problem z otwarciem drzwi

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez paradox2604 » 3 kwi 2017, 21:50

Witajcie mam taki problem od pewnego czasu nie dziala mi centralny zamek z pilota myslalem ze to baterie w pilocie ale jednak nie po wymianie nadal to samo w dodatku zaczał zacinac sie zamek od drzwi od strony kierowcy przód kiedy przekrecam kluczyk blokuje go i musze poruszac klamka i krecic kluczem i dopiero zalapuje:( i teraz moje pytania w czym jest problem? prosze o podpowiedzi z gory dzieki
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2009, 10:21
Posty: 107 (0/1)
Auto: Premacy 00r
2.0 DITD
90KM

Postprzez Robak AT » 3 kwi 2017, 22:56

Widocznie coś stawia zbyt duży opór. Ja u siebie jakiś czas temu miałem problem z tylnymi prawymi drzwiami – centralny nie chciał ich zamykać. Gdy rozkręciłem zamek i nasmarowałem go (a był prawie suchutki), problem się skończył. Polecam więc smarowanie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2016, 18:35
Posty: 129 (8/4)
Skąd: ZKL
Auto: Premacy CP Active, 1.8 FP, tylko Pb,101KM, 2002Lift

Postprzez paradox2604 » 4 kwi 2017, 21:13

zamek od kluczyka tez nasmarowalem ale to nie byla jego wina problem lezy gdzies w systemie klamki tak mysle poniewaz kiedy zamkne drzwi kluczykiem i nie dotykam klamki moge go otworzyc ale gdy zamkne drzwi kluczykiem i zlapie za klamke probujac je otworzyc na zamknietym to wtedy juz nawet nie moge przekrecic kluczyka
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2009, 10:21
Posty: 107 (0/1)
Auto: Premacy 00r
2.0 DITD
90KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy