POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.
PostTen post został usunięty przez sq2jul 29 paź 2011, 18:19.
Powód: ot

Postprzez sq2jul » 29 paź 2011, 18:16

Nie jest to miejsce przeznaczone do prowadzenia dyskusji na temat handlu czy tez tablica ogloszen. Temat sluzy jedynie mozliwosci polecenia innym konkretnego auta badz sprzedawcy – nie prowadzimy tu konwersacji.
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 21:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

PostTen post został usunięty przez sq2jul 30 paź 2011, 16:09.
Powód: na prosbe autora

Postprzez Dawid_K » 5 lis 2011, 18:56

Witam,

Dorzucam swoją opinię (jak najbardziej pozytywną) o Blacky24. Namiary na niego znalazłem w tym wątku i tyle osób nie mogło się mylić: współpraca z nim "pierwsza klasa", odpowiedział na wszystkie moje pytania, wymieniliśmy tonę maili. Podsumowując: POLECAM!

DK
Dawid_K
 

Postprzez guliwks » 8 lis 2011, 10:42

Od Jakiegoś czasu przymierzałem się do kupna M6 i w końcu zdecydowałem się na ten krok.
Napisałem maila z zapytaniem do polecanego tu Krystiana, znanego jako Blacky24 i szybciutko ustaliliśmy szczegóły.

Zarezerwował samochód i pojechaliśmy po auto. Po dotarciu na miejsce obejrzeliśmy je z zewnątrz i od środka – auto pierwsza klasa. Odpaliliśmy silnik – bez zarzutów. Wyjechaliśmy na miasto, i tu zaczęły się schody. Coś zaczęło głośno klekotać, aż w końcu silnik pasł zupełnie i ostatnie 500 m musieliśmy pchać samochód. Jeden odpadł.

Szybki telefon do innego sprzedawcy i pojechaliśmy po kolejne – na miejscu okazało się, że samochód jest na sprzedaż, ale nie ma przodu. Wyciągnięte są ksenony, bowiem padł mechanizm pozycjonowania. Podziękowaliśmy i ruszyliśmy dalej.

W końcu trafiliśmy na porządny egzemplarz. Sprzedawca okazał się konkretny, powiedział, że autko było delikatnie przetarte na nadkolu (w zasadzie niewidoczna rysa), przejechaliśmy się samochodem, dograliśmy szczegóły i stałem się szczęśliwym posiadaczem dwulitrowej, 136 konnej M6 z 2004 r. Jak ją zarejestruję i umyję to wstawię fotki do odpowiedniego działu, a tymczasem…

Polecam wszystkim Blackyego24. On mówi po niemiecku lepiej niż Franciszek Smuda po polsku ;). mailował, na miejscu sporo telefonował, negocjował ale w końcu po objechaniu sporej części Niemiec dopięliśmy swego i wróciłem na kołach do kraju. Z czystym sumieniem polecam Krystiana – gość jest artystą w swoim fachu. Jeżeli będę kupował następną Mazdę , to na 1947% zgłoszę się do niego po pomoc.

Z ciekawostek: Na 804 km przy średniej prędkości Madzia spaliła mi 5,9 l/100 km.
Pozdrawiam
Guli
Początkujący
 
Od: 28 cze 2008, 09:50
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Auto: Były: Mazda 323F 1.6 BJ 2002 r.
Mazda 6 Sport Kombi 2.0 CD Impression 2004 r.

Postprzez blacky24 » 10 lis 2011, 17:44

Olek ty masz wersję wyposazenia IMPRESSION, a nie TOP ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 19:37
Posty: 84 (0/4)
Skąd: Mysłowice
Auto: Mazda 626 GF

Postprzez Demetrios » 16 lis 2011, 00:27

To teraz moja kolej...
Chciałbym gorąco polecić firmę Carpasja. Pod koniec września tego roku, sprowadziłem za pośrednictwem Pana Bartka Mazde 3.
Do decyzji skorzystania z usług Carpasji, skłoniły mnie bezowocne poszukiwania wymarzonego egzemplarza na rodzimym rynku. Zmęczony już tym bezowocnym poszukiwaniem, postanowiłem uderzyć z tematem do sprawdzonych profesjonalistów. I to była dobra decyzja. Po ponad 2 tygodniach poszukiwań, pod mój dom podjechała srebrna Mazda 3 1.6 Pb (75tyś. przebiegu) z szyberdachem :D. Autko jest bezwypadkowe (potwierdzone oględzinami dwóch lakierników). Dzisiaj również, auto przeszło zimowy przegląd w ASO Mazda. Serwis określił stan auta jako idealny (zero błędów, przeróbek, itp.). Serwisant jednoznacznie stwierdził, że trafiło mi się fajne autko.
Czy trzeba dodawać coś więcej ??
Forumowicz
 
Od: 2 lip 2010, 14:29
Posty: 58
Skąd: Białystok/Łódź
Auto: 626 1.8 16V
M3 1.6 Pb

Postprzez brencik » 17 lis 2011, 20:21

Demetrios napisał(a):Czy trzeba dodawać coś więcej ??



Tak – ile dałeś?
Bezywpadkowe to nie znaczy że nie miało kolizji.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 cze 2011, 14:42
Posty: 356 (1/23)
Skąd: Osielsko
Auto: Mazda 5, 2.0 Pb, 145KM, 2007.

Postprzez pula19 » 6 gru 2011, 20:28

dziś zakupiłem auto(mazda 6 2.0 benzyna 06r.) od Pana Andrzeja z carpasji. Zrażony po przejechaniu dwa razy po 350km, oglądnięciu 2 mazd i po 5 minutach zawróceniu się do domu, bo sprzedający, nie mówili prawdy, dziś nie liczyłem na wiele. Sprzedający(pan Andrzej) przyjechał do mnie z autem, zgodził się na sprawdzenie auta w dowolnym warsztacie. Auto zostało sprawdzone dokładnie(blachy, podwozie, silnik, podłączenie pod komputer) i wszystko okazało się w 100% prawdą zgodną z tym co mówił o aucie Pan Andrzej. Nie pozostało mi nic innego jak zakupić auto :) Jeśli idzie o samego sprzedającego, super kontakt, miła szczera rozmowa, POLECAM!!!
pula19
 

Postprzez File » 7 gru 2011, 19:16

pula19 napisał(a):dziś zakupiłem auto(mazda 6 2.0 benzyna 06r.) od Pana Andrzeja z carpasji. Zrażony po przejechaniu dwa razy po 350km, oglądnięciu 2 mazd i po 5 minutach zawróceniu się do domu, bo sprzedający, nie mówili prawdy, dziś nie liczyłem na wiele. Sprzedający(pan Andrzej) przyjechał do mnie z autem, zgodził się na sprawdzenie auta w dowolnym warsztacie. Auto zostało sprawdzone dokładnie(blachy, podwozie, silnik, podłączenie pod komputer) i wszystko okazało się w 100% prawdą zgodną z tym co mówił o aucie Pan Andrzej. Nie pozostało mi nic innego jak zakupić auto :) Jeśli idzie o samego sprzedającego, super kontakt, miła szczera rozmowa, POLECAM!!!


tyle, że Pan Andrzej z Carpasji oferuje auta w realnych cenach, a nie w cenie szrotów z allegro.
Dziwi mnie to, że do 'niepolecanych' trafia tyle samochodów, część ludzi ma chyba za duże wymagania- bo czego spodziewać się po 6tce z 2005 za 25 czy 27 tysiecy pln? albo 3ce za 22 tysiace, gdy w De ceny takiego startują od 6500 euro? Skoro carpasja(czy jakikolwiek uczciwy sprzedawca) oferuje podobny samochod za kilkanascie tysięcy więcej, to widocznie jest jakiś powód takiego stanu rzeczy.
Albo przymknie się oko na powypadkową przeszłość albo na większy przebieg(w sumie to drugie wyjście jest bezpieczniejsze, bo w końcu auto nie rozlatuje się po przekroczeniu 200tys km, a takie ma się wrażenie przeglądając ogłoszenia na otomoto).
Okazje nie istnieją. Po prostu <ok>
Życzę bezawaryjności, miałem identyczną 6tke z tym, że w dieslu :)
Początkujący
 
Od: 24 kwi 2010, 20:51
Posty: 23

Postprzez andrewife » 18 gru 2011, 02:38

Witam,
ja w przeciwieństwie do większości piszących w tym wątku nie będę pisać peanów na temat Blacky24 lub Carpasja. Polecam wszystkim mającym trochę oleju w głowie i niemiecki/angielski komunikatywny samodzielną wyprawę po auto do sąsiadów. Satysfakcja z takiej akcji gwarantowana i niemała prowizja ewntualnych pośredników zostaje w kieszeni. W taki właśnie sposób stałem się właścicielem fajnej poliftowej M6 GY 2.0 z 2005 r. z potwierdzonym przebiegiem 47 tys i książką serwisową prowadzoną do końca. Oczywiście tak jak niektórzy już tutaj pisali nie była to "okazja" i zapłaciłem za nią równo 9500 EUR (po kursie 4.15 w sierpniu). Wracają do tematu polecam małą niemiecką firmę Kublik http://home.mobile.de/FIRMAKUBLIKGBRKFZHANDEL. Moja Madzia znalazła się u nich raczej przypadkiem razem z kilkunastoma innymi autami które zostały zostawione w rozliczeniu w pobliskim salonie Audi i kupione od salonu przez Kublików. Siedziba firmy nie robi zbyt dobrego wrażenia i dosyć trudno do niej trafić, ale jest to mała firma rodzinna prowadzona przez rodowitych Niemców (grunt, że nie przez Ruskich albo Turków). Przy oględzinach udostepnili mi miernik lakieru i generalnie byli całkiem wyrozumiali na moją upierdliwość i trochę kaleczny niemiecki. Przy okazji ogladałem sobie u nich Passata, który stał niedaleko. Był z 2008 roku i przebiegiem 185 tys + podmalowany bok, czego panowie wcale nie ukrywali. Podsumowując polecam, niestety jak widać z ogłoszeń obecnie Kublik handluje głównie VW i myślę że Mazda u nich trafi się dopiero jak kolejny dziwny Niemiec odda Madzię do salonu VW w rozliczneniu.
Początkujący
 
Od: 14 lis 2010, 01:53
Posty: 16
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 6 2.0 GY '05, polift, Exclusive, BOSE, pakiet "światła"

Postprzez AndrzejCarpasja » 18 gru 2011, 09:50

Andrewife- bardzo się cieszę , że masz taki punkt widzenia.Musisz wziąć tylko jedno po uwagę.Z racji tego , że na rynku niemieckim i nie tylko działam od kilku lat( blacky24 pewno też) mam możliwość kupienia takiej mazdy poniżej ceny jaką podałeś.Twoja madzia wyszło z opłatami około 41000 + podróż.
Ja z 2006 87000 tyś 2,0 sprzedałem za .... zdecydowanie mniej.Na mojej stronie internetowej znajdziesz w zakładce "samochody sprzedane" w/w auto.Jeżeli masz czas , nie boisz się ryzyka , że pojedziesz na wycieczkę to zgodzę się z Tobą , że opcja zakupu wymieniona przez Ciebie jest warta rozważenia.Ale w większości przypadków kończy się to nieciekawie.
Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Dobrze trafiłeś!
http://www.carpasja.com +48 662 04 96 98 andrzej@carpasja.com
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 31 paź 2011, 21:22
Posty: 254 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BF GTX 4x4 1,6 T 140 KM 1988 r
Subaru WRX STI 1998 300 KM

Postprzez Carpasja » 18 gru 2011, 12:49

fajnie andrewife, że dzielisz się z nami swoją hisotorią. Przynajmniej przekonałeś się jakie są faktyczne ceny aut w Niemczech. Powinieneś teraz przekazywać swoje doświadczenia innym poszukującym. Ciekawe jest to, że koszty jakie poniosłeś, bez marży sprzedawcy, są i tak większe niż ceny na allegro. Gdybyś chciał swoje auto sprzedać w sierpniu nawet z minimalnym zyskiem miałbyś problem. Mam nadzieję, że twoja hisotoria będzie dla innych pewną wskazówką przy poszukiwaniu auta w PL po 30 tysięcy.

MIłej jazdy. Pzdr.
Szukasz porządnego auta? Zadzwoń lub napisz do mnie
https://www.carpasja.pl/
bartek@carpasja.pl

+48 691 180 000
Zobacz jak pracuje w TVN Turbo w programie Zawodowi Handlarze w I edycji, dostępne na http://player.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 20 cze 2010, 22:25
Posty: 87 (2/2)
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: Skoda Superb III 2.0 TSI 272KM SportLine
BMW E65 745i
BMW E38 725 TDS
Saab 9000 3.0 V6

Postprzez andrewife » 18 gru 2011, 21:09

Hej, no zdaję sobie sprawę, że mało za niunię nie zapłaciłem :P . Akurat dla mnie priorytetem nie było szybkie odsprzedanie z zyskiem tylko bezproblemowa jazda i uciecha później <spoko> .
Tak więc bardzo mały przebieg, auto na prawdę zadbane, właśnie zrobiłem kolejny przegląd w ASO Łódź (dzięki temu mam późniejsze ewentualne problemy/koszty naprawy wspaniałej mazdowskiej blachy z głowy). Poza tym dodatkowym potencjalnym bonusem jest jeszcze tak zwana Mobilitatsgarantie (assistance Mazda obecnie chyba zwana gwarancją Europa Service?). Nie wnikałem w szczegóły jeszcze, ale z tego co zrozumiałem poprzedni właściciel (Niemiec) dzięki kolejnym przeglądom w ASO przedłużał sobie w ten sposób assistance na Europę na kolejny rok. Nie wiem czy to będzie działać dalej przy przeglądach w Polsce, ale mam zamiar napisać maila w tej sprawie do centrali w Niemczech. A może panowie z carpasja coś wiedzą na ten temat?
Początkujący
 
Od: 14 lis 2010, 01:53
Posty: 16
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 6 2.0 GY '05, polift, Exclusive, BOSE, pakiet "światła"

Postprzez gt44 » 25 gru 2011, 23:28

Za sprawą polecanych osób na forum, którzy wyszukują auta w DE, stałem się właścicielem zadbanego i bezwypadkowego BK 1.6 Pb, z którego bardzo się cieszę szczególnie gdy go prowadzę <jupi>
Zatem polecam wszystkim tę metodę nabycia M, mimo, że jest droższa niż oferty w PL (z wiadomych względów), warto!
pozdrawiam,
Tomek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 maja 2011, 23:19
Posty: 138
Skąd: W-wa
Auto: Mazda 3 BK Z6 hb '07

Postprzez Grzyby » 26 gru 2011, 01:12

A co Twój post wnosi konkretnego do tematu?
Bo jakoś nie czaję :P
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez gt44 » 26 gru 2011, 07:07

Grzyby napisał(a):A co Twój post wnosi konkretnego do tematu?
Bo jakoś nie czaję :P


polecani sprzedawcy.... w tym przypadku Blacky24 :) fakt nie sprecyzowałem kto...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 maja 2011, 23:19
Posty: 138
Skąd: W-wa
Auto: Mazda 3 BK Z6 hb '07

PostTen post został usunięty przez Speed 26 gru 2011, 13:40.
Powód: dubel

Postprzez SiN4don » 7 sty 2012, 19:45

Ja ze swojej strony chciałbym podziękować p.Anrzejowi z Carpasja.com za okazaną pomoc, zrozumienie i sprowadzenie dla mnie M3 w dieselku w grudniu 2011r. Moja przygoda z firmą Carpasja zaczęła się trochę wcześniej, około sierpnia 2011, kiedy to Panowie Bartek i Andrzej sprowadzili dla mnie M3 w benzynie. Niestety pech chciał, że zaspany kierowca wymusił mi pierwszeństwo na skrzyżowaniu i musiałem się pożegnać z pierwszą Magdaleną. Potem był tylko płacz i zgrzytanie zębów, ale z racji tego, że razem z narzeczoną uwzięliśmy się na M3 postanowiliśmy się znowu rozglądać za jakąś sztuką dla Nas. No i przy pomocy p.Andrzeja z Carpasji w grudniu staliśmy się właścicielami kolejnej M3.

Za cały przebieg poszukiwań, niezliczonej ilości rozmów telefonicznych, przesyłanych linków z ofertami daję ogromnego plusa. Pan Andrzej podsyłał co rusz jakieś nowe oferty, które mieściłyby się w ograniczonym wcześniejszym wypadkiem budżecie. Nic też nie było proponowane na siłę, zawsze miałem ostatnie zdanie bez jakichkolwiek oporów ze strony p.Andrzeja.

Bardzo dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam.
3 tygodnie i ponad 1500km dalej jesteśmy cały czas z auta zadowoleni.
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing...

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 kwi 2011, 09:32
Posty: 429 (1/1)
Skąd: Wlkp
Auto: Mazda 3 BK Y6 '04 Hatchback
Golf MK 7,5 1.4TSI '18

Postprzez maxfire » 12 sty 2012, 18:59

Witam na wiosne bede zmieniał samochód i chce zeby byla to mazda 6. Duzo osób chwali tutaj Carpasje, ale nie bardzo moge znalesc informacje jak oni działają a narazie nie chce im zawracac glowy bo auta bede tak naprawde szukal dopiero za pare miesięcy. Moze mi ktos napisac cos wiecej jak to sie odbywa??? Wiem ze panowie wyszukują auto w internecie podsyłją link i jezeli mi sie podoba to jadą po samochód. Ok, ale co z kasą?? Wpłacam całą kwotę na samochod ktorego nie widzialem?? Jakąs zaliczke??? A co jak mi sie nie spodoba??? Prosiłbym kogos kto sprowadzał przez Carpasje auto o jakies szczególowe informacje jak to sie odbywa chyba ze to tajemnica zawodowa to przepraszam :D
Początkujący
 
Od: 12 sty 2012, 18:41
Posty: 5
Auto: mazda 6 – 2.0i- 141KM- 2002r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Moto