Automatyczne zamykanie/otwieranie szyb

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Thorgi » 20 wrz 2023, 10:25

Witam.
Mazdę 5 CW posiadam bardzo krótki czas bo mniej jak miesiąc. Poprzedni właściciel powiedział, że to wcześniej działało. Teraz do rzeczy:
1. AUTO szyb działa tylko od strony kierowcy góra/dół resztę trzeba trzymać by zjechały/wjechały w górę. Kodowanie nie działa dodatkowo podczas tej procedury przy oczekiwaniu na znany wszystkim klik, zauważyłem pojawienie się na desce zapalonej kontrolki ABS i trakcji(Pók/klik pojawia się, nie jest tak wyraźny jak w M6 GG, ale jest).
2. Przycisk stopniowania kliku ma tylko ten AUT0, (w M6 GG miałem wszystkie).
2. Podświetlenie przycisków działa tylko na przycisku AUTO reszta w całym aucie nie świeci. Podświetlenie lusterek również nie działa. Czyli tak samo jak funkcjonowanie funkcji AUTO.
Obstawiam, że gdzieś coś musiało mieć zwarcie, a może któryś bezpiecznik trzeba sprawdzić bo to obsługuje..
Może jest Ktoś, kto potrafi wykryć tą usterkę z którą da się żyć, a jednak w wielu sytuacjach jej brakuje, szczególnie gdy poprzednia nasza M6 to miała..
Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem szczególnie gdy chodzi o M5 CW, których jest tak mało..
Początkujący
 
Od: 29 sie 2015, 20:56
Posty: 16
Skąd: Myszków
Auto: 323f BA Z5 1995r LPG
300 000 na LPG :)
6 GG LF 2007 LPG 80 000 na LPG
2 DJ 2015
5 CW LF 2011

Postprzez michal77 » 20 wrz 2023, 22:32

Hmm, w CX-3 też tak mam, myślałem że "ten typ tak ma"
Też jestem ciekaw, czy można to jakoś usprawnić.
Początkujący
 
Od: 8 lip 2021, 19:05
Posty: 11
Auto: CX-3 2.0 AT 2016 Soul Red SkyPASSION+ safety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy