Mazda3 2.3 Pb, 2007, (otomoto: 6029614037), 17.500 zł, Sokółka.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez Kubazda » 6 lip 2018, 18:59

Hej, Jak wam się widzi ten samochód?
Zamówiłem raport u Marianka, ale sprzedający w poniedziałek będzie w moim mieście więc pewnie zanim dostane raport, i stwierdziłem że chętnie obejrzę auto (doświadczenia w tym nie mam). To wstępne oglądanie będzie takie żeby raczej poznać czy wizualnie wszystko wygląda ok i nie ma syfu, bo się nie znam.

Według sprzedającego samochód jest z USA, przywiózł go sąsiad sprzedającego ze sobą gdy wracał z pracy na emigracji, jeździł pare lat, a potem odkupił go ten sprzedający i również pare lat pojeździł. Podobno auto serwisowane w polsce non stop w ASO Mazdy – jeśli tak było to powinny być wpisy w raporcie, tak? Jest jakiś inny sposób na sprawdzenie tego?

Zastanawia mnie jedna rzecz, strona https://historiapojazdu.gov.pl/ nie znajduje samochodu.

Wpada wam w oko coś co mogło by być nie tak w tym aucie? Na co zwrócić uwagę na tych przedwstępnych oględzinach?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-s ... A3E3j.html
Początkujący
 
Od: 6 paź 2017, 10:46
Posty: 13

Postprzez Chris740 » 6 lip 2018, 22:38

Szczerze mówiąc dla mnie informacja, że auto jest z USA już go dyskwalifikuje, ale w tym wypadku kto wie...
Niedawno u swojego mechanika widziałem, jak wygląda auto ze Stanów po zdjęciu zderzaka, lampy, wykładziny z bagażnika i zbiciu odrobiny szpachli. Nie polecam tego widoku...

Skoro rzeczywiście był serwisowany w ASO, to takie dane powinny być.
A jeżeli auto nie jest znajdowane w bazie historiapojazdów.gov.pl, to polecam uderzyć do sprzedającego i zweryfikować poprawność danych :)
Forumowicz
 
Od: 13 lut 2017, 21:58
Posty: 118 (5/2)
Auto: Mazda 6 GH 2010 90th Anniversary, Hatchback
Hyundai Accent X-3 1999, Hatchback
Hyundai Santa Fe 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Moderator

Moderatorzy Moto