Przełącznik opuszczania szyb przednich

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Holy » 13 maja 2013, 22:46

Witam wszystkich.
Opisze krótko co się stało. Jechałem z dzieckiem, który siedział z przodu obok mnie-kierowcy. Nagle mój Malec zaczął otwierać szybę prawie do końca,ja widząc to ze swojej strony próbowałem ja zamknąć. Dopiero po zabraniu mu rączki, zamknąłem jego szybę ze swojego "centralnego" przycisku oraz włączyłem blokadę otwierania szyb. Po jakimś czasie zorientowałem się, że tej szyby w ogóle nie można otworzyć z żadnego z dwóch przycisków.
Słychać tylko ciche jakby cyknięcie przy próbie otworzenia lub zamknięcia szyby, z obu przycisków.
Teraz moje pytanie: czy jest jakaś kombinacja przycisków która powoduje, tak jak u mnie, trwałe wyłączenie lub blokowanie opuszczania szyb.
Zapraszam wszystkich do pomocy ;)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 9 sty 2013, 01:50
Posty: 6
Skąd: Zabrze
Auto: Mazda MPV LX (LW); 2.5L +lpg

Postprzez Norby » 17 maja 2013, 21:24

W silnikach szyb jest zabezpieczenie aby nie spalić silników. Odepnij aku na jakiś czas i zobacz czy wszystko wróciło do normy.
Była MPV
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 lip 2009, 06:16
Posty: 272
Skąd: Lubin
Auto: MPV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy