A-CSBS – mam go czy nie?

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez bb24 » 23 sie 2017, 18:03

Powiedzcie proszę, jak to jest z tym (A)SCBS w ostatniej wersji M6 kombi/SkyEnergy.
Jest? Nie ma? Jak to sprawdzić?
Według specyfikacji z salonu: powinien być...
Ale nie mam po lewej stronie kierownicy żadnego wyłącznika, który pasowałby obrazkiem do SCBS, a w instrukcji jest, że powinien być, aby dało się ten system wyłączać. Są tam tylko są guziki wyłączenia iStop, czujników parkowania oraz pomiar ciśnienia w oponach.

Pytanie do posiadaczy aktualnych wersji SkyEnergy: jakie macie tam przełączniki?
Może warto ustawić kilka kartonów i zobaczyć, czy zahamuje?
bb24
 

Postprzez czarmi » 23 sie 2017, 19:25

bb24 napisał(a):Może warto ustawić kilka kartonów i zobaczyć, czy zahamuje?

SCBS powienieneś mieć na pewno, bo ja go w swojej trójce posiadam :|
Myślę całkiem poważnie, że warto wypróbować. Przynajmniej będziesz wiedział w jaki sposób to działa <ok>
Obrazek

Do głowy wpadają pomysły od wewnątrz...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 cze 2014, 21:04
Posty: 1410 (38/46)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 3 BM, 120KM 6MT, SD SkyEnergy, soul red 14'
była ...

Postprzez motomike6 » 23 sie 2017, 21:35

W przedlifice ustawiasz to w menu i nie ma osobnego przycisku i raczej domyślnie powinno być aktywowane.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 maja 2012, 14:34
Posty: 354 (83/16)
Skąd: LUX/SC034
Auto: Jest GJ 2.2 AT
Jest Citroen SpaceTourer
Było C4 Picasso
Była Mazda 6
GH

Postprzez bb24 » 25 sie 2017, 15:59

Dzięki!

To jeszcze jedno pytanie – przycisk czyjników parkowania, świeci się na czerwono – to znaczy, że działają, czy nie? Bo wg mnie domyślnym stanem powinno być, że nic nie świeci a wszystko działa, a jest chyba na odwrót?
bb24
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6