Lampy DEPO polift

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Barsliw » 17 sty 2017, 10:20

Witajcie, pytanie jest.
Była mała stłuczka i potrzebna prawa lampa do polifta.
Macie jakies zdanie o lampach depo? Nadaje sie to do czegoś?
Moje sa oryginalne, czyste i świecą jak wściekłe tylko niestety plastikowe uchwyty w prawej sa połamane i raczej nie da sie jej uratować.
Czy moze lepiej kupic używki...tylko cholera wie jaki stan odblysnika itd.
Czy jednak sie wykosztować i szukać nowego oryginału??
Help
Początkujący
 
Od: 30 lip 2015, 09:27
Posty: 13 (1/0)

Postprzez chmielu_KL » 17 sty 2017, 14:18

DEPO to zamiennik który nadaje się na ''chwilę'' miałem u siebie i różnica między DEPO, a KOITO ( oryginał ) była widoczna gołym okiem. Nie zastanawiałbym się i szukał używki zawsze możesz dać do zakładu zajmującego się odbłyśnikami koszta nie wielkie, a co do oryginału sam musisz się zorientować czy warto tyle wydać.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 17:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez Barsliw » 17 sty 2017, 18:48

Dzięki. Tak myślałem. Miałem kiedys depo w innym aucie i pożegnałem sie nimi szybko. Chłam straszny. Łudziłem sie, ze moze do Mazdy postarali sie trochę.
Szukam zatem jakiejs przyzwoitej używki.
A jeszcze pytanie. Czy da radę lampę od Premacy rozkleic w piekarniku, kupić wersje angielska i cały tył lampy z mocowaniami przełożyć do mojej lampy?
Angliki sporo tańsze a zostaje wtedy mój odbłyśnik i klosz, które u mnie są w idealnym stanie.
Początkujący
 
Od: 30 lip 2015, 09:27
Posty: 13 (1/0)

Postprzez chmielu_KL » 17 sty 2017, 22:05

Barsliw napisał(a):Dzięki. Tak myślałem. Miałem kiedys depo w innym aucie i pożegnałem sie nimi szybko. Chłam straszny. Łudziłem sie, ze moze do Mazdy postarali sie trochę.
Szukam zatem jakiejs przyzwoitej używki.
A jeszcze pytanie. Czy da radę lampę od Premacy rozkleic w piekarniku, kupić wersje angielska i cały tył lampy z mocowaniami przełożyć do mojej lampy?
Angliki sporo tańsze a zostaje wtedy mój odbłyśnik i klosz, które u mnie są w idealnym stanie.

Nie wiem jakie są lampy w premacy, ale jak szklane to się da. Myślę że nie masz co cudować używana lampa wiele Cię nie wyniesie, ale to moje zdanie ja osobiście bym sobie oszczędził zabawy w przeróbki :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 17:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez Barsliw » 17 sty 2017, 23:37

Niby tak,ale zostaje mi tylko allegro a cholera wie czy też jakieś uchwyty nie będą połamane. Nie mam niestety czasu na odsylanie i czekanie.
Pobawię się z anglikiem.
A może ktoś ma wiedzę jak ta lampę wyjąć? Zderzak trzeba ściągać?
Początkujący
 
Od: 30 lip 2015, 09:27
Posty: 13 (1/0)

Postprzez Yard » 19 mar 2017, 23:46

Lampy DEPO nie mają homologacji czyli można stracić dowód rejestracyjny na przeglądzie lub w czasie kontroli policyjnej. Mi po stłuczce zamontowali DEPO i pojechali na przegląd. Wrócili bez dowodu. Oryginał to ok 600 zł. Nie ma zamienników z homologacją.
Moderator
 
Od: 13 mar 2004, 22:32
Posty: 3015 (61/37)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy