przełożenie świateł postojowych

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez roli6969 » 21 maja 2016, 10:04

Witam
Mam pytanie odnośnie świateł postojowych ( posiadam Mazde 5 2.3 z USA )
auta przeszło przegląd ale niedaje mi to spokoju
mianowicie aktualnie światła postojowe i kierunkowskaz to jedna lampa z dwoma żarnikami która świeci na pomarańczowo i mam pytanie czy mam wyprowadzić – rozdzielić na osobnym przewodzie światło postojowe z białą barwą czy może zakupić żarówki led które wchodzą w miejsce tej lampy z żarnikami i świecą na biało i pomarańczowo ( mają dwie funkcje – postojowe barwa biała , kierunkowskaz barwa pomarańczowa )
i jeszcze jedno jak dojść do tej lampy z dwoma żarnikami – kierunkowskaz czy muszę wyciągać całą lampę czy da to się jakoś wyciągnąć i jeszcze czy ktoś z forumowiczów miał podobny problem
i jeszcze czy ktoś może wie jaki dokładne oznaczenie ma ta lampa dwu żarnikowa bo żeby kupić tą ledową to musze wiedzieć jaka tam jest końcówka
z góry dzięki za info
Początkujący
 
Od: 2 maja 2016, 19:30
Posty: 6
Auto: Mazda 5 2.3 benzyna 2007 r.

Postprzez Yard » 21 maja 2016, 11:04

Proszę zgodnie z regulaminem pisać gramatycznie – kropki, przecinki, wielkie litery oraz zgodnie z ortografią.
Moderator
 
Od: 13 mar 2004, 22:32
Posty: 3015 (61/37)

Postprzez Wojtek » 27 maja 2016, 13:52

roli6969 napisał(a):Mam pytanie odnośnie świateł postojowych

O które lampy pytasz?
Światła postojowe są w przednich reflektorach i w tylnych lampach...
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 13:44
Posty: 17490 (110/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy