Pytanie o MPV bez klimy z tyłu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez jeracky123 » 12 lis 2014, 10:51

Witajcie
przymierzam się do zapupu MPV w wersji bez klimy z tyłu (tylko pokrętło z obrotami nawiewu).
Czy rzeczywiście jest gorąco w upalne dni?
Czy klima z przodu jest w stanie schłodzić prawidłowo kabinę?
Prośba o informacje o osób które maja i użytkuja takie wersje.mam upatrzona wersję z przyciemnianymi szybami z tyłu ale to chyba standard.
Z góry dziekuję za informacje
pzdr Jarek
jeracky123
 

Postprzez Guinness » 12 lis 2014, 21:19

Klima z tyłu świetna rzecz i uważam że jak na tak duże auto to warto ją miec . Pytasz czy sam przód da radę ? Pewnie że da ale jakim kosztem komfortu – pierwszy rząd zimno jak w lodówce , drugi w sam raz a trzeci lekki chłodek . Ja bym się poważnie nad tym zastanowił bo przód i tył równoważy temperaturę w całym aucie .
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez pyra79 » 13 lis 2014, 11:47

Witam,
a dokładnie sprawdziłeś co masz z tyłu?
Bo ja mam też tylko jedno pokrętło do siły nadmuchu ustawienia a brak tego z temperaturą.
Moja wersja z tyłu ma tylko klimę nie ma ogrzewania :( i mam nad 2 rzędem siedzeń w suficie wylot tej klimy. Także idą gorsze czasy dla pasażerów z tyłu ;).
Pozdrawiam
pyra
Początkujący
 
Od: 7 lis 2013, 13:39
Posty: 11
Skąd: WLKP
Auto: MPV LW 3,0 2003

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy