Piloty do centralnego zamka i ich programowanie.

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez adam1826 » 24 paź 2014, 22:11

Witam instrukcja jest spoko tylko mam pytanie, co jesli nie mam przycisku blokowania na drzwiach, da sie to jakoś obejsc ?
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 19 kwi 2014, 08:42
Posty: 6 (1/1)
Auto: Mazda 3 BK 2.0 2005
(była Mazda 6 GG 1.8 2006)

Postprzez pawelw42 » 30 paź 2014, 20:27

Koledzy!
Gdzie w MPV jest umiejscowiony sterownik c.z. Bo przymierzam się do kupna uniwersalnego sterownika i nie bardzo wiem jak się zabrać do wymiany.Mam rozumieć że orginalny będę musiał zamienić na uniwersalny?
Początkujący
 
Od: 27 maja 2014, 21:24
Posty: 12
Auto: Mazda MPV 2003 citd Exclusiv

Postprzez piomich1 » 13 sie 2016, 16:41

Witam serdecznie

Dołączę się do tematu tutaj odnośnie programowania pilotów ,
W swoim MPV mam duży problem i nie wiem co go możne powodować otóż gdy na samym początku programowania chcę przycisnąć przycisk centralnego zamka w drzwiach kierowcy (od wewnątrz) centralny zupełnie nie reaguje drzwi nie próbują się zamykać.
Przycisk w drzwiach od pasażera jak wciskam wciska się i zamykają się tylko te drzwi pasażera ale cały centralny także nie działa.
Co to może być? oczywiście samochód do tej pory zamykam centralnym przekręcając kluczyk w drzwiach, centralny działa przekręceniem kluczyka oczywiście z każdej strony; od kierowcy , od pasażera i od bagażnika. :(
piomich1
 

Postprzez Dave » 1 lis 2016, 12:21

Burzyk napisał(a):Ja programowałem tak i zadziałało:

1. Wsiąść do samochodu od strony kierowcy.
2. Otworzyć drzwi kierowcy.
3. Przycisnąć na krótko przycisk centralnego zamka (przy klamce) – powinien odbić ( drzwi są cały czas otwarte)
4. Przekręcić kluczyk do pozycji on i z powrotem do off czynność powtórzyć 3x. ( ja kluczyka nie wyjmowałem)
5. Zamknąć i otworzyć drzwi – też 3x ( wystarczy nacisnąć czujnik zamykania drzwi przy słupku 3 razy a nie otwierać drzwi). Samochód powinien dać znać (zadziała centralny zamek).
6.Przycisnąć jakikolwiek przycisk na pilocie ( ja nacisnąłem raz i zadziałało ale inni podają dwa razy). Jak pilot działa to samochód znów da znać.
7. Po kilku sekundach samochód znowu da sygnał o zakończeniu programowania przez kilka "piknięć" centralą.

Moje auto (MPV 2.0 FS-DS 2000r. wersja Comfort) po 5. punkcie, nie daje znaku życia :( prawdopodobnie nie ma centralki :(
Była MAŹDZINKA 323C BA 1,3 B3, 323F BA 1,8 BP, MPV LW 2.0 FS-DE
Jest: M5 CR 2.0 z podtlenkiem gazu
Mitsubishi Colt 05 1.3 ;)
Siemandero
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 1 sie 2013, 22:59
Posty: 1399 (412/119)
Skąd: Bydgoszcz, Pruszcz k./Gostycyn
Auto: Obecnie: Mazda 5 2.0 Pb+LPG '07
Mitsubishi Colt CZ3 1.3 '05
Kiedyś: Mazda 323c BA 1.3 '94
Mazda 323f BA 1.8 '94
Mazda MPV LW 2.0 '00

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy