Mazda6 2.0 Pb, 2009, (otomoto: 6025472207), 33.900 zł, Wrocław.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez spiner » 23 mar 2018, 18:57

Panowie czy podpowie ktoś coś,jestem zainteresowany autem,mam do nich spory kawałek,może ktoś po zdjęciach coś zauważy.Z góry dziękuję.

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-2 ... zMgzB.html
Początkujący
 
Od: 1 lut 2018, 15:09
Posty: 3
Auto: Mazda 3

Postprzez stachan » 24 mar 2018, 10:42

DSR do sprawdzenia u Marianka.

Przedliftowy, sześciobiegowy manual wypuszczony na rynek niemiecki w 2009 roku prawdopodobnie ze stoku, gdyż data produkcji to 28.10.2008 rok.

Przycierka obok łyżwy – prawy przód (częste, ale nieudolna zaprawka).

Na zdjęciach blacharka prezentuje się dobrze, jest nieźle przygotowana do sprzedaży.

Martwi mnie trochę prawy przedni zawias – nie powinno tak być, ale może ktoś wypłukał chemią smar przy okazji mycia i nie nałożył nowej warstwy? Do sprawdzenia.

Dziwnie wygląda zaślepka pomiędzy przyciskami do zmiany płyt – jakby źle złożona / włożona <oczy>

Z pewnością warta uwagi. Działaj.

PS: Nie sprawdzaj u dealera – jedź do zwykłej SKP na porządny przegląd przed zakupowy. Płyta, pomiar spalin, amory, rolki, szarpaki plus kontrola wizualna. W tym wieku możesz mieć rdzawe plamki na elementach zawieszenia tylnego jeśli nie była robiona konserwacja. Pożycz od kogoś porządny miernik do lakieru (w ostateczności kup własny).
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Moto