Wrażenia i opinie – Ryki 2011

29-31 lipca 2011 r.

Postprzez malutka » 3 sie 2011, 23:51

AliYO – to że nie zawsze dobra osoba jest na celowniku, to niestety całkiem normalne. Za zwyczaj obrywa ktoś, kto jest na końcu łańcuszka :( Ale na szczęście są jeszcze tacy, co wybronią niewinnego ;)
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (265/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez nicek777 » 4 sie 2011, 00:03

Kurcze to byl najlepiej zorganizowany zlot na ktorym bylem (4). Zawsze sie znajda malkontenci. Moim zdaniem byly niedociagniecia, ale niewielkie. Przede wszystkim ta proba sprawnosciowa i rajd turystyczny to byly dla mnie nowosci, a nie ze tylko cwiartka. Gdyby nie pogoda byloby bardzo dobrze.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 paź 2007, 21:38
Posty: 1035
Skąd: Sosnowiec
Auto: Zardzewiała, ale poczciwa 323F BA Z5
GY 2.0 147KM :))))))))))))))))

Postprzez AliYO » 4 sie 2011, 00:27

ravo napisał(a):Nie no każda wypowiedź jest potrzebna by można było to co złe naprawiać :)


OK, to w takim razie podam swoje uwagi mimo że to był pierwszy zlot i mam małą siłę przebicia, ale uwagi to uwagi.

1- nie pozwalać jednej osobie organizować takiej imprezy (słyszałem i czytałem że mckoper był osobą ogarniającą ten zlot i żeby Mu nic nie ujmować bo zapewne odwalił kawał roboty to za dużo wziął sobie na barki)
2- wydzielić osoby odpowiedzialne za dane czynności i zaangażować je odpowiednio wcześniej niż na ostatnią chwilę
3- odnośnie 1/4, nie wiem czy sprzęt do pomiaru jest prywatny czy klubowy, wiem że na pewno brakuje mu bilbordu który wyświetlał by czas (gadula co najmniej połowę czasu między przejazdami poświęcał ciekawskim na podawanie czasów), co za tym idzie mogło by się odbyć więcej przejazdów, można by wyświetlać nr aut które mają się stawić na kresce i pewnie by się znalazło wiele zastosowań
4- co do próby czasowej – nie uczestniczyłem więc się nie wypowiadam
5- rajd niedzielny – nie wiem jak się zakończył bo musieliśmy już wracać (mam nadzieję że dobrze), wiem jak się zaczynał – z ciężkimi bulami, do tego stopnia że robiłem za TAXI bo nie było komu rozwieść osób na punkty kontrolne i parę innych niedociągnięć na miejscu.

Podejrzewam że gdyby się udało zachować 1 i 2 pkt. to 90% imprezy odbyło by się bez jakichkolwiek zarzutów.
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć" Walter Rohl
Początkujący
 
Od: 17 kwi 2008, 18:26
Posty: 27
Skąd: Sochaczew
Auto: 323F GT 89r. (na żyletki)
323F GT 92r. (niestety też na żyletki,
szukam zdrowej budy)
Xantia 1.8i 93r.

Postprzez GRU » 4 sie 2011, 08:30

Kazdy z nas ma troszke prawdy........... Zarzad klubu bedzie teraz madrzejszy....... Trzeba wrocic do czerwonych koszulek (nawet moge zasposorowac) <lol> <lol> .......... A nowych uzytkownikow forum (juz prawie klubowiczow) proszę o nie puszczanie fochow, tupanie noga <lol> Ja tez mam wiecej zastrzezen do tego zlotu bo wedlug mnie to byl najmniej zorganizowany zlot (kooper spoko nie mogles sam ogarnac tego)........ Mam nadzieje ze spotkamy sie na nastepnych zlotach w tej samej ekipie albo nawet wiekszej gdzie przyjada jeszcze stare wygi i dopiero bedzie jazda.. <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> Ja tez mam nauczke i nie bede juz skakał po .......... ( ;P <lol> ) Do zoba na zlocie lub gdzies indziej. Z pozdrowieniami GruStyle


alech – może pomidorka??? <lol>
GRU
 

Postprzez Ania_TM » 4 sie 2011, 10:19

jak dla mnie Dawid za dużo na siebie wziął, a wiem,że rozsyłał PW w kwestii pomocy na lotnisku, więc myślałam,że obsadził wszystkie stanowiska :(
Sama zgłosiłam się do pomocy z koszulkami i sprzedażą gadżetów- przyznam,że spory był ruch. Wielkie dzięki dla kolegi Benny88 za pomoc. Sprzedaliśmy pamiątek za dość ładną kwotę ;)

Ludzie nie wiedzieli,kto kiedy jedzie na 1/4, bo brakowało kogoś, kto mógłby przez mikrofon to mówić.
Mamy nauczkę na przyszłość, każdy wg mnie. Dlaczego? Bo nawet niepytani, mogliśmy w czymś pomóc, a nie czekać na reakcje innych.
Zwykle 1/4 była obok namiotu rozgrywana, teraz jedna konkurencja była w prawo, druga w lewo, do tego padało. Wyszło, jak wyszło. Gaduła na pewno się postarał :) widziałam jak ogarniał poprzednie konkurencje w Koninie itp. :)

Pogoda zawiodła wybitnie, zwykle w sobotę pada, ale tu lało.. ale i tak mi się podobało :P :)
Próba – bardzo ciekawa sama w sobie, 1/4 jak zawsze :)
Rajd w niedzielę też nowość <spoko>

damy radę i we Wrocławiu, a ludzie do pomocy się znajdą :)

Nie ma się co stresować wg mnie :)
Dawid brawa dla ciebie i daj sobie chopie pomóc... <faja>
Ania_TM
 

Postprzez riśta » 4 sie 2011, 10:53

malutka napisał(a):W każdym razie już pisałam, na przyszłość należy odkurzyć czerwone koszulki "organizator", rozdzielić obowiązki konkretnym, zdecydowanym osobom i będzie wiadomo kto czym się zajmuje, kogo pytać itd itd


<spoko> To na pewno ułatwi ogarnięcie się świeżynkom, tudzież mniej doświadczonym zlotowiczom <ok>

Dziękuję za możliwość napastowania mieszkańców Firleja i okolic, nie zapomnę miny jednego Pana gdy zwróciłam się do niego tymi słowy: "Dzień dobry :), przepraszam... yyyy... czy mógłby mi Pan wyrwać pałkę ??"
"Życie nie jest mierzone ilością oddechów jakie bierzemy ale momentami i miejscami, które zapierają nam dech w piersiach."
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 20 maja 2011, 11:40
Posty: 88 (7/0)
Skąd: Katowice/Warszawa

Postprzez GRU » 4 sie 2011, 11:00

Ta PAŁKE i tak przebija tex "jesteś mokra tu i tak?" " bo ja tak" <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> :D :D leże i lejeeeeeee....
GRU
 

Postprzez riśta » 4 sie 2011, 11:31

GRU napisał(a):Ta PAŁKE i tak przebija tex "jesteś mokra tu i tak?" " bo ja tak" <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> :D :D leże i lejeeeeeee....


GRU gwoli ścisłości... "jesteś wilgotna tu i tam" :P
I weź coś powiedź, zaraz wszystko przełonaczom hahaha
"Życie nie jest mierzone ilością oddechów jakie bierzemy ale momentami i miejscami, które zapierają nam dech w piersiach."
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 20 maja 2011, 11:40
Posty: 88 (7/0)
Skąd: Katowice/Warszawa

Postprzez GRU » 4 sie 2011, 11:54

riśta napisał(a):
GRU napisał(a):Ta PAŁKE i tak przebija tex "jesteś mokra tu i tak?" " bo ja tak" <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> :D :D leże i lejeeeeeee....


GRU gwoli ścisłości... "jesteś wilgotna tu i tam" :P
I weź coś powiedź, zaraz wszystko przełonaczom hahaha



NO TO JESZCZE LEPIEJ <lol> <lol> <lol> Ale i tak text zlotu uważam iz jest taki :

Pomidorka?? przecież mówiłem k****w nie hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Pozdro aLechu i małżonka :)
GRU
 

Postprzez Ania_TM » 4 sie 2011, 11:55

kilka tekstów śmiesznych na pewno było :P

Mi się kojarzy z piątku <czarodziej>

co pijemy – łi łi łi tequila hahaha
Ania_TM
 

Postprzez Fasola » 4 sie 2011, 11:56

ja z kolei pamiętam wiewiórkę z niedzieli hahaha
Fasola
 

Postprzez Ania_TM » 4 sie 2011, 11:57

jedna na drzewie hasała, a druga obok ciebie stała <lol> <lol>
Ania_TM
 

Postprzez aLechu » 4 sie 2011, 11:58

a ja kojarzę "pęknięte plecy" hahaha hahaha hahaha
szofer fochowozu
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Opolszczyzny
 
Od: 3 sie 2009, 12:39
Posty: 2062 (19/15)
Skąd: Namysłów
Auto: Mazda Premacy
1,8 114KM 1999

Postprzez Ania_TM » 4 sie 2011, 12:09

dobrze,że do zlotu we Wrocławiu ponad miesiąc ;P <rotfl>

a potem będzie jesień, zima... i oczekiwanie na Konin :]
Ania_TM
 

Postprzez Fasola » 4 sie 2011, 12:11

Jesiennego nie będzie ?? czy Wrocek się do niego zalicza ??
Mam dylemat czy jechać do Wrocławia, w tym samym terminie jest wojna narodów w drifcie w Poznaniu...:(
Fasola
 

Postprzez GRU » 4 sie 2011, 12:11

Albo ten "nell ptak cie osrał z tyłu na koszulce, to nie ptak tylko przypalona koszulka"

fasol ja pamietam indora z rana <lol> <lol> <lol>




Ja tam jade do wrocak i fasol tez jedziesz i wlkp :D :D
Ostatnio edytowano 4 sie 2011, 12:12 przez GRU, łącznie edytowano 1 raz
GRU
 

Postprzez Ania_TM » 4 sie 2011, 12:11

Wrocław to jesienny zapewne ;)
Ania_TM
 

Postprzez GRU » 4 sie 2011, 12:16

bedzie bar do tanczenia?? <lol> <lol> <lol> <lol> hahaha hahaha hahaha
GRU
 

Postprzez malutka » 4 sie 2011, 12:17

riśta napisał(a):
malutka napisał(a):W każdym razie już pisałam, na przyszłość należy odkurzyć czerwone koszulki "organizator", rozdzielić obowiązki konkretnym, zdecydowanym osobom i będzie wiadomo kto czym się zajmuje, kogo pytać itd itd


<spoko> To na pewno ułatwi ogarnięcie się świeżynkom, tudzież mniej doświadczonym zlotowiczom <ok>


Tak BTW przepraszam Majkiego, który trafił na apogeum mojego zdenerwowania i jako kolejna osoba pytająca mnie o coś, tu akurat o chatę grilową usłyszał "Kur*a a co ja – informacja jestem?" Przepraszam Majki <głaszcze>, ale już miałam dość pytań na które nie znałam odpowiedzi i mi nerwy puściły :* Wiecie że ja choleryczką jestem :P
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (265/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Szalotka » 4 sie 2011, 12:18

GRU napisał(a):bedzie bar do tanczenia??

Do tanczenia pewnie tak. Powinienes zapytać czy do latania bedzie <lol>
Szalotka
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Koordynatorzy