POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez LesHecK » 3 sty 2008, 11:48

UWAGA!!!

Po zapoznaniu się z wątkiem o polecanych autach / sprzedawcach proszę o uważne przeczytanie wątku o niepolecanych autach / sprzedawcach -->> tutaj link

UWAGA!!!

Po zapoznaniu się z wątkiem o polecanych autach / sprzedawcach proszę o uważne przeczytanie wątku o niepolecanych autach / sprzedawcach -->> tutaj link

---------------------------------------------------------------------
Zaczynam rozglądać się za kupnem madzi. Na forum trochę było o sprzedawcach z Nasielska. Był też 1 post o panu Sylwku z numerem zaczynającym się od 605.

Z rozmowy telefonicznej p. Sylwek wydaje się być OK, ale czy macie może jakieś bliższe doświadczenia z tym człowiekiem co do jakości aut które sprowadza i ogólne uwagi?
Początkujący
 
Od: 2 sty 2008, 12:11
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Auto: Laguna I (94)

Postprzez blacky24 » 3 sty 2008, 22:49

"Ja byłem raz u tego Pana 6 obejrzeć. Miała być w idealnym stanie, bezwypadkowa i przebieg 120 000. Wyglądało to niestety inaczej. "Idealny" środek to były pocerowane fotele, wyglądające jakby codziennie wycieczki szkolne tym samochodem jeździły, większość plastików też była porysowana. Po fotelach i kierownicy było widać, że 120 000 to bujda. Bezwypadkowy też raczej nie był, jakoś dziwnie parował mu reflektor. A i jeszcze "udokumentowany przebieg" – w schowku leżała książka tylko jeszcze nie była wypełniona:)). Może nie były to jakieś straszne sprawy ale za 6 z 2003 48 000zł wymagałbym trochę więcej. Może to był akurat przypadek, źle trafiłem a reszta samochodów jest dobra. Ja jechałem z Warszawy więc nie miałem daleko ale jadąc z jakiejś dalszej miejscowości bym uważał." – cytat postu kolegi filippo777 z tematu kupno mazdy u pana z Nasielska
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 18:37
Posty: 84 (0/4)
Skąd: Mysłowice
Auto: Mazda 626 GF

Postprzez magicadm » 4 sty 2008, 10:42

W tym samym TOPICU
Jaksa napisał(a):Dobry wybór....proponuje goscia z ostatniego linka ( Nasielsk ) znam go dobrze – wszystkie mazdy ktore przyprowadza są sprawdzane u nas.


Co do kolegi filippo777 jakoś nie mam zaufania – napisał aż dwa posty na forum, w jednym, założonym przez siebie topicu, z czegu w drugim oczernił kogoś, kogo poleca Jaksa – moze to zwykła akcja konkurencji???
Lepiej 5 minut później niż 50 lat za wcześnie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2004, 01:28
Posty: 3117 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: M6 L8 zbyt słabe by się zepsuć

Postprzez Grzyby » 4 sty 2008, 10:44

magicadm napisał(a):Co do kolegi filippo777 jakoś nie mam zaufania

co nie oznacza że należy ufać handlarzowi :)
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 22:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Dortann » 4 sty 2008, 11:53

W tym Nasielsku to są dziwni goście. Ja kupowałem u tego z chyba najgorszą złą sławą (nie Sylwka). Zwałem go "Pan Posłucha" bo to było jego ulubione sformułowanie. Też była idealna itp. (a tu niedziałający wyświetlacz do radia i kompa od razu na wstępie) ale zaciągnąłem ją do AZ Auto (Jaksy jeszcze wtedy nie znałem), gdzie mi ją przetrzepali, zbiłem trochę z ceny bo licznik był kręcony i wziąłem bo ogólny stan był całkiem niezły. Zrobiłem póki co 6000 km i chyba aż taka zła ta Madzia nie jest (odpukać).
Madzia i Misiek to zgrana para.
Forumowicz
 
Od: 27 maja 2007, 15:03
Posty: 237
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 diesel kombi

Postprzez Pietrzak Sylwek » 16 sty 2008, 12:30

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. W związku z zamieszczonymi nieprawdziwymi, powiedziałbym że nawet bzdurnymi informacjami na temat sprzedawanych przeze mnie samochodów przez użytkownika forum o nicku BLACKY 24 oraz filippo777 pragne zamieścić kilka sprostowań.
Kiedy zacząłem przeglądać posty zamieszczone na forum przez BLACKY 24 zauważyłem, iż ta osoba również zajmuje sie importem aut. Pierwsze pytanie jakie mi sie nasuneło..Czy taka opinia może być wiarygodna? Ale to oceńcie drodzy forumowicze sami....
Przejdźmy może teraz do kilku sprostowań na zamieszczone przez tego użytkowa wypowiedzi. ,,Sympatyczny kolego" z kąd u Ciebie takie informacje na temat kupowania aut po ciemku z lawet w Utrechcie? Na jednym z Twoich postów oczerniałeś kogoś że zabawia się w wróżkę, ale widać, że postępujesz tak samo. Pragne Ci powiedzień, że bardzo rzadko kupuje tam auta, gdyż większość aut kupuje z salonów mazdy i toyoty z którymi współpracuje od kilku lat (auta pozostawiane w rozliczeniu przy zakupie nowego). Pragne dodać, że każde moje auto jest zweryfikowane przed zakupem pod względem stanu technicznego, dlatego też każdemu klientowi proponuje sprawdzenie auta w autoryzowanym serwisie dla potwierdzenia moich słów zawartych w ogłoszeniach.
Zapewniam Cie że nawet w utrechcie są auta lepsze i gorsze a czasami nawet bardzo dobre, oczywiście kwestia ceny. Nie ma nic za darmo zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Tak na marginesie to pragne zaznaczyć iż poprzednie moje prywatne auto było również tam zakupione i znajdowało sie w idealnym stanie pod każdym względem.
Po drugie skoro sprowadzasz auta to powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie auta posiadają duże przebiegi i zarówno w Niemczech jak i Holandii czy nawet Szwajcarii można trafić auta z małymi i dużymi przebiegami i nie ma na to żadnej reguły co ma odzwieciedlenie nawet na niemieckich stronach z ogłoszeniami. Wszystko oczywiście poraz kolejny kosztem ceny, dlatego też drodzy forumowicze moje auta nie są najtańszymi w ogłoszeniach, a na brak sprzedaży nie narzekam, gdyż duża część klientów która porówna moje auta z innym, sama dochodzi do wniosku że za dobry towar warto zapłacić więcej, gdyż auta nie zmienia sie co miesiąc. Pragne także zauważyć, że zakup auta z silnikiem diesla zwraca sie juz przy 80tys.km, a także istotną zaletą jest mniejszy spadek wartości aut z tymi silnikami, dlatego też nie każdy kupuje te auta aby jeździć 50tys.km rocznie.
Chciałbym sie teraz odnieść do słów filippo777 który najprawdopodobniej nigdy u mnie nie był, gdyż nigdy nie miałem auta po pierwsze z pocerowanymi fotelami a po drugie z czystą książką serwisową, ponieważ takie auta mnie nie interesują. Przypuszczam że pomylił mnie z kimś innym z okolicy, dlatego też wyraźnie zaznaczam w ogłoszeniach aby nie mylono mnie z innymi osobami sprzedającymi auta na terenie Nasielska i okolic.
Drodzy Państwo w celu potwierdzenia moich słów zapraszam wszystkich forumowiczów do odwiedzenia mnie i zapoznania się ze stanem faktycznym sprowadzanych przez mnie aut, co pozwoli zapewnić obiektywną opinie. Z tego co wiem to również w klubie mazda speed znajduje sie kilka osób które zakupiły u mnie auto po wcześniejszym zweryfikowaniu stanu auta w serwisie, także najlepiej zapytać się tych osób.
Na zakończenie pragnę życzyć BLACKY 24 równie dobrej sprzedaży aut, którą można osiągnąć nie koniecznie stosując nieuczciwe metody, ukazane w jego postach wobec konkurencji.

Pozdrawiam
Pietrzak Sylwester
Początkujący
 
Od: 15 sty 2008, 17:56
Posty: 12
Skąd: Nasielsk
Auto: mazda 6, toyota avensis:)

Postprzez filippo777 » 16 sty 2008, 17:47

magicadm napisał(a):Co do kolegi filippo777 jakoś nie mam zaufania – napisał aż dwa posty na forum, w jednym, założonym przez siebie topicu, z czegu w drugim oczernił kogoś, kogo poleca Jaksa – moze to zwykła akcja konkurencji???


Po pierwsze nikogo nie oczerniałem tylko opisałem swoje wrażenia z oglądania jednego samochodu-co zaznaczyłem. Rzeczywiście nie mam dużego stażu na forum, ale wynika to z tego że 2 miesiące temu zdecydowałem się kupić Mazdę i znalazłem to forum. W poniedziałek wreszcie kupiłem mazde 6 i możliwe że teraz będę się bardziej udzielał:)) Gwarantuje nie jestem z konkurencji:)
Pozdrawiam
Filippo777
filippo777
 

Postprzez blacky24 » 16 sty 2008, 18:18

Pietrzak Sylwek napisał:

Kiedy zacząłem przeglądać posty zamieszczone na forum przez BLACKY 24 zauważyłem, iż ta osoba również zajmuje sie importem aut. Pierwsze pytanie jakie mi sie nasuneło..Czy taka opinia może być wiarygodna? Ale to oceńcie drodzy forumowicze sami....



Drogi Sylwku, trafnie zauważyłeś, że sprawoadzam samochody, sprowadzam tylko z Niemiec i praktycznie same Mazdy, jeśli przeglądałeś moje posty to pewnie zauważyłeś że staram sie pomagać forumowiczom w kupnie samochodu więc dlaczego miałbym byc niewiarygodny, tylko dlatego że zajmuję się importem aut??
W ten sposób wyrażasz opienie o samym sobie, każdy importer jest człowiekliem niewiarygodnym, jak dla mnie to dziwnie takie stwierdzenie, nie znasz mnie, nie wiesz jakie sam samochody więc nie możesz w ten sposób oceniać.
Pietrzak Sylwek napisał:
Przejdźmy może teraz do kilku sprostowań na zamieszczone przez tego użytkowa wypowiedzi. ,,Sympatyczny kolego" z kąd u Ciebie takie informacje na temat kupowania aut po ciemku z lawet w Utrechcie?


Skąd u mnie takie informacje??
Jeśli byłeś chociaż raz w Utrechcie to powienieś wiedzieć jak tam się kupuje samochody, ja niestety byłem tak kilka razy (nie po samochody) ale w życiu bym tam auta nie kupił.
Pietrzak Sylwek napisał:
Na jednym z Twoich postów oczerniałeś kogoś że zabawia się w wróżkę, ale widać, że postępujesz tak samo.

Nie zabawiam się w wróżke, byłem , widziałem, napisałem o tym

Szerze Ci nie powiem że w żadnym wypadku nie próbowałem cię oczernić, po prostu ktoś napisał temat o jednym z twoich aut, ja wszedłem na twoje aukcje, i widze że kazde twoje auto jest "PERFEKCYJNE", jak dla mnie jest to po prostu smieszne, dla mnie nie ma aut używanych prefekcyjnych, każde jedno ma swoje wady i zalety, tylko jedne mają ich więcej drugie mniej, nie twierdze ze oszukujesz ludzi, przekręcasz liczniki itd..piszesz że jesteś uczciwym człowiekiem, jaest to jak najbardziej badrzo duży plus dla ciebie, nie znam cie, nie wiem jakie masz auta wiec nie będę o tym pisał, ale widząc twoje auta można zauważyc że wszystkie mają podobne przebiegi, jak dla mnie jest to też dziwne, nie twierdze że są cofnięte bo to można sprawdzić, ale jak dla mnie jest to conajmniej podejrzane. Oczywiście mogą to być przebiegi oryginalne w tamiem przypadku wielke brawa dla Ciebie i tylko więcej takich sprzedających.

a tak na marginesie , jeśli kupujesz auta w salonach to dlaczego tablice masz z Utrechtu??
przecież w Holandii papiery exportowe i tablice można załatwić na poczcie.

Pietrzak Sylwek napisał:

nie wszystkie auta posiadają duże przebiegi i zarówno w Niemczech jak i Holandii czy nawet Szwajcarii można trafić auta z małymi i dużymi przebiegami i nie ma na to żadnej reguły co ma odzwieciedlenie nawet na niemieckich stronach z ogłoszeniami. Wszystko oczywiście poraz kolejny kosztem ceny, dlatego też drodzy forumowicze moje auta nie są najtańszymi w ogłoszeniach, a na brak sprzedaży nie narzekam, gdyż duża część klientów która porówna moje auta z innym, sama dochodzi do wniosku że za dobry towar warto zapłacić więcej, gdyż auta nie zmienia sie co miesiąc.


święta racja, ja też staram się sprowadzać auto z jak najmniejszymi przebiegami i w jak najlepszym stanie, wolę w Niemczech zapłacić wiecej ale auto jest porządne.

Pietrzak Sylwek napisał:
Na zakończenie pragnę życzyć BLACKY 24 równie dobrej sprzedaży aut, którą można osiągnąć nie koniecznie stosując nieuczciwe metody, ukazane w jego postach wobec konkurencji.


Tak jak napisałem wcześniej, nie jestes dla mnie żadną konkurencją, bo tak musielibyśmy powiedzieć obydwoje o wszystkich ludziach sprowadzających auta.
Ty sprowadzasz auta z górnej półki, M6 Toyota, ja sprowadzam auta typu Premacy, 626 GF itp.. więc całkiem innna rozbieżność cenowa,

Na zakończenie chciałem dodać że jeśli jakikolwiek mój post Cię uraził to przepraszam i nie gniewaj się po prostu chciałem być obiektywny w ocenie jakiegoś autka i doradzić innym forumowiczom.

Również życzę Ci powodzenia w sprzedaży samochodów i szerokości na drogach..
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 18:37
Posty: 84 (0/4)
Skąd: Mysłowice
Auto: Mazda 626 GF

Postprzez Pietrzak Sylwek » 16 sty 2008, 18:43

Blacky 24 jeżeli chodzi o tablice to we wszystkich prywatnych biurach exportowych firmy VWE otrzymujesz takie same tablice zarówno w utrechcie, amsterdamie i we wszystkich wiekszych miastach gdyż jest to jedna z wiekszych firm zajmujących się tymi sprawami. Posiadam tam nawet karte stałego klienta dzieki czemu płace mniej niż na poczcie a po drugie nie musze stac w kolejkach.
Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 15 sty 2008, 17:56
Posty: 12
Skąd: Nasielsk
Auto: mazda 6, toyota avensis:)

Postprzez blacky24 » 16 sty 2008, 20:02

Pietrzak Sylwek napisał(a):Blacky 24 jeżeli chodzi o tablice to we wszystkich prywatnych biurach exportowych firmy VWE otrzymujesz takie same tablice zarówno w utrechcie, amsterdamie i we wszystkich wiekszych miastach gdyż jest to jedna z wiekszych firm zajmujących się tymi sprawami. Posiadam tam nawet karte stałego klienta dzieki czemu płace mniej niż na poczcie a po drugie nie musze stac w kolejkach.
Pozdrawiam


<spoko> nie wiedziałem ze w holandii mozna kupic tablice w takim biurze :)
dzieki za wyjaśnienie <ganja>

heheh nie musimy chyba sobie dawać buzi na zgodzie bo sie w zaden sposób nie pokłóciliśmy, przynqajmniej ja tak myśle :)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 18:37
Posty: 84 (0/4)
Skąd: Mysłowice
Auto: Mazda 626 GF

Postprzez Piterx » 16 sty 2008, 20:32

No cóz, jak to konkurencja :D -nie znam p. Sylwka, chociaż kiedys dzwoniłem, i wydaje sie bardzo wiarygodny a co do Blacky24 mam o nim jak najgosze zdanie -sprawe opisałem na forum w dziale- nie polecam sprzedawcy.
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... 4&start=90
cyt,,AUTO PRZYPROWADZONE Z NIEMIEC, KUPIONE BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA (PAN Z 1950 ROKU) , 1 WŁAŚCICIEL!!""

a to vin tego samochodu, zobaczcie sami.....JMZGG14T231140244, I OKAZUJE SIE ZE 3 WŁAŚCICIEL.... wiec raczej dla nas potencjonalnych kupców jest mieć was(osoby sprowadzające samochody) na oku, i nie wierzyć wszystkiemu co piszecie i mówicie...
nie jestem gołosłowny- mam w razie co foty auta -które chciał mi sprzedać i foty briefów...[/url]
Mazda 6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2007, 18:47
Posty: 188 (0/1)
Skąd: Ziemia Lubuska
Auto: Mazda 6 CiTD-121KM >>156KM!!!

Postprzez blacky24 » 16 sty 2008, 21:06

Piterx napisał(a):co do Blacky24 mam o nim jak najgosze zdanie -sprawe opisałem na forum w dziale- nie polecam sprzedawcy[/url]


to chyba jesteś jedyny,
poza tym Pietrex, wieśniaku bez szkoły, skoro tak bardzo lubisz sie rozpisywac to może napiszesz jak było naprawde, z checią podesłał bym nasza rozmowe na GG ale nie mam zachowanego archiwum....
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 18:37
Posty: 84 (0/4)
Skąd: Mysłowice
Auto: Mazda 626 GF

Postprzez Piterx » 16 sty 2008, 21:23

wieśniaku bez szkoły

no coment...

No cóż, wiesniaku ze szkołą, na swoja obrone mam np to JMZGG14T231140244 co niektórzy sobie z tym poradza... mam briefy co mi przysłałes itd....
Mazda 6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2007, 18:47
Posty: 188 (0/1)
Skąd: Ziemia Lubuska
Auto: Mazda 6 CiTD-121KM >>156KM!!!

Postprzez Pietrzak Sylwek » 16 sty 2008, 22:27

Witam. Drogi Filippo777 adres to podajesz dobry, ale nie wierze ze u mnie byles gdyz takiego auta z pocerowanymi fotelami nie mialem i nie bede mial, a konkurencja z okolicy tez wie gdzie mieszkam :)
Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 15 sty 2008, 17:56
Posty: 12
Skąd: Nasielsk
Auto: mazda 6, toyota avensis:)

Postprzez blacky24 » 16 sty 2008, 23:03

wiec Pietrex, napisze Ci to poraz kolejny, pokazuj te fotki komu chcesz, możesz nawet pokazać księdzu przy najbliższej spowiedzi, jak dla mnie sprawa jest zamknięta, wszystko to co Ci wtedy napisałem i podesłałem zrobiłem w dobrej wierze a Ty teraz mścisz się za to że pojechałem do Ciebie żebys obejrzał autko i straciłeś dzień urlopu, jak jesteś taki to dlaczego nie podeślesz naszej rozmowy z GG?? tam napisałem ci chyba jak sprawa wygląda
zreszta i tak jak dla mnie to mało ważne.....
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 18:37
Posty: 84 (0/4)
Skąd: Mysłowice
Auto: Mazda 626 GF

Postprzez Piterx » 16 sty 2008, 23:12

Nie bede zamieszczac ich na forum bo tam są dane. niemieckie ale są...jeżeli ktoś chce- nie ma problemu,, wysle mu na maila i niech się ktoś niezalezny wypowie, a jezeli Ty nazywasz wiesniakiem goscia(potencjalnego kupca) który chciał wyłozyc ponad 40kk za auto, no to super... a po sprzedazy auta pewnie sobie myslisz zrobiłem nastepnego buraka w balona.....gratuluję, dla mnie jestes drobnym naciągaczem i chandlarzyną który pod przykrywą forum (pseudo pomagania innym-np twoj opis jak sie przekreca liczniki) znane auta w ultrechcie... ty tam nie jezdzisz po auta- jeżdża inni.... ty nie przekrecasz liczników- inni przekrecają, twoje auta są nieuszkodzone- inni mają bite...normalnie jesteś aniołem chodzacym...
Mazda 6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2007, 18:47
Posty: 188 (0/1)
Skąd: Ziemia Lubuska
Auto: Mazda 6 CiTD-121KM >>156KM!!!

Postprzez magicadm » 16 sty 2008, 23:20

Piterx
o co chodzi z tym VINem?
Co nim "nie tak"???
Lepiej 5 minut później niż 50 lat za wcześnie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2004, 01:28
Posty: 3117 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: M6 L8 zbyt słabe by się zepsuć

Postprzez Piterx » 16 sty 2008, 23:29

gosc sie zarzekał że auto,było od pierwszego własciciela (zobacz na opis jego ogłoszenia) a vinie masz czarno na białym, kraj przeznaczenia-BELGIA,poznij auto było sprzedane do Niemiec( kupiła je firma) a pozniej jeszcze 1 gość, tak się nazywa PIERWSZY własciciel wg blaky24....
Mazda 6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2007, 18:47
Posty: 188 (0/1)
Skąd: Ziemia Lubuska
Auto: Mazda 6 CiTD-121KM >>156KM!!!

Postprzez blacky24 » 16 sty 2008, 23:59

nie będę Ci odpisywał bo do niczego to nie doprowadzi, Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje, ja wiem jak było a że Ty to jakoś inaczej odbierasz to Twoja sprawa...bajo
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 18:37
Posty: 84 (0/4)
Skąd: Mysłowice
Auto: Mazda 626 GF

Postprzez filippo777 » 17 sty 2008, 00:56

Pietrzak Sylwek napisał(a):Witam. Drogi Filippo777 adres to podajesz dobry, ale nie wierze ze u mnie byles gdyz takiego auta z pocerowanymi fotelami nie mialem i nie bede mial, a konkurencja z okolicy tez wie gdzie mieszkam :)
Pozdrawiam


Dobra ja nie będę przekonywał że nie jestem wielbłądem.Pojechałem, zobaczyłem i o tym napisałem a do sprzedania to mam tylko fabie bo mi nareszcie nie potrzebna <jupi>
Filippo777
filippo777
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy Moto