Tylne światło przeciwmgielne w M5

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez brtk » 10 wrz 2013, 11:06

Hej,

mam M5 ze USA i nie mam w niej tylnego światła przeciwmgielnego. No i muszę coś takiego spreparować, żeby być w zgodzie z przepisami. I mam takie pytania, może ktoś da radę pomóc:

1. Chcę wykorzystać lewe światło cofania do zrobienia przeciwmgielnego. Czy wystarczy dobra czerwona żarówka (np. LED), czy muszę zaklejać klosz na czerwono (ewentualnie kupić europejską lampę, ale trochę to kosztuje)? Nie chcę dokładać dodatkowej lampy.

2. Czy europejski przełącznik świateł pasuje do wersji amerykańskiej? U siebie mam tylko włącznik przednich przeciwmgielnych, a w europejskim jest jeszcze włącznik tylnych o jednych i drugich na raz. Wiem, że zabawy z kabelkami nie uniknę, ale przynajmniej miałbym z głowy sprawę włącznika. W przeciwnym razie będę musiał kombinować z jakimś przełącznikiem na desce (siłą rzeczy nie ma takiego oryginalnego, bo jest w dźwigni świateł).
Początkujący
 
Od: 10 wrz 2013, 10:50
Posty: 10
Auto: Mazda 5 2012 Grand Touring (USA)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy