Zalanie po lewej stronie....

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez damian270 » 28 maja 2017, 17:55

Witam,
Pominę historię zalania (dokładnie nie wiem ile tego się wlało ale myślę że nie więcej niż 0,2 l), bo nie ma czym się chwalić. Miejsce zalania jest po lewej stronie nad nawiewem (pomiędzy tą szybką trójkątną a deską jest szczelina i to właśnie tam coś się wlało).
Skutkiem tego bałaganu były
1. włączające się wycieraczki tylne (teraz całe szczęście działają normalnie).
2. nie można było zamknąć centralnego zamka (z kluczyka) (teraz działa normalnie)
3. nie można było użyć pilota centralnego zamka, (teraz nie działa i nie da się zaprogramować od nowa)
4. nie ma podświetlenia kabiny. (całej. Światełko małe jest tylko przy kluczyku. Oświetlenie zegarów, klimatyzacji, radio działają normalnie)

Zalaniu uległy te kostki co są przy lewej nodze (to wiem na bank , wysuszone są już ale i tak nie działa), przekaźniki te po lewej stronie (ale chyba działają)
Ma ktoś może schemat tych kostek co tam idzie dokładnie?


Bezpieczniki wporządku.


Z góry dzięki za pomoc.
Początkujący
 
Od: 17 lip 2014, 07:00
Posty: 2
Auto: Premacy 1.8 74 kW <– 2001 r.

Postprzez Domelek » 31 maja 2017, 09:38

Sciągnij książkę serwisową (ale jest po rosyjsku ) tam są wszystkie schematy, do tego ogarnięty elektryk i tłumacz google i powinno dać radę. Serwisówka jest u Yarda na stronie to musisz się zalogowac.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sty 2014, 19:48
Posty: 326 (0/4)
Skąd: Szczecin
Auto: 2002 Premacy 1.8 ma 101 koniów na benzynę, ubrana w Lodowcowy Błękit vel"Mrufka"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy