastik dolny odpiąć kostkę od imobilaizera obok jest kostka Co odpowiedzialna jest za wysyłanie sygnału czy klucz jest w stacyjce czy nie ją tez proszę odpiąć przekręcić stacyjkę o jeden do przodu i wcisnąć taki cycek do środka stacyjki by muc wyciągnąć klucz wraz z wkładkom pod tą kostkom co jest odpowiedzialna za widoczność klucza jest trzpień ruchomy ktory wciska ten plasticzek po przekręceniu klucza on u mnie zawiesił sie przeczyścić nasmarować złożyć i po problemie temat uważam za zamknięty centralny z pilota zamyka i otwiera
Początkujący
 
Od: 13 lut 2018, 11:02
Posty: 3
Auto: Mazda 6 gg 2006r 2.0 cdti sedan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6