Mazda6 2.0 Pb, 2006, (otomoto: 6022188355), 15.500 zł, Wrocław.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez tko1 » 29 mar 2018, 21:55

Witam,
jako że jestem nowy to witam Wszystkich serdecznie.
Rozglądam się za mazdą 6 I generacji kombi z silnikiem benzynowym 2.0 lub 2.3. po lifice. Zobaczyłem takie ogłoszenie:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-2 ... zyuif.html

może ktoś coś jest w stanie nt tego auta bądź komisu powiedzieć

dzięki
Początkujący
 
Od: 28 mar 2018, 17:31
Posty: 4
Auto: Mazda 6 GY 2.0 PB 147 KM , 2006

Postprzez jpski » 31 mar 2018, 16:20

Według mnie to najpiękniejszy kolor dla Madzi 6 GG.
Coś mi nie pasuje przedni błotnik od strony kierowcy ale może to złudzenie – w każdym razie trzeba zwrócić uwagę na to przy ewentualnych oględzinach.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2008, 13:59
Posty: 933 (1/7)
Skąd: Jelenia Góra
Auto: Jest:
-W poszukiwaniu?
-Micra K12
Było:
Avensis T27 '11, 2DY, 6GH, Micra K11, Avensis T25, 407SW, 6GG, 626GF, 323F BA

Postprzez the_riddle » 1 kwi 2018, 16:48

Hej

Kilka rzeczy wpadło mi w oko ale miejcie na uwadze, że są to tylko moje subiektywne odczucia na podstawie słabej jakości zdjęć. Nie traktujcie moich teorii jako osądu ale wskazówek, gdzie sprawdzać dokładniej we własnym zakresie. Dodatkowo w tej cenie nie oszukujmy się, ideału nie znajdziemy a nówka z salonu kosztuje 10 razy tyle.

Zdjęcie 1, co to za otwór w ramce pod lampami od strony kierowcy? Nie jest to coś spotykanego tylko w dieslach? W benzynie ramka jest zaślepiona. Czyżby zderzak z innego auta?

Zdjęcie 6, tylny hak, ktoś się nie szczypał i pociął zderzak.

Zdjęcie 9, 13 na fotelach z przodu to chyba pokrowce? Jaki jest stan naturalnego obicia? Jak są poduchy w fotelu to jak pokrowce wpłyną na ich funkcjonowanie?

Zdjęcie 11 , czy to nie radio Bose? Dlaczego w drzwiach zwykłe głośniki, koło lusterek brak sopranów? Myślałem, że nawet biedniejsza wersja bez ksenonów i grzanych foteli ma Bose, aczkolwiek nie jestem pewien, możliwe, że się mylę.

Zdjęcie 16, widzę świeże plamki oleju na pokrywie silnika,

Zdjęcie 16, kurz w komorze silnika charakterystyczny dla aut stojących na lakierni

Zdjęcie 17, książka serwisowa? Błagam Was. Zawsze identyczna pieczątka? Nawet ten sam długopis przez tyle wizyt?

Zdjęcie 18 plastikowe nadkola odstają, były zdejmowane w jakimś celu i ponownie niezdarnie założone.

Zdjęcie 18, nie za dużo ciężarków na feldze?

Jest VIN, pisz do Marianka, DSR to podstawa. Jeśli wszystko będzie się zgadzało, to może to być wdzięczne auto w dobrej cenie ale ostrożność i chłodne podejście to podstawa.
Forumowicz
 
Od: 5 lut 2016, 11:41
Posty: 42
Auto: Mazda GY MR'05 FL
2.0 LF F7 147 km

Clio 1.5 dCi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy Moto