POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez bchmiel » 3 gru 2009, 23:51

Witam,
Moją pierwszą w życiu Mazdę przyprowadziłem wczoraj, więc wrażenia spisywane są raczej "na żywo". W obejrzeniu oraz zweryfikowaniu autka pomagał mi Krystian, czyli blacky24. Poprosiłem go o pomoc głównie ze względu na opinie znalezione na tym forum. No i nie rozczarowałem się. Krystian jest solidny, zaangażowany a temat samochodów używanych to dla niego chleb powszedni. To również facet z aspiracjami negocjatora – mimo negocjowanie przeze mnie kwoty za samochód do naprawdę okazyjnego poziomu, już na miejscu wytargował jeszcze 50EUR. Niby nic, ale świadczy o zaangażowaniu oraz ambicjach.
Nie miałem wątpliwości, że zna Mazdy jak własną kieszeń a dzięki jego znajomości jęz. niemieckiego, kupujący jest w zasadzie zwolniony z jakichkolwiek rozmów ze sprzedającym bądź w lokalnym urzędzie komunikacyjnym.

A do tego jeszcze coś, co w zasadzie uważam za najważniejsze – to od samego początku kumpel a nie drętwy pośrednik.

Krystian – DZIĘKUJĘ!!!
A innym – polecam wsparcie tego faceta. Warto.

Pozdroofka
Bartek
Forumowicz
 
Od: 6 lip 2009, 13:58
Posty: 61 (0/1)
Auto: Mazda MPV 04 diesel

Postprzez Jaksa » 4 gru 2009, 00:11

Riki napisał(a):Cieszę się, że na forum mamy takie osoby
Tez sie ciesze ze mamy tutaj kolege ktory jest rzeczowy , ostatnio przekopałem duzo ogloszen w poszukiwaniu szostki dla mojej drugiej polowy i to co widze /jest na rynku wieje chłamem i oszustwem :| na 20 weryfikowanych szostek tylko jedna okazała sie nie krecona ( zgodnosc z bazą DSR /MESI ) Miewam sporo telefonów od roznych ludzi ktorzy szukaja zadbanych nie oszukanych aut i nie umiem dac dobrego namiaru ale skoro mamy tutaj speca to " blacky24 " szykuj sie bedziesz mial sporo roboty <lol> Prosze tylko o namiary ( tel na PW ) nie zawsze dzwoniacy klient jest tutaj na forum.
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 22:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez krzych » 4 gru 2009, 00:15

Dobry pomysl Jarku :) Bardzo mnie to cieszy :) (o ile Blacky ma wolne moce przerobowe :) )
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 15:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez Jaksa » 4 gru 2009, 00:18

krzych napisał(a):(o ile Blacky ma wolne moce przerobowe
Wiesz , na dobre auto warto poczekac ....
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 22:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez usa-auto_eu » 4 gru 2009, 15:33

Panowie, są u nas w kraju (niestety mało rozpowszechnione w dalszym ciagu i Polska jest dalej krajem kretaczy i oszustów) i europie również bazy danych pojazdów, mozna sie w nich dowiedzieć o pracach serwisowych, przebiegu podczas ostatniego badania technicznego, itd.

MAło kto zdaje sobie również sprawę, że generalnie wszystkie firmy dilerskie w naszym kraju (są wyjatki dotyczące aut z francji, belgii, są to jednak sporadyczne przypadki) są w stanie udostepnić każdemu klientowi informację dotyczacą danego auta – informacje serwisowo-eksploatacyjne. Jedyny warunek: idziemy do dilera po taką informację z aktualnym właścicielem samochodu...

NA przyszłość: polecam taką formę zakupu jakiegokolwiek autka, nawet cudownie wygladajacego :)
usa-auto_eu
 

Postprzez Grzyby » 4 gru 2009, 15:42

usa-auto_eu napisał(a):Jedyny warunek: idziemy do dilera po taką informację z aktualnym właścicielem samochodu...

guzik prawda
I nie dotyczy to Mazdy przed rokiem 2000którymś bo wtedy nie było ogólnoeuropejskich baz jak np. w Toyocie.
Za to zawsze dzwoniąc do serwisu (nieważne czy w PL czy za granicą) gdzie realizowane były przeglądy (wg książki serwisowej) otrzymasz info co było robione, kiedy i przy jakich przebiegach.
Doskonałym rozwiązaniem – niestety niedziałającym w Europie – jest amerykański CarFax. Nawet w wersji bezpłatnej daje pewien pogląd na auto.

Niestety – wszystkie te bazy mają jeden feler. Otóż jeśli po ostatniej wizycie w ASO auto zostało rozwalone i w takiej formie kupione przez handlarza to zwykle jest to informacja nieodnajdywalna w jakimkolwiek systemie czy bazie.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 22:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez JohnnyB » 4 gru 2009, 15:47

Jesli ktoś poszukuje Mazdy w woj. warmińsko-mazurskim to proponuje zerknąć na te wystawiane przez Salon Toyoty, znam osobę która zdjeła te auta, sam mam od niego i jestem zadowolony.
Auto było w serwisie Pana Jarka na ogólnym przeglądzie i chłopaki zlego słowa nie powiedzieli :–)
Jak coś służe info.
Pozdraiwam,
..::Born To Rise Hell::..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2009, 20:27
Posty: 2539 (46/87)
Skąd: gdzieś w mazowieckim......
Auto: Ford Edge '18 3.5v6 SEL

Postprzez DefSquad » 9 sty 2010, 12:10

To niech ktoś poda namiar na tego Blacky24 bo mam w planie kupno mazdy 6 i dobrze byłoby skorzystać z pomocy profesjonalisty. Pozdro
DefSquad
 

Postprzez pdrog » 9 sty 2010, 14:11

DefSquad napisał(a):To niech ktoś poda namiar na tego Blacky24 bo mam w planie kupno mazdy 6 i dobrze byłoby skorzystać z pomocy profesjonalisty. Pozdro


http://forum.mazdaspeed.pl/profile.php? ... le&u=13641


wyślij PW
pdrog
 

Postprzez aRcek » 10 lut 2010, 14:47

Witam!
Chciałbym polecić Blacky24 tzn. Krystiana :) w ubiegła sobotę sprowadziliśmy wreszcie moje wymarzone auto ( Mazde 3 2.0) udało nam się znaleźć naprawdę ładny egzemplarz w okazyjnej cenie od osoby prywatnej. Blacky sprawdził Mazdę w serwisie oraz na bieżąco kontaktował się ze sprzedawcą i pilnował, żeby nam taka okazja nie przeszła koło nosa, po ponad 1000 przejechanych kilometrach wszystko poszło gładko i sprawnie. Potem kupiliśmy niemieckie proszki do prania co by nasze kobity też miały coś od życia i wszyscy wróciliśmy do domu zadowoleni. Polecam, go szczególnie osobom takim jak ja, którzy pierwszy raz w życiu kupują samochód wymarzony a nie z rozsądku i nie będą miały zdrowego podejścia do sprawy.

pozdrawiam
Obrazek [color=#80BFFF]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 sie 2009, 10:50
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Auto: mazda 3 2.0. v8

Postprzez satia » 18 lut 2010, 14:31

najważniejsze, że kobity zadowolone hahaha
Początkujący
 
Od: 18 lut 2010, 11:06
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Auto: M6, 2005
2.0 benzyna
kombi

Postprzez sq2jul » 18 lut 2010, 15:16

satia napisał(a):najważniejsze, że kobity zadowolone hahaha


co ta wypowiedz wnosi do tematu?
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 20:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Postprzez satia » 18 lut 2010, 19:15

nic, istotnie. Rozbawiła mnie wypowiedź aRceka. Mogę skasować, jeśli to przeszkadza.
w temacie – szukam Mazdy, szukam pomocnej osoby, wszystko wskazuje na to, że znalazłam dzięki temu wątkowi.
Ostatnio edytowano 19 lut 2010, 18:30 przez satia, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 18 lut 2010, 11:06
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Auto: M6, 2005
2.0 benzyna
kombi

Postprzez krzych » 18 lut 2010, 19:49

To jeszcze ja podpowiem, ze znalazlas, mozna mu zaufac :)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 15:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez scud2 » 21 lut 2010, 19:53

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie sprzedawcy z Łodzi. Chodzi o:
P.H.UNITAP2 IMPORT-EXPORT
ul.Księżycowa 26 91-610 Łódź
Facet zajmuje się sprowadzaniem mazdy z zachodu głównie z Niemiec. Czy ktokolwiek miał z nim do czynienia?
Nic odnośnie tej firmy na forum nie znalazłem. Osobiście przymierzam się do Premacy lub 3.
scud2
 

Postprzez satia » 12 mar 2010, 10:53

POLECAM!!!
kto szuka Mazdy – ten znalazł superpomoc!!! Blacky24 – polecam forumowicza i zapisuję się do jego fanklubu :))) :)

Co prawda to mąż mój spędził z Blackim24 (jak to odmienić pisemnie?) wieeeele godzin w podróży do Niemiaszków po wypatrzone autko, ale kibicowałam zawzięcie i przekazuję dalej – jeśli ktoś szuka pomocy w znalezieniu, sprawdzeniu i sprowadzeniu autka z Niemiec – niech jak w dym do kolegi Blacky24. Facetowi można zaufać, zna się na autach, a do tego ma on znamiona cyborga (wieeeelogodzinna praca na najwyższych obrotach), angażuje się ponad normę i działa w najlepszej wierze :)
Mamy autko – Szósteczkę pięknotę kombika i po lifcie :)) <jupi> Bez pomocy Blackiego24 w życiu by nie poszło i pewnie dalej oglądałabym tylko ofertki na stronach. A szukałam wcześniej takiej fachowej pomocy i los chciał, że trafiłam na ten wątek, skontaktowałam się na PW z kolegą i... MAM AUTO!

Dodam, że Blacky24 nie poszedł na łatwiznę wynajdując pierwszą lepszą ofertkę, tylko "szczerze odradzał" ofertki, które nam, laikom, wydały się jakieś mega fajne czy okazyjne.
Blacky24 – dzięki Ci, człowieku złoty, Pomoc była potrzebna i fchowa.

DZIĘKI I POLECAM FORUMOWICZA!!!!
Ostatnio edytowano 13 mar 2010, 20:55 przez satia, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 18 lut 2010, 11:06
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Auto: M6, 2005
2.0 benzyna
kombi

Postprzez krzych » 12 mar 2010, 10:59

satia napisał(a):bez Twojej fachowej pomocy nie ziściło się moje marzenie :)

"nie ziściloby się" Twoje marzenie chyba? :) (zeby ktos nie pomyslal, ze to anty reklama ;) )

A tak w ogole to gratuluje Wam nowego autka i zycze bezproblemowej eksploatacji :) (a w razie jakby co o ile mieszkacie blisko Blackyego, macie w moim podpisie "lekarza" ;) ).

PS. A Blackyemu gratuluje kolejnych zadowolonych klientow – ciesze sie razem z nimi :D
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 15:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez satia » 12 mar 2010, 11:09

zanim doczytałam Twoją uwagę, już poprawiłam. No oczywiście, że w tej euforii edytowałam 1000 razy, bo plączą mi się paluchy ze szczęścia :)))

BTW – nie czuję się klientem. Naprawdę czuję się człowiekiem (babą ;)), który potrzebował pomocy i tę pomoc otrzymał.

Za mężem przekazuję jeszcze, że Blacky24 to naprawdę bardzo sympatyczny człowiek – to dla tych, co się wahają, czy skontaktować się, czy nie ;)

Już kończę, już kończę... a tyle bym jeszcze napisała...
Ostatnio edytowano 13 mar 2010, 20:56 przez satia, łącznie edytowano 2 razy
Początkujący
 
Od: 18 lut 2010, 11:06
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Auto: M6, 2005
2.0 benzyna
kombi

Postprzez krzych » 12 mar 2010, 11:17

satia napisał(a):BTW – nie czuję się klientem. Naprawdę czuję się człowiekiem (babą ;)), który potrzebował pomocy i tę pomoc otrzymał.

Tym bardziej Blackyemu naleza sie gratulacje :D

satia napisał(a):Za ofertę lekarską dziękuję, ale odległość chyba sporawa :) Moją M121 opiekował się warsztat na Buraczanej [W-w], chyba przy nich zostanę [...]

Dokladnie. Ale o nich sporo dobrego mozna wyczytac :).
satia napisał(a):Już kończę, już kończę... a tyle bym jeszcze napisała...

Widzisz, tu tez masz racje, moze lepiej nie ;) (na wlasnej skorze przetestowalem ;P), ja tez juz milcze :D
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 15:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez satia » 12 mar 2010, 11:20

[wiesz ile samodyscypliny wamaga ode mnie takie milczenie, gdy w garażu mazda stoi?????]
Początkujący
 
Od: 18 lut 2010, 11:06
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Auto: M6, 2005
2.0 benzyna
kombi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Moto