POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.
PostTen post został usunięty przez Speed 6 lis 2013, 18:27.
Powód: ot

PostTen post został usunięty przez Speed 6 lis 2013, 18:27.
Powód: ot

PostTen post został usunięty przez Speed 6 lis 2013, 18:27.
Powód: ot

PostTen post został usunięty przez Speed 6 lis 2013, 18:28.
Powód: ot

Postprzez MarQs » 19 lis 2013, 21:46

Chlopaki z Nasielska:

Auto Sukces
05-191 Nasielsk
woj. Mazowieckie
tel. 693 021 707
tel. 693 317 126
Pozdrawiam,
MarQs
Forumowicz
 
Od: 21 lut 2007, 00:06
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Auto: M6 2.0 citd sportbreak ;–) '04

Postprzez Konrad_SK » 8 gru 2013, 18:52

Czy kontakt z Blackym to jedynie Pw i gg?
Jakiś telefon? bo na gg milczy niestety.
Forumowicz
 
Od: 3 mar 2013, 00:33
Posty: 169
Skąd: Katowice
Auto: M6 GY 147KM

Postprzez kozaxx » 8 gru 2013, 19:48

GG podobno mu nie działa, na początku wątku "polecani sprzedawcy" masz nr telefonu
Początkujący
 
Od: 18 gru 2012, 11:44
Posty: 23
Auto: mazda 6 GH 2,0 diesel 2008r
mazda mx3 1,6 1996r
mazda 6 polift 2,0 diesel 2007r

Postprzez Konrad_SK » 8 gru 2013, 21:02

Jest rzeczywiście.
Szczerze nawet nie odwiedziłem pierwszej strony. Dzięki za info.
Forumowicz
 
Od: 3 mar 2013, 00:33
Posty: 169
Skąd: Katowice
Auto: M6 GY 147KM

Postprzez kozaxx » 13 gru 2013, 23:55

Przyjdzie i mi polecić wszechpolecanego Blacky24, wprawdzie samochodu z nim nie kupiłem, ale full profesjonal kontakt, wyszukiwanie tego co trzeba, a nawet mimo że w końcu kupiłem coś w Polsce, to do końca pomoc i służenie poradą, choć już było wiadomo, że nie skorzystam z jego usług. Także tym razem trafiło się auto w Polsce, ale przy następnym szukaniu na pewno znowu uderzę do kolegi.
Początkujący
 
Od: 18 gru 2012, 11:44
Posty: 23
Auto: mazda 6 GH 2,0 diesel 2008r
mazda mx3 1,6 1996r
mazda 6 polift 2,0 diesel 2007r

Postprzez makovic » 21 gru 2013, 08:58

Witam serdecznie. Ja szczerze polecam Bartka z carpasji. Jakieś dwa miesiące temu ukradli mi auto – miałem je ubezpieczone wiec przynajmniej tyle dobrego  choć nerwów i pieniędzy włożonych w tamto auto nigdy nie odzyskam. Ale do rzeczy, jak trafiłem i co najważniejsze dlaczego trafiłem do tego faceta…?
Już kiedyś patrzyłem za mazdą gdy szukałem auta z motorem benzynowym lecz w tamtym momencie postawiłem na bolid – diesel z miasta Ingolstadt (Audi a4 b7 1.9 TDI). W chwili obecnej (po wspomnianej wcześniej kradzieży) nie pozostało mi nic innego jak powrócić do mazdy. Padło na mazdę model 6.
Chwilę po tym jak decyzja zapadła zajrzałem na forum i zacząłem poszukiwania auta. Najpierw odwiedziłem dział „sprzedam auto”. Niestety nic ciekawego nie wpadło mi w oko. Wiec poszukiwania trwały dalej. Równolegle oczywiście policja prowadziła poszukiwania mojego skradzionego auta. Nie miałem w tej chwili pieniędzy na zakup auta ale dlaczego o tym piszę przeczytacie później.
Przeglądając wnikliwie forum mazdaspeed trafiłem w końcu do działu „polecani sprzedawcy”. Naprawdę dużo czasu zajęło mi przeczytanie opinii na temat ludzi których polecają forumowicze a którzy mogą wspomóc człowieka w zakupie samochodu. Nota bene jest ich paru. Cierpliwie przebrnąłem wszystkie wpisy. Znalazłem osobę która mi pasowała, wybór padł na Bartka z Carpasji (carpasja.pl).
Po lekturze forum i wpisów rożnych osób dotyczących Bartka postanowiłem jeszcze przejrzeć opinie na necie. To co znalazłem tylko utwierdziło mnie w przekonaniu ze spróbuje się z tym Panem skontaktować.
Odpaliłem kompa wpisałem adres carpasja.pl, znalazłem kontakt do Bartka i napisałem maila opisującego moją sytuację oraz moje oczekiwania dotyczące samochodu.
Bardzo szybko dostałem odpowiedz a w zasadzie nawet telefon…podczas rozmowy telefonicznej Bartek dopytał o kilka szczegółów i poinformował mnie ze akurat tak się składa ze takie auto będzie na mnie niedługo czekać.
Od tamtej pory prowadziliśmy korespondencję głównie mailową.
Na maila dostałem zdjęcia auta które Bartek miał mi do zaoferowania. Jednocześnie posiadając VIN auta skorzystałem z możliwości sprawdzenia historii auta przez jednego z kolegów z forum.
Historia wyglądała bardzo poprawnie analizując wszystkie przeglądy i wpisy.
Nie pozostało nic innego jak w końcu pojechać obejrzeć auto. Ustaliłem z Bartkiem datę spotkania, niestety dość odległą gdyż ze względu na prace mogłem pojechać dopiero dwa tygodnie później.
W międzyczasie wyszukałem warsztat w którym mogłem auto sprawdzić. Padło na jakse.
Oczywiście mam świadomość ze skoro Bartek specjalizuje się w mazdach to prawdopodobnie panowie będą się znali. Jednocześnie liczyłem na pełen profesjonalizm każdej ze stron.
I mam wrażenie ze każdy podszedł do tego tematu we właściwy sposób.
Sprawa odnośnie mojego odszkodowania była ciągle w toku.
Ustalonego wcześniej dnia pojechaliśmy z kolega na oględziny auta….ogólnie nie było się czego zupełnie doczepić więc zapadła decyzja o przejażdżce no i kontroli w serwisie.
Jazda jak najbardziej ok , w serwisie również wszystko było w jak najlepszym porządku więc zapadła decyzja o finalizacji transakcji. Dużo by tu jeszcze pisać ale powiem tak:
W kontekście całej mojej sytuacji Bartek poszedł mi dość mocno na rękę i wróciłem Madzią do domu.
W chwili obecnej jestem właścicielem samochodu sprowadzonego przez Bartka z carpasja.pl.
Jak najbardziej i szczerze polecam tego faceta.
Duża wiedza na temat samochodów, włączając oczywiście Mazdę.
Kontakt ze sprzedawcą wzorowy – do chwili obecnej mam korespondencje mailową w wielkości około 90 maili. Telefonów i smsów nawet nie liczę.

P.S
Bartek wielkie dzięki za pomoc i czekam na jeden papierek ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2013, 11:49
Posty: 161 (1/6)
Skąd: Opole
Auto: Mazda 6 147km s-vt benzynka

Postprzez ZdzichuZ » 24 gru 2013, 00:14

Pana Bartka z Carpasji polecam za:
1. szybkość z jaką potrafi sprawdzić auto – w trudnych zimowych warunkach lutego 2013 kupione po Lipskiem i przyprowadzone tego samego dnia do Torunia
2. cierpliwość – zamówiłem moją 626 na dwa razy – za pierwszym razem się wycofałem z sentymentu za poprzednią 626, ale jak wiadomo – pierwsza myśl (żeby zmienić) jest najlepsza i Pan Bartek na moje życzenie sprowadził upatrzony przeze mnie egzemplarz, chociaż ja z tak niezdecydowaną osobą jak ja bym raczej nie chciał interesów ubijać <lol>
3. kontakt – zarówno @ jak i telefoniczny
4. pomoc przy rejestracji auta – tj. rozmowę przez telefon z panią z "okienka", gdzie ja byłem skłonny się poddać i wracać do domu bez zarejestrowania auta.
ZdzichuZ
 

Postprzez makovic » 24 gru 2013, 10:52

W zasadzie zgadzam się z wszystkim co powyżej kolega napisał. Wiedza, cierpliwość, kontakt i szybkość działania.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2013, 11:49
Posty: 161 (1/6)
Skąd: Opole
Auto: Mazda 6 147km s-vt benzynka

Postprzez piterus87 » 29 gru 2013, 17:53

Witajcie. Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z firmą CarsLand z Gdańska zajmującej się sprowadzaniem aut z zagranicy i mającą swój komis na Sopockiej 2? Przymierzam się do kupna "Trójki" 1 gen. Wstępnie rozmawiałem już z kolesiem z tej firmy i wszystko na razie wygląda ok, ale wiadomo, ze to co mówi handlarz należy podzielić przez 2. Firma jest w stanie ściągnąć auto w ciągu tygodnia tylko pod moje zamówienie. po sprowadzeniu mam możliwość sprawdzenia numeru VIN jak i samego auta w wybranym przez siebie warsztacie i dopiero potem zdecydować czy chcę to auto. Ponoć specjalizują się w sprowadzaniu właśnie mazd i gwarantują, że auto będzie bezwypadkowe... co o tym sądzicie? warto zaufać tej firmie? z Góry dzięki za odpowiedź
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lis 2010, 16:31
Posty: 359 (1/4)
Skąd: Olsztyn
Auto: Była: Mazda 3 2.0 LF TOP SPORT '03
Jest: Mazda 3 MPS BK 330KM, 470Nm

Postprzez makovic » 29 gru 2013, 17:57

Napisz do Bartka z carpasja i pogadaj.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2013, 11:49
Posty: 161 (1/6)
Skąd: Opole
Auto: Mazda 6 147km s-vt benzynka

Postprzez emilek » 29 gru 2013, 21:36

Napisz do Pana Andrzeja (carpasja.com) lub do Pana Bartka (carpasja.pl).
Pan Andrzej dla mnie sprowadził BK tydzień temu i jak na razie jestem zadowolony. Odpowiednią opinię wystawię za jakiś czas.
Początkujący
 
Od: 24 mar 2013, 21:46
Posty: 23 (0/1)
Auto: Mazda 3 BK 1.6PB 2005 r.

Postprzez piterus87 » 29 gru 2013, 22:58

Powiedzcie jak szybko są w stanie sprowadzić autko chłopaki z carpasja? z tego co czytałem są też w stanie dojechać autem do miejsca mojego zamieszkania. prawda to?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lis 2010, 16:31
Posty: 359 (1/4)
Skąd: Olsztyn
Auto: Była: Mazda 3 2.0 LF TOP SPORT '03
Jest: Mazda 3 MPS BK 330KM, 470Nm

Postprzez matthies » 29 gru 2013, 23:00

prawda.
Jak szybko? Zależy jak szybko znajdzie się auto godne zainteresowania, bo później to już moment.
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 17:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Postprzez damiank » 31 gru 2013, 14:52

Witam forumowiczów,

Chciałbym polecić Pana Andrzeja z Carpasji. Od ponad miesiąca jeżdżę sprowadzoną dla mnie Mazdą 3 BK, 1.6 benz. 2007. Czas sprowadzenia auta zależy od kilku czynników: budżet, model, kolor itp. Oczywiście na wstępie liczyłem że to będzie parę dni ale nie oszukujmy się to nie zakup chleba w supermarkecie. A Pan Andrzej nie podsyła byle czego. Miałem również w międzyczasie kilka ciekawych ofert innych aut podesłanych przez Pana Andrzeja, ale z racji że z żoną zafiksowaliśmy się na M3 propozycje odpadały.

Dla zainteresowanych krótki wstęp jak zaczęła się moja przygoda z Mazdą.

1. Na początku po odrzuceniu focusa, który małżonce też się podobał. Razem pooglądaliśmy zdjęcia M3, po jej akceptacji poszukałem trochę informacji na temat modelu.
2. Dzięki forum mazdaspeed (kopalni wiedzy) zdecydowałem się zwrócić z prośbą o sprowadzenie autka do jednego z Panów: Bartka, Andrzeja, Krystiana.
3. Wybór padł na Pana Andrzeja – pochlebne opinie (aczkolwiek nie mam kontrargumentów dlaczego nie wybrałem P. Bartka czy Krystiana :), wszyscy wymienieni to czołówka
4. Po pokazaniu oferty zdecydowałem się na model przysłany przez P. Andrzeja, kilka dni później już autko u mnie było
5. Podczas oględzin na miejscu Pan Andrzej dobrze opisał mi stan auta.
6. Zależało mi na tym żeby autko do mnie przyjechało i tak też się stało (oczywiście to należy wcześniej uzgodnić). Nie miałem możliwości wyjazdu za autem – choć wydaje się to ciekawą przygodą.
7. Mój warunek to było ASO przed zakupem więc umówiliśmy się na przegląd
8. Pan Andrzej wspomógł mnie również telefonicznie w wydziale komunikacji gdzie nie chcieli mi zarejestrować auta warunkowo (miałem donieść jeden dokument). Po chwili okazało się to już możliwe.
9. Po tygodniu miałem już twardy dowód (sam się zdziwiłem że tak szybko)

Podsumowaniem mojej współpracy z Panem Andrzejem niech będzie komentarz jednego z pracowników ASO "Dawno nie widziałem auta w tym roczniku w takim stanie" :)

Na zakończenie jeszcze raz dziękuję Panu Andrzejowi i polecam współpracę z nim.
damiank
 

Postprzez slawek268 » 2 sty 2014, 20:44

Witam.
Chciałbym rozreklamować, a tym samym podziękować Panu Andrzejowi z Carpasja.com za sprowadzenie naszej mazdy 3. Po wielu poszukiwaniach i zwątpieniach oglądając oferty internetowe i z komisów znalazłem ofertę sprowadzenia samochodu przez Pana Andrzeja. Po standardowej procedurze poszukiwawczej, został wypatrzony wymarzony model jaki z żoną chcieliśmy nabyć. Byliśmy pod wrażeniem bardzo profesjonalnego podejścia ze strony Pana Andrzeja. Z opinią za co też przepraszam zwlekaliśmy już ponad rok, ale tym samym możemy potwierdzić, że samochód sprawuje się "odpukać" od kupna rewelacyjnie. Nie dawno zostały wymienione standardowe filtry i oleje, a przy tym zrobiony przegląd , jak to określił mechanik "stan super nie ma do czego się przyczepić" i to tylko potwierdza naszą przyjemność z eksploatacji naszej mazdy. Dodam tylko, że już pół roku cieszy się też mój kolega z pracy swoją mazda 3 też zakupioną przez Pana Andrzeja i mój brat który od dwóch miesięcy cieszy się swoim wyśnionym Saabem 9-3 .
Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości i poszukuje naprawdę sprawdzonego i bezawaryjnego samochodu naprawę z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że warto sprowadzić z Panem Andrzejem swój poszukiwany samochód. Cieszę się, że nasza mazda 3 gości na stronce Carpasja.com i z pewnością bez zastanowienia po kolejnym samochód udamy się do Pana Andrzeja. Dziękujemy.
Początkujący
 
Od: 8 maja 2009, 23:42
Posty: 6
Skąd: Lublin
Auto: mazda 3 BK HB 2006r 1,6B

Postprzez Carpasja » 3 sty 2014, 15:48

piterus87 napisał(a):Powiedzcie jak szybko są w stanie sprowadzić autko chłopaki z carpasja? z tego co czytałem są też w stanie dojechać autem do miejsca mojego zamieszkania. prawda to?


z dojazdem pod dom nie ma problemu zapraszam :–)
Szukasz porządnego auta? Zadzwoń lub napisz do mnie
https://www.carpasja.pl/
bartek@carpasja.pl

+48 691 180 000
Zobacz jak pracuje w TVN Turbo w programie Zawodowi Handlarze w I edycji, dostępne na http://player.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 20 cze 2010, 21:25
Posty: 87 (2/2)
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: Skoda Superb III 2.0 TSI 272KM SportLine
BMW E65 745i
BMW E38 725 TDS
Saab 9000 3.0 V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Moto