POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez Artek777 » 26 mar 2016, 23:20

Od dawna chcę kupić Mazdę.Proszę o namiary na Krystiana. Mieszkam w Mysłowicach, a o jego istnieniu dowiedziałem się z tego forum :))
Artek777
 

Postprzez Geniek » 27 mar 2016, 12:30

Artek777 napisał(a):Od dawna chcę kupić Mazdę.Proszę o namiary na Krystiana. Mieszkam w Mysłowicach, a o jego istnieniu dowiedziałem się z tego forum :))

W takim razie rzuć wzrokiem na pierwszą stronę tego wątku....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2014, 15:16
Posty: 630 (1/4)
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda GH 2l/AT 2010

Postprzez qzym » 8 kwi 2016, 13:52

A jak wygląda pomoc polecanych Panów ( Blacky24, Carpasja, Marianekitp) w wymiarze finansowym???
Nie chodzi mi o konkretne kwoty ale np. – jaki procent wartości auta??? 5-10-15-20 % ???????
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 paź 2008, 13:04
Posty: 217 (1/1)
Skąd: Szczecin
Auto: Mazda CX-3 Skyenergy, 2,0 AWD

Postprzez Kali2k » 26 kwi 2016, 18:17

Witam,
Ja już po raz 3 mogę polecić Andrzeja z Carpasji. Andrzej sprowadził dla mnie już 3 samochód i z każdego jestem mega zadowolony. pierwszym jeździłem 2 lata i oprócz przysłowiowego tankowania w M6 (GY benzyna) nic nie robiłem, w drugim M3 (BL benzyna) też nic nie robłem choć mam go od 6 miesięcy no i nowy nabytek M6 (GH benzyna) ten dopiero od tygodnia ale jest idealnie:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lut 2012, 10:49
Posty: 185
Skąd: Warszawa-Ursus
Auto: Mazda 6 GH 2.0 (155 KM) 2010r.

Postprzez Gamebyt » 1 maja 2016, 10:13

Jakie są koszty takiego sprowadzenia, przez te polecane osoby?
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 24 lut 2016, 09:09
Posty: 12
Skąd: Krzeszowice
Auto: Mazda 6 GY 2005 2.0Pb 147KM

Postprzez Mazdi » 1 maja 2016, 10:19

Koszty są takie:
http://informacja via PW
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 wrz 2010, 20:10
Posty: 113 (13/1)
Skąd: Warszawa
Auto: M6 GG LF 2005 147KM

Postprzez Kali2k » 1 maja 2016, 21:15

Gamebyt napisał(a):Jakie są koszty takiego sprowadzenia, przez te polecane osoby?


za auto możliwe że zapłacisz drożej niż na otoszroto ale ja już tak 3 auta kupiłem i póki co 3 jestem zadowolony
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lut 2012, 10:49
Posty: 185
Skąd: Warszawa-Ursus
Auto: Mazda 6 GH 2.0 (155 KM) 2010r.

Postprzez lukasz_cichon1 » 3 maja 2016, 09:06

Witam, kogo byście polecili z zachodniopomorskiego? Poluje na 323F BJ. Ale nie wiem kto mógłby być zaufany do ściągnięcia w niezłym stanie autka. Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 22 kwi 2016, 11:27
Posty: 29
Skąd: Płoty Zachodniopomorskie
Auto: Mazda 6 2.0 141KM+LPG 2002r
Była: Mazda 323F BA 1.5 16V 88KM
1995r.

Postprzez stachan » 3 maja 2016, 09:16

Zapytaj Marianka :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Gamebyt » 3 maja 2016, 10:01

Tylko się zastanawiam czy jest realne sprowadzenie auta do 25.000zł z opłatami włączenie?
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 24 lut 2016, 09:09
Posty: 12
Skąd: Krzeszowice
Auto: Mazda 6 GY 2005 2.0Pb 147KM

Postprzez stachan » 3 maja 2016, 10:11

W tym wątku szukamy polecanych sprzedawców lub samochodów. Dyskusja na temat zakupu w konkretnych kryteriach jest prowadzona w odpowiednich wątkach Motorozmów :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez zelka » 12 maja 2016, 16:56

Z czystym sumieniem mogę polecić trójkę Panów ze Zduńskiej Woli. Głównym właścicielem jest Pan Piotr, który ma bezpośredni kontakt z moim ojcem. Szukał jakiejś GH dla niego, ale nie stricte tylko i wyłącznie pod niego. Z tymi Panami miałem już osobiście kontakt wcześniej i bardzo sporo mi pomogli w różnych kwestiach (nawet i dokumentowych) ze sprowadzeniem auta. Potrafią dobrze doradzić, a zarówno odradzić co rzadko kiedy ma miejsce...(trzymają u siebie auta wstawione od innych ludzi)
Model ojcu się nie podobał, a mimo to w cenie Państwo chcieli znaleźć mu sami i dorzucić koła 18" (przyjechała na 16", bez żadnych przekładek). Czy ceny okazyjne, czy igła? Radzę porozmawiać z jednym z trzech Panów, nie ma nic do ukrycia... Powiedział, że nie ma oryginalnych kół i które elementy były lakierowane, wszystko się zgadzało. Potwierdzałem VIN u Marianka aut od nich dwukrotnie i zgadzało się wszystko ze stanem na miejscu.
Panowie skorzy do udzielania informacji "gdzie zajrzeć/gdzie spojrzeć", żeby nie była <dupa> po zakupie... Dziś, tj. 12.05.2016 Pan Grzegorz (jeden z trzech) udzielił takowej informacji nt. Lexusa IS 350 ojcu. Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek pytania, proszę śmiało pisać PW, chętnie podrzucę dodatkowy nr tel bądź udzielę jakichkolwiek informacji.
Szczerze i sumiennie polecam. <ok>
Link otomoto: Goldcars
Pozdrawiam
Adrian
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2012, 12:17
Posty: 1109 (1/12)
Skąd: Konin
Auto: Mazda 6 GH L5 '09
Była: Mazda 3 BK LF '04
Mazda 323F 1.8 BG SOHC '90

Postprzez jpski » 12 maja 2016, 20:39

Widziałem u nich (nawet jeszcze wczoraj) Mazdę 6GH 2.5 benzynę, właśnie stała na 16" kołach z dość niskim przebiegiem :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2008, 12:59
Posty: 933 (1/7)
Skąd: Jelenia Góra
Auto: Jest:
-W poszukiwaniu?
-Micra K12
Było:
Avensis T27 '11, 2DY, 6GH, Micra K11, Avensis T25, 407SW, 6GG, 626GF, 323F BA

Postprzez zelka » 12 maja 2016, 21:06

Dokładnie to auto miało być pod ojca, ale dziwna wersja bez parktronica... Może aukcja nie pokazuje wiele, ale w rozmowie nikt nie stara się nic ukrywać co doceniam za plus. Co najlepsze przebieg wydaje się dość realny, ale tu by ASO musiało zweryfikować czy w każdym miejscu, gdzie zapisuje się stan km, zgadza się.
Pozdrawiam
Adrian
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2012, 12:17
Posty: 1109 (1/12)
Skąd: Konin
Auto: Mazda 6 GH L5 '09
Była: Mazda 3 BK LF '04
Mazda 323F 1.8 BG SOHC '90

Postprzez zukgosia » 26 cze 2016, 08:49

Dzień dobry,

Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Mazdy 3 II kupionej od Pana o nicku Janek z Lutomierska (w ogłoszeniu widnieje Prusinowice), o którym wspomniał tu Pan maciej.r w wątku "niepolecane auta". W moim przypadku wszystko odbyło się bez zarzutu, zarówno sam kontakt ze sprzedawcą, jak i sama transakcja.

1. Mazda, zgodnie z opisem, naprawdę w bardzo dobrym stanie. Samochód prezentuje się na żywo tak samo jak na zdjęciach , a numery tablic na zdjęciach są te same, co w dokumentach. Ale rzeczywiście, jak zauważył Pan "maciej.r", treść ogłoszenia brzmi podobnie do tej, umieszczonej przez p. macieja. Na szczęście w przypadku mojego samochodu treść się potwierdziła prawie w 100% (z wyjątkiem jednego punktu, o tym za chwilę)

2. Już po pierwszym telefonie bez problemu dostałam nr VIN. Zanim jeszcze zobaczyłam samochód, skontaktowałam się z ASO Mazdy, gdzie m.in.potwierdzono mi przebieg (ostatni wpis 12.2014, przebieg 50 000 km)

3. Samochód był do obejrzenia nie w Prusinowicach, jak jest w nagłówku ogłoszenia, ale w Lutomiersku (ta informacja podana jest już w treści)

4. Sprzedawca nie robił żadnego problemu, bym sprawdziła samochód w serwisie Mazdy, czy w innym miejscu. Ostatecznie skorzystałam z usług warsztatu rodzinnego polecanego tu pana "Seby" z Pabianic, którego znalazłam na tym forum. I rzeczywiście, tak jak wspomniał p. maciej.r, taka wizyta w warsztacie była "obarczona opłatą" 100 zł, natomiast zostało to odliczone od ceny samochodu, jak dla mnie układ fair

5. Widziałam się z Panami w sumie 3 razy. Za każdym razem byli punktualni, czym również zaplusowali

6. Gdy przyjechałam oglądać samochód, nie były jeszcze przygotowany do tego, bym ewentualnie mogła wrócić nim do Gdańska, skąd pochodzę. Natomiast po tym, gdy tydzień później przyjechałam sfinalizować transakcję, wszystko było już gotowe (oplacona akcyza, OC, przegląd, itp.). Dodam jeszcze, że p. "Janek" ma zarejestrowaną działalność (widnieje w CEIDG), więc nie jest firmą krzak. Na dokumentach potwierdził, że sprowadził auto i że jest jego sprzedawcą. Nie było żadnej mowy o podpisywaniu lewej umowy "na niemca", co jest ponoć często praktykowane przez handlarzy a czego się obawiałam...

7. Jeśli chodzi o nieścisłość w ogłoszeniu – w warsztacie okazało się, że samochód był lekko stuknięty z przodu, zderzak był poprawiany (wymieniany?), być może i reflektory (jeśli tak, to na oryginalne). Na szczęście, jak mnie zapewniali panowie w warsztacie, stuknięcie było na tyle delikatne, że nie uszkodziło silnika ani innych rzeczy w środku.

Słowem polecam! Jeśli miałabym kupować samochód jeszcze raz, bez wahania skorzystałabym z usług pana "Janka". Nie znam się na samochodach, więc łatwo mi wmówić różne rzeczy. Mimo to zarówno p. Janek jak i jego brat byli konkretni, rzeczowi, nienachalni, nie kręcili, prócz tego byli mili i pomocni.
Jeszcze dodam, że jestem z Gdańska a Lutomiersk jest pod Łodzią. W dniu, gdy przyjechałam autobusem po samochód "Pan Janek" bez problemu podjechał po mnie na dworzec, oczywiście był punktualnie :)

link do ogłoszenia
http://otomoto.pl/oferta/mazda-3-czarna ... 737f57f5c8
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2016, 06:38
Posty: 10 (1/0)
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda 3 II, 2010 r., silnik 1598, benzyna 105 Km, wersja Exclusive plus

Postprzez Marciol » 19 lip 2016, 19:37

Hej.

Czy sprzedawcy w Kutną są godni polecenia? ma ktoś jakieś doświadczenia ?
Początkujący
 
Od: 7 mar 2011, 23:14
Posty: 11

Postprzez zanzi81 » 3 wrz 2016, 14:37

adam071082 napisał(a):Witam,
Jestem stosunkowo świeżym posiadaczem Mazdy 6 II hatchback 2.0 benzyna i muszę przyznać, że to chyba najlepszy zakup samochodu dotychczas. To moja pierwsza Mazda więc może dlatego jestem taki podekscytowany. Ale do meritum – jeśli ktoś szuka Mazdy (lub Japończyka innej firmy) to zdecydowanie polecam dealera z wrocławia – firma Salonowejapanauta. Moja opinia jest jednoznaczna – ten dealer to gatunek na wymarciu – samochód był w 100% zgodny z opisem, zresztą wszystko potwierdziłem w autoryzowanym ASO Mazdy (przezorny zawsze ostrożny). Wiemy jak trudno w obecnych czasach o "wiarygodnego dealera". Salonowejapanauta to jeden z niewielu dealerów, ktoremu daję 5+. Ja się nie zawiodłem i jestem mocno przekonany, że wy, przyszli nabywcy Mazdy będziecie tak samo zadowoleni z zakupu u niego jak ja. Jak ktoś ma konkretne pytania odnośnie tego dealera to z przyjemnością odpowiem – o takich ludziach jak on trzeba pisać bo w Polsce można by ich zliczyć na palcach jednej ręki.
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów :–)

No dobra, autoreklama już była a teraz pytanie – czy ktoś miał styczność z Salonowejapanauta i ma o nich jakąś wyrobioną opinię?
Początkujący
 
Od: 16 lut 2016, 08:57
Posty: 4

Postprzez Znicz_sc » 10 wrz 2016, 21:07

Zdecydowanie polecam Pana Andrzeja z Carpasji.
Szukałem Mazdy GH od około roku. Niestety egzemplarze zarówno krajówek jak i tych z zachodniej granicy dawały wiele do życzenia. Przypadkiem, z polecenia dostałem kontakt do w/w Pana Andrzeja (sam nie wiem dlaczego wcześniej nie wpadłem na to, żeby poszukać namiarów na forum :)).
Po pierwszym telefonie można od razu było odnieść wrażenie, że rozmawiam z rzeczowym i konkretnym sprzedawcą. Po ok. godzinie dostałem już maila z ofertą mazdy ze Szwecji do której nie do końca byłem przekonany. Nie zniechęciło to Pana Andrzeja do dalszych poszukiwań. Po ok. 2 tygodniach kolejna rozmowa i następna oferta mazdy ze Szwecji. Po wykazaniu zainteresowania z mojej strony Pan Andrzej zaproponował, że pojedzie, zobaczy i jak będzie wszystko ok to dalej będziemy rozmawiać. Tak się stało, po kilku dniach dostałem dodatkowe informacje na temat samochodu i ustaliliśmy, że ściągamy :) Początkowo sceptycznie podchodziłem do sprowadzania samochodów na zamówienie lecz pozytywne opinie na forum na temat Pana Andrzeja i chyba kończąca się cierpliwość w poszukiwaniach sprawiły, że postanowiłem zaryzykować... i był to strzał w dziesiątkę !! :) Przed Moim przyjazdem do Warszawy, Pan Andrzej sprawdził jeszcze dokładnie samochód na miejscu i z dogłębną widzą wyruszyłem w podróż do stolicy. Na miejscu, pod dworcem czekała już na mnie Madzia :) Mimo wszystko postanowiłem jeszcze sprawdzić samochód w wybranym przeze mnie serwisie. Pan Andrzej nie miał nic przeciwko tym bardziej, że warsztat był poza Warszawą a samo sprawdzenie miało trwać prawie 2 godziny. Z tego miejsca również bardzo chciałbym polecić warsztat Japan Serwis w Ząbkach. Jeszcze nie spotkałem się, z tak fachowym podejściem do klienta jak w w/w serwisie. Auto dosłownie zostało przetrzepane z każdej strony. Po sprawdzeniu decyzja mogła być tylko jedna, kupuje :) I tak od kilku dni W KOŃCU jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonej Mazdy :) Przejechałem już ponad tysiąc km i autko sprawuje się świetnie :)
Podsumowując, z czystym sumieniem mogę polecić zakup auta z pomocą Pana Andrzeja, który bardzo rzetelne i przede wszystkim uczciwie podchodzi do tematu.
Forumowicz
 
Od: 17 lip 2011, 20:55
Posty: 31 (2/0)
Skąd: Sosnowiec
Auto: 323F BJ Ditd 2,0 2001r,
Mazda 6 GH PB 2,0 2008r

Postprzez jachu36 » 25 wrz 2016, 16:33

Witam.Chciałbym w 100% z czystym sumieniem polecić usługi Andrzeja z Carpasji którego serdecznie pozdrawaim a który wynalazł i sprowadził dla mnie autko M6 GH 2,5 ben sedan oraz dla mojego kolego 2,0 ben kombi.Auta obraliśmy tego samego dnia.Moja Szwedka,kumpla Niemka
To profesjonalista w 100%.Wspaniały kontakt ,zawsze rzeczowe odpowiedzi, no i stoicki spokój w kontakcie ze mną i moim marudzeniem przy wyborze konkretnego auta.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 sty 2013, 13:59
Posty: 599 (1/12)
Skąd: ZBI/ HALLE De.
Auto: FORD MONDEO MKV 2015 2.0 TITANIUM jest
MAZDA 6 GH 2008 2,5 ben SPORT DYNAMIC była
Mazda 6 GG 2004r 2,0 była

Postprzez e-tomek » 25 wrz 2016, 19:37

A tak z ciekawości :)

"Po ok. godzinie dostałem już maila z ofertą mazdy ze Szwecji do której nie do końca byłem przekonany. Nie zniechęciło to Pana Andrzeja do dalszych poszukiwań. Po ok. 2 tygodniach kolejna rozmowa i następna oferta mazdy ze Szwecji. Po wykazaniu zainteresowania z mojej strony Pan Andrzej zaproponował, że pojedzie, zobaczy i jak będzie wszystko ok to dalej będziemy rozmawiać."

"Moja Szwedka,kumpla Niemka"

hmm ... a to dokąd jechał Pan Andrzej? Wiedzieliście skąd te samochody i po kim?
Forumowicz
 
Od: 8 gru 2012, 16:03
Posty: 1213 (2/27)
Auto: Mazda 6 2018

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Moto