POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez bazakbal » 18 sty 2008, 15:57

iiyama napisał(a):po 3 – jeśli było stuknięte, zarysowane, wgniecione i jest dobrze zrobione = TO OK ! (a nie, bo był stuknięty ! – Hoj mnie to obchodzi) albo zderzak z wersji europejskiej – nie bierz !! BITY.

dokładnie. pasuje biorę jak nie to mówię wesołych świąt z******* stąd. jakbym miał pół roku szukać używanego samochodu, żeby przejeździć nim te nawet następne 5 lat to chyba bym sobie w łeb strzelił.
po tej dyskusji to widzę, że uzywaną 6 to można kupić tylko w nasielsku :D
Forumowicz
 
Od: 13 sty 2006, 12:36
Posty: 204
Auto: xedos 6 V6

Postprzez Mazda2 » 18 sty 2008, 18:46

O ile Mak coś stosunkowo sensownego pisze, to Jego dwaj poprzednicy piszą bzdury. Jak chcecie kupić grata to nie wybrzydzajcie. Kupcie spawane, albo z prostowaną ramą itp. albo zajechany silnik i wymieńcie sobie po kilku mies. użytkowania wtryski za 10 000zł, albo turbosprężarkę.

Najgorsze jest oszukiwanie kupującego, bo ja moge kupić auto, które ma ponad 100 tys. km, ale chcę wiedzieć, czy miało wymieniony rozrząd. Jeśli nie to ok, wymienię za te 1000zł, ale wiem, że będzie dobre, a nie że za pare tys. km pojadę na generalny remont silnika.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 wrz 2007, 21:50
Posty: 50 (0/1)
Skąd: Tarnowskie Góry
Auto: Mazda 2 DY 1,4 benz.
Mazda 3 BL 1,6 benz. + LPG

Postprzez Piogron » 19 sty 2008, 09:26

Jakby je miał, to poszedłby do salonu i nie psuł sobie nerwów na oglądanie "funkiel nówek prawie nie śmiganych"

Szczera racja:) Dobrze ujęte.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lip 2005, 13:11
Posty: 112
Skąd: Inowrocław
Auto: Mazda 6 1,8 2005
W oczekiwaniu na CX-5 2016 2.00 MT

Postprzez Mazda2 » 19 sty 2008, 11:17

Może ktoś nie chce stracić połowy wartości auta w 3 lata i dlatego nie kupuje nówek z salonu...
Znam bardzo bogate osoby, które nie kupują nowych aut. Tylko auto, które nowe w salonie kosztuje 300 000 zł, kupują 2 letnie z jazd próbnych za 150 000 – 200 000zł.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 wrz 2007, 21:50
Posty: 50 (0/1)
Skąd: Tarnowskie Góry
Auto: Mazda 2 DY 1,4 benz.
Mazda 3 BL 1,6 benz. + LPG

Postprzez Jaksa » 19 sty 2008, 23:25

Przeglądałem trochę nasze forum i trafiłem na ten temat ..... dodam ( nie broniąc p.Pietrzaka bo nie jestem zainteresowany jakie ilosci aut sprzedaje , nie mam z tego działki finansowej ) ze kupiłem od niego 626 DiTD , stan auta był taki jak opisywał w ogłoszeniu – autem jezdziłem 1,5 roku bez problemow ( sprzedałem dalej i nadal wszystko z mazdą ok ) Szóstek przywiezionych przez Pana Sylwka widziałem dosc sporo u siebie w serwisie ( na przeglądzie przed zakupowym ) naprawdę nie mielismy sie do czego czepiac , oczywiscie wiadomo ze kazde zakupione auto potrzebuje totalnego serwisu ( oleje, rozrządy i.t.p ) Wiem ze Pan Sylwek jezdzil tez z mazdami do Auto2000 ( na zyczenie klienta ) znam dobrze ten serwis ( równiez tam jest dobra opinia ) Nie chcę tutaj lizać <dupa> Panu Sylwkowi ale taka jest prawda . Jeszcze nikt taki sie nie urodzil ktory dogodzi kazdemu . Na wiosne tego roku będę szukał M3 lub drugiej M6 dla małzonki – oczywiscie zadzwonie do Nasielska.
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez kulca » 22 sty 2008, 21:37

dodam od siebie opinie o forumowiczu blacky24:
chlopak sprytny, pomogl mi najpierw w znalezieniu wlasciwego egzemplarza w internecie, pozniej nagral ze sprzedawca cala sprawe, nastepnie ze mna pojechal i na miejscu wszystko 100 razy ogladal, mierzyl.
Efekt: mam zajefana mazde 6 z dieselkiem zakupiana wlasnie dzieki niemu w Niemczech :)
a o Panu z tematu niech moze wypowiedza sie dodatkowo osoby ktore dokonaly z nim jakis tranzakcji :|
Ostatnio edytowano 17 lut 2008, 23:37 przez kulca, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2008, 00:38
Posty: 238 (3/1)
Skąd: Sosnowiec
Auto: Mazda 6 GY 2.0 RF-7J 143KM

Postprzez morgafix » 17 lut 2008, 23:06

Drodzy Państwo w celu potwierdzenia moich słów zapraszam wszystkich forumowiczów do odwiedzenia mnie i zapoznania się ze stanem faktycznym sprowadzanych przez mnie aut, co pozwoli zapewnić obiektywną opinie. Z tego co wiem to również w klubie mazda speed znajduje sie kilka osób które zakupiły u mnie auto po wcześniejszym zweryfikowaniu stanu auta w serwisie, także najlepiej zapytać się tych osób.
Na zakończenie pragnę życzyć BLACKY 24 równie dobrej sprzedaży aut, którą można osiągnąć nie koniecznie stosując nieuczciwe metody, ukazane w jego postach wobec konkurencji.

Pozdrawiam
Pietrzak Sylwester


Witam, być może jestem w gorącej wodzie kąpany ale już teraz wiem, że za kilka miesięcy jak będzie uzbierana odpowiednia kwota wybiorę się do Pana Sylwka – mam nadzieję, że będzie miał dla mnie coś konkretnego bo będę szukał madzi 6 o konkretnych parametrach i wyposażeniu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sty 2008, 00:58
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Auto: M6 2.0 MZR 143 KM 2006

Postprzez PAWEL70 » 18 lut 2008, 23:59

Witam wszystkich czytelników forum.Od dłuższego czasu szukałem kogoś kto pomoże mi sprowadzić 6-ę z Niemiec(silnik 1.8 / 2.0 benzyna). Dzwoniłem do Pana Sylwka ale on sprowadza tylko diesle więc szukałem dalej.I dotarłem do blacky24.Przez dwa tygodnie szukaliśmy auta na mobile.de .blacky24 zapewnił kontakt telefoniczny i mailowy ze sprzedawcami w Niemczech.I znaleźliśmy MAZDA 6 kombi 2.0 benzyna 2004 rok,70 tys.przebiegu, skórzana tapicerka ,audio BOSE.gwarancja MERCEDESA do 11.2008r. privatanbieter.Szybka decyzja i jedziemy(ma nawigacje) , docieramy pod wskazany adres gdzie 6-a już czeka.Zmierzył i sprawdził samochód ,sprawdził dokumenty , wytargował spory upust.Pomógł mi w załatwieniu niemieckich formalności i przyprowadził auto do domu .Ja o blacky24 mogę wypowiadać się tylko Bardzo Dobrze.

Ps.zdjęcia wrzucę do działu Nasze Mazdy.Pozdro
PAWEL70
 

Postprzez zaxs » 19 lut 2008, 23:17

PAWEL70 napisał(a):Witam wszystkich czytelników forum.Od dłuższego czasu szukałem kogoś kto pomoże mi sprowadzić 6-ę z Niemiec(silnik 1.8 / 2.0 benzyna). Dzwoniłem do Pana Sylwka ale on sprowadza tylko diesle więc szukałem dalej.I dotarłem do blacky24.Przez dwa tygodnie szukaliśmy auta na mobile.de .blacky24 zapewnił kontakt telefoniczny i mailowy ze sprzedawcami w Niemczech.I znaleźliśmy MAZDA 6 kombi 2.0 benzyna 2004 rok,70 tys.przebiegu, skórzana tapicerka ,audio BOSE.gwarancja MERCEDESA do 11.2008r. privatanbieter.Szybka decyzja i jedziemy(ma nawigacje) , docieramy pod wskazany adres gdzie 6-a już czeka.Zmierzył i sprawdził samochód ,sprawdził dokumenty , wytargował spory upust.Pomógł mi w załatwieniu niemieckich formalności i przyprowadził auto do domu .Ja o blacky24 mogę wypowiadać się tylko Bardzo Dobrze.

Ps.zdjęcia wrzucę do działu Nasze Mazdy.Pozdro



Czy mozesz dac namiary do Pana blacky24 do jego aukcji i ewentualnie numer na kom z gory dzieki
W poszukiwaniu kolejnej mazdy...
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 31 maja 2007, 07:36
Posty: 17
Skąd: Zawadzkie
Auto: M6 '07 MZR-CD, 323f BJ,????

Postprzez zaxs » 19 lut 2008, 23:19

Jaksa napisał(a):Przeglądałem trochę nasze forum i trafiłem na ten temat ..... dodam ( nie broniąc p.Pietrzaka bo nie jestem zainteresowany jakie ilosci aut sprzedaje , nie mam z tego działki finansowej ) ze kupiłem od niego 626 DiTD , stan auta był taki jak opisywał w ogłoszeniu – autem jezdziłem 1,5 roku bez problemow ( sprzedałem dalej i nadal wszystko z mazdą ok ) Szóstek przywiezionych przez Pana Sylwka widziałem dosc sporo u siebie w serwisie ( na przeglądzie przed zakupowym ) naprawdę nie mielismy sie do czego czepiac , oczywiscie wiadomo ze kazde zakupione auto potrzebuje totalnego serwisu ( oleje, rozrządy i.t.p ) Wiem ze Pan Sylwek jezdzil tez z mazdami do Auto2000 ( na zyczenie klienta ) znam dobrze ten serwis ( równiez tam jest dobra opinia ) Nie chcę tutaj lizać <dupa> Panu Sylwkowi ale taka jest prawda . Jeszcze nikt taki sie nie urodzil ktory dogodzi kazdemu . Na wiosne tego roku będę szukał M3 lub drugiej M6 dla małzonki – oczywiscie zadzwonie do Nasielska.



Czy to sa aukcje polecanego sprzedawcy Pana Sylwka

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=3436128

Bo jest duzo sprzedajacych z okolicy Nasielska i chcialbym sie upewnic

Z gory dzieki za odp
W poszukiwaniu kolejnej mazdy...
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 31 maja 2007, 07:36
Posty: 17
Skąd: Zawadzkie
Auto: M6 '07 MZR-CD, 323f BJ,????

Postprzez kulca » 19 lut 2008, 23:21

Mysle ze Krystian nie bedzie mial mi za zle, podaje GG do blacky24 1783989
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2008, 00:38
Posty: 238 (3/1)
Skąd: Sosnowiec
Auto: Mazda 6 GY 2.0 RF-7J 143KM

Postprzez Krstof82 » 20 lut 2008, 10:26

U Pana z Nasielska wszystko wygląda ok, ALE co sądzicie o autach kupowanych i używanych tylko w PL (mówimy tu o rocznikach 05-06). Chyba dużo łatwiej sprawdzić historię takiego auta. Szuka szukam szukam , czytam o tych wszystkich przekrętach licznika, malowankach, podrabiankach i jestem naprawdę pełen obaw. Boję się że wyłożę 50 kpln i auto będzie lipne. to normalne?? ;)
Jeżeli wszystko masz pod kontrolą to znaczy że nie jedziesz jeszcze dostatecznie szybko...
Forumowicz
 
Od: 13 lut 2008, 17:56
Posty: 42
Skąd: Jelenia Góra
Auto: GLA250 4Matic

Postprzez quzio » 20 lut 2008, 15:45

Dzwoniłem wczoraj do pana Sylwka ale odpowiadała tylko poczta głosowa.Też jestem zdecydowany na zakup Mazdy6 CITD 136KM w sedanie.Przeglądam różne oferty internetowe i tak jak zaxs trafiłem na te same oferty z allegro i zastanawiałem się czy molten626 to właśnie legendarny pan Sylwek czy nie? Nie zgadza się numer komórki ale można mieć kilka to wolny kraj.Może połączyć siły przy poszukiwaniach?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 sty 2008, 13:42
Posty: 82
Skąd: Warszawa
Auto: Jest Mazda 3 BL 2.0 MZR DISI i-Stop HB '11 Gunmetal Blue Mica
Była Mazda 6 GG CiDT 2.0 '05 Black Mica

Postprzez panoramix » 20 lut 2008, 16:26

quzio napisał(a):Dzwoniłem wczoraj do pana Sylwka ale odpowiadała tylko poczta głosowa.Też jestem zdecydowany na zakup Mazdy6 CITD 136KM w sedanie.Przeglądam różne oferty internetowe i tak jak zaxs trafiłem na te same oferty z allegro i zastanawiałem się czy molten626 to właśnie legendarny pan Sylwek czy nie? Nie zgadza się numer komórki ale można mieć kilka to wolny kraj.Może połączyć siły przy poszukiwaniach?


tak to Pan Sylwek :D
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 17 lut 2008, 20:43
Posty: 7
Skąd: Warszawa

Postprzez quzio » 20 lut 2008, 19:20

No to jesteśmy w domu o przepraszam w Nasielsku.Dzisiaj właśnie sprzedałem swoją rolkę (Toyotę Corolla E11 Liftback) najbardziej nudny i emerycki samochód świata.Jest trochę kasy i trzeba będzie się na coś zdecydować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 sty 2008, 13:42
Posty: 82
Skąd: Warszawa
Auto: Jest Mazda 3 BL 2.0 MZR DISI i-Stop HB '11 Gunmetal Blue Mica
Była Mazda 6 GG CiDT 2.0 '05 Black Mica

Postprzez Pietrzak Sylwek » 1 mar 2008, 12:14

morgafix napisał(a):
panoramix napisał(a):a ja poproszę Pana Sylwka o linki do jego aut i chetnie dziś bym do Nasielska pojechał


P. Sylwek ma niezłą reklamę, ale jeśli jest tak jak napisali to czemu nie. Zawczasu też poproszę o namiary do tego Pana.
Z góry dziękuję i pozdrawiam


Witam serdecznie. Oto namiary na aukcje z moimi autami.Zapraszam do ogladania i pozdrawiam:)

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=3436128
Początkujący
 
Od: 15 sty 2008, 18:56
Posty: 12
Skąd: Nasielsk
Auto: mazda 6, toyota avensis:)

Postprzez Pietrzak Sylwek » 1 mar 2008, 12:17

quzio napisał(a):Dzwoniłem wczoraj do pana Sylwka ale odpowiadała tylko poczta głosowa.Też jestem zdecydowany na zakup Mazdy6 CITD 136KM w sedanie.Przeglądam różne oferty internetowe i tak jak zaxs trafiłem na te same oferty z allegro i zastanawiałem się czy molten626 to właśnie legendarny pan Sylwek czy nie? Nie zgadza się numer komórki ale można mieć kilka to wolny kraj.Może połączyć siły przy poszukiwaniach?


Witam serdecznie.
Wszystko sie zgadza, pod nickiem molten 626 mozna znalez moje auta. Nie odbieralem przez jakis czas telefonu gdyz bylem na urlopie poza granicami naszego kraju. Pozostalem numery sa do moich synow takze smialo mozna i do nich dzwonic .
605 845 700 Sylwek
693 021 707 Kamil
693 317 126 Piotrek
Początkujący
 
Od: 15 sty 2008, 18:56
Posty: 12
Skąd: Nasielsk
Auto: mazda 6, toyota avensis:)

Postprzez Bialy78 » 20 mar 2008, 20:53

Witam <uklon> Pnie Sylwku
Mam pytanko jeżeli bym się zdecydował u pana na zakup Auta to gdzie mogę sprawdzić w serwisie auto czy można do W-wa przyjechać do serwisu ASO czy tylko w obrębie Nasielska a może ktoś już kupował w Nasielsku Mazdę i sprawdzał niedaleko w jakimś serwisie i był zadowolony.
Dziękuje z góry za odp.
Bialy78
 

Postprzez Pietrzak Sylwek » 20 mar 2008, 23:27

Witam.
Jezeli chodzi o sprawe zwiazana ze sprawdzeniem auta to nie widze zadnego problemu zeby sprawdzic auto w dowolnym serwisie nawet na terenie warszawy.
Początkujący
 
Od: 15 sty 2008, 18:56
Posty: 12
Skąd: Nasielsk
Auto: mazda 6, toyota avensis:)

Postprzez BratCukierka » 20 mar 2008, 23:39

Bialy78 polecamy zakład "AutoJaksa" :) do sprawdzenia mazdeczek
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Moto