Wrażenia i opinie – Wrocław 2011

24-25 września 2011 r.

Postprzez HKSze » 25 wrz 2011, 13:03

jak dla mnie tragedia <płacze> najpierw problem z hamulcami na torze...
a w drodze powrotnej zatarlem ZE :( ktore zostalo w Katowicach na MOPie... ech

:(
Jaka była ostatnia rzecz jaka przeleciała księżnie Dianie przez głowę?


– ..... chłodnica
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2009, 21:02
Posty: 738
Skąd: Kraków
Auto: EC MX-3 2.5 V6 24V 95 KLZE Yaris 1.0 1SZ-FE
Alrmera N16

Postprzez Szyna » 25 wrz 2011, 13:12

Ooo zesz Ty :| To coś Ty zrobił ? Oleju brakło czy co ? Ze kopcił na niebiesko to widziałem ale żeby aż tyle oleju wziął ze się zatarł :P
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3351 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Postprzez Basilius » 25 wrz 2011, 13:43

Marcin: nie mów, że zepsuł MX'a na amen?

Teraz odświeżyłem :( Kurcze – jak to zrobiłeś? Ten silnik tak fajnie zamiatał :(
Welcome to the Internet,
where men are men,
women are men,
and children are FBI agents.
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2009, 09:00
Posty: 272
Skąd: Wolbrom
Auto: Mazda 6 GY, 2.0 CD 143KM(166), Mazda MX-3 2.5 V6 KL-ZE

Postprzez shadoow » 25 wrz 2011, 14:16

Wielkie dzięki za mile spędzony zlot oraz za imprezę wieczorna. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 16:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez ravie » 25 wrz 2011, 15:08

Dzięki za zlot, bardzo fajnie się bawiłem <spoko> .. A najlepszy dla mnie był wyścig równoległy :)
Think Fast. Drive Faster. Don't Blink
Forumowicz
 
Od: 2 sie 2009, 21:33
Posty: 166

Postprzez Ania_TM » 25 wrz 2011, 15:11

witamy, grupa łódzka już w domach.
Podziękowania dla organizatorów za udany jak dla mnie zlot.
Tak na szybko i w punktach
– jak zwykle na torze super zabawa, ale z racji sporej ilości aut, ciut za długo dla mnie, od 10 do 17 prawie jazda plus słoneczko.
– pozdrowienia dla nowo poznanych osób a przede wszystkim dla ekipy z Podbeskidzia <serduszka>
– minusem był wyjazd z toru, gdzie część osób się pomyliła. Fajne macie trasy, ale prędkość ok 170 to ciut za duża <lol> jak na całą kolumnę.
– na torze brakowało mi bieżącej wody ;) ale nie ma co narzekać.
Dopisała pogoda- babie lato i ludzie- to najważniejsze. Jestem przekonana,że naprawdę dobrze się każdy z nas bawił.
W ośrodku jedzenie w miarę znośne- bywało lepiej :P ponarzekam se na wielkość kurczaka <czarodziej> i na łazienkę <diabełek>
Szkoda,że nie było wieczorem żadnych atrakcji poza Mam talent i filmem, ale miło było pogadać z różnymi ludźmi :D :D :D

dziękuje wszystkim za wszystko. Fotki ode mnie będą na wieczór <spoko>
Kolejny zlot za nami, jak dla mnie o wiele fajniejszy niż ostatni WRO.
Do zobaczenia w 2012 :) :)
Ania_TM
 

Postprzez Bartg » 25 wrz 2011, 15:29

Tak na szybko
– część na torze rewelacja, podział na 2 oesy krótki i dochodzenia grupowe ( <lol> ) bardzo fajny, ten krótszy odcinek nawet bardziej przypadł mi do gustu ustawieniem niż ten dłuższy ( gdzie oczywiście pomyliłem trasę na pierwszym przejeździe, ale to standard :D ). Można było jak zawsze miło pogadać z obsługą toru, w tym bardzo ciekawa rozmowa o oponach z jednym z instruktorów:) Czasy jak na Z5 i opony Firestone'a mnie mile zaskoczyły :)
– Pogoda idealna, ciepło słonecznie, piękny początek jesieni :)
– ośrodek obleci, wspólne łazienki to porażka, słychać każdy odgłos w tym te mniej przyjemne <lol>
Wielkość kurczaka na obiad pokarała system, dobrze że potem donieśli jedzenie i chyba każdy zjadł tyle ile chciał ;) Szkoda, że nie było nagłośnienia do tańcow itd wieczorem, tak to część poszła spać a reszta pić :P
– kolumna z toru do ośrodka pogubiła się szybko, a nie mówiłem, że autostrada to pierwsze miejsce, gdzie się porozłączamy, no ale prędkość przelotowa nie służyła ani ekonomii ani trzymaniu się razem.
Wielkię dzięki wszystkim za super zlot, za pogadanki na lotnisku i wieczorem no i wielkie dzięki dla Blade'a za przewiezienie Mx'em, teraz to dopiero zachoruję na na to auto ;)
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7819 (22/124)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez Ania_TM » 25 wrz 2011, 15:33

a ja dziękuje Radexowi za pyszne szaszłyki,
Bladowi- za super nowe dżinsy <lol> :P
Aro z Podbeskidzia za dowóz piwka i lentilek

a wszystkim obecnym za to,że było po prostu super <jupi>
Ania_TM
 

Postprzez ravo » 25 wrz 2011, 15:51

Hej, nie wiem czemu za szybko. Ja prowadziłem na A8 nie przekraczałem 100 potem gdy wjechaliśmy na A4 najpierw 100 potem 110 potem 120 aż do 130 gdy mckoper zaczął mnie poganiać.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Ania_TM » 25 wrz 2011, 16:09

Bo ludzie się pogubili :>
Ania_TM
 

Postprzez Olmek » 25 wrz 2011, 16:18

Basilius napisał(a):Chciałem kończąc OT podziękować chłopakom z Krakowa za pomoc Marcin1mazda – fachowo 'sklepał' mi przewód hamulcowy. HKSZE za użyczenie podnośnika – mam go u siebie, zostawię Marcinowi w tygodniu ok? Kolejnemu koledze za użyczenie młotka, kleszczy i płynu hamulcowego – i tu mam prośbę aby kolega się do mnie odezwał – muszę zwrócić kasę za płyn a byłem taki wściekły, że nawet nie spytałem kto pomógł :( Tu przepraszam.

Od młotka,kleszczy i płynu to byłem ja :D O kasę się nie martw nie ma sprawy, cieszę się że mogłem pomóc

ravo napisał(a):Hej, nie wiem czemu za szybko. Ja prowadziłem na A8 nie przekraczałem 100 potem gdy wjechaliśmy na A4 najpierw 100 potem 110 potem 120 aż do 130 gdy mckoper zaczął mnie poganiać.

Zostaliśmy na światłach we Wrocku i tyle było widać całą kolumnę <dupa>
Ogólnie część torowa rewelacyjna, szkoda że nie można było dłużej pojeździć na poszczególnych odcinkach treningowych ( trzecia grupa była najliczniejsza i już brakowało czasu)
Za rok też postaram się przyjechać <spoko>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lip 2010, 08:43
Posty: 70
Skąd: Łódź
Auto: 626 GW 2.0 DiTD 01'

Postprzez Kryształ » 25 wrz 2011, 16:30

HKSze <głaszcze> no to niezbyt udane zakończenie.

Mój boxerek nie wziął ani grama oliwy, na oponach niestety ani grama zużycia :(

Przydałby się jeszcze taki zlot zimowy na zaśnieżonej / oblodzonej rakietowej :D byłoby ciekawie
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 gru 2006, 20:01
Posty: 201
Skąd: Świdnica
Auto: WRX my05

Postprzez Szymon » 25 wrz 2011, 16:37

Xenocyd napisał(a):Wielkie dzieki dla loockasa i Zyga za pomoc w odstawieniu padliny


Niepotrzebnie :)
To była przyjemność przelansować się przez WRO w Alfie :)

Dzięki wielkie przede wszystkim organizatorom, bo zabawa była przednia, a przy tym bezpieczna. 5 minut po wjeździe żałowałem, że nie byłem swoim samochodem. Ale przynajmniej przejechałem się Masterem :D

Każdemu współimprezowiczowi również bardzo dziękuję.
Nie wiem jak wytrzymam do wiosny :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2008, 00:01
Posty: 6451 (358/159)
Skąd: Tarnowskie Dziury
Auto: '13 Lexus IS250 III
'16 Scenic w Longu
'02 Mini Cooper
'04 Mazda Rx-8/4

Postprzez Blade » 25 wrz 2011, 16:41

Cóż mogę powiedzieć:

Wjazd na tor: 100 zł
Koszulka: 26 zł
Przelot łuku za matą poślizgową pełnym bokiem: bezcenne :D

Zlot bardzo udany, jazdy na torze pouczające i dające wiele frajdy. Najbardziej przypasowało mi ustawienie odcinka na dochodzenie ;) Mam nadzieję że za rok będzie jeszcze lepiej :)

Bartg napisał(a):wielkie dzięki dla Blade'a za przewiezienie Mx'em, teraz to dopiero zachoruję na na to auto ;)

Do usług :D
Widzewianka_TM napisał(a):Bladowi- za super nowe dżinsy <lol> :P

Moda prosto z eLeJa :P

Podziękowania dla organizatorów oraz uczestników za dobrą zabawę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sie 2006, 17:00
Posty: 2834 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: MX-5 NBFl BP '01

Postprzez Bartg » 25 wrz 2011, 16:49

Oj na tym łuku za matą stawiało bokiem za każdym razem prawie ;) Ania przy przejeździe tam jak mi tył uciekł zaczęła zacieszać, a ja już w myślach widziałem auto w trawie i na dachu <lol> :P Fakt, że oes na dochodzenie był ustawiony rewelacyjnie, gdybym tylko miał mniejszą kierę niż seria prosto ze Stara to by było jeszcze lepiej :P
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7819 (22/124)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez Radex » 25 wrz 2011, 17:21

to jak dotąd dopiero mój drugi zlot ogólnopolski i bawiłem się świetnie, było genialnie <czarodziej>

chciałbym przede wszystkim podziękować organizatorom za kawał dobrej roboty oraz wszystkim obecnym za wspaniałe towarzystwo, wspólne pogaduchy, kupe śmiechu na wieczornej imprezie (a czasami chwile grozy <lol> ) oraz za nocne wycieczki wgłąb lasu w poszukiwaniu rozlewiska które było 50metrów od domków <glupek2> <glupek2> <glupek2> <lol> . nie będę nikogo wymieniał z osobna bo każdy miał swój udział w tym że ten zlot należy do niezapomnianych <spoko>

zlot oceniam jako Epicki mimo że nie brałem udział w czasówkach ale postanowiłem wyluzować się, wychylić piwko i zjeść jakąś padlinę z grilla w doborowym towarzystwie :) poza tym szkoda mi było czarnulki <głaszcze> <serduszka>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez MTS » 25 wrz 2011, 18:37

Wielkie dzięki za [tiiit] spędzone chwile. Fotki ode mnie będą pewnie dopiero jutro bo muszę wyselekcjonować, gdyż niektóre się nie nadają heheh trzeba będzie ocenzurować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 gru 2008, 13:15
Posty: 1371 (1/0)
Skąd: Rzeszów
Auto: Fiat Ducato 3.0 180km

Postprzez aLechu » 25 wrz 2011, 18:47

My z Żonką w końcu dojechaliśmy do domu :D
Dziękujemy wszystkim za miło spędzone chwile, pogaduchy w przerwach między przejazdami na torze no i oczywiście za imprezę wieczorną – Fasolka dzięki za kawały (jutro w robocie sprzedam trochę).
Dzięki również za nagodę dla mojej Madzi :)
Pozdrawiamy i do następnego.
szofer fochowozu
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Opolszczyzny
 
Od: 3 sie 2009, 12:39
Posty: 2062 (19/15)
Skąd: Namysłów
Auto: Mazda Premacy
1,8 114KM 1999

Postprzez mlodyMazda » 25 wrz 2011, 19:19

a ja nie mogłem byc <płacze>
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców – Colin McRae

https://www.facebook.com/AutospaLuxuryCarSpa/
Some say..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 mar 2010, 00:07
Posty: 1397 (9/19)
Skąd: Merzig De /Olecko Pl
Auto: była:626 GF FS '98,
6 GG LF '02
jest: , NC LF '06
Audi A3 8P '06

Postprzez sewo » 25 wrz 2011, 19:32

Dzięki wielkie wszystkim za wspólne pogaduchy i drinoowanie do późnych godzin nocnych :D Wyprawa nad jezioro była epicka <lol> Rzeszów, Śląsk jak zawsze świry <serduszka>
Organizatorzy świetnie się spisali zresztą jak zawsze <spoko>
Pragnę przeprosić za rozsypaną mąkę przed restauracją! ale musiałem oddać! Więcej grzechów nie pamiętam ;)

btw na powrocie zepsuł nam się
-Klakson
-obrotomierz
– i plastiki tylnej tapicerki na dziurach powylatywały
<lol> <lol> <lol> <lol> <lol>
Obrazek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Wielkopolski
 
Od: 11 cze 2007, 19:54
Posty: 2249 (37/53)
Skąd: Poznań / Komorniki / Wiry / Luboń
Auto: Cx7 Er
MX5 Na
Transit Connect
Było:
MX5 Nbfl , RX8 Fe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Koordynatorzy