Mazda3 2.0 Pb, 2010, (allegro: 6970201375), 37.000 zł, Rybnik.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez AdamMJG » 28 wrz 2017, 00:34

Jak w temacie. Bardzo prosiłbym o opinie.
http://allegro.pl/show_item.php?item=6970201375#thumb/1

Poza tym, ze wg mnie patrzac po tylnym zderzaku, braku BOSE i ksenonów, raczej skłaniałbym się ze jest to wersja Exclusive+ niz Sport, ale to juz kosmetyka.

Wpisy w DSR do 2014 i 28k, jednak co mnie dziwi podczas 4 przeglądów (2011,2012,2013,2014) pojawia się jedynie jeden wpis o wymianie oleju z filtrem w 2012, w innych latach jedynie zapis przebiegu i info o przeglądzie nadwozia.

Z góry dzieki!
Początkujący
 
Od: 27 wrz 2017, 10:05
Posty: 4

Postprzez Luui » 28 wrz 2017, 05:47

To nie jest wersja Sport wersje sport mają bez kluczykowe odpalanie + do tego auto stoi już kupę czasu więc coś może z nim być nie tak początkowa cena była 38 o ile dobrze pamiętam potem 37,5 a teraz jest 37 albo za dużo chcę albo jest coś nie tego
Naklejki przy tylnym kole nie widzę więc możliwe że walnięty
Forumowicz
 
Od: 28 lip 2016, 10:48
Posty: 157 (2/0)
Auto: Mazda 3 BL 2009 WhitePearl
1,6 105KM PB

Postprzez AdamMJG » 28 wrz 2017, 12:14

Dzięki za opinie, własnie cos ta wersja "sport" mi za bardzo nie pasowała. Gosć przez telefon wydawał się sam zdziwiony, bo mówi ze w papierach ma wpisane "sport". Z kolei martwi mnie trochę brak wymiany filtrów i płynów przez pierwsze 3 lata eksploatacji podczas przeglądów w ASO (?!). Bo wszystkie inne egzemplarze przeze mnie sprawdzone miały robione to w pełnym pakiecie i co roku.

Znalazłem z kolei ogłoszenie z OLX z początku miesiąca za 36k. Tysiąc mniej....
https://www.olx.pl/oferta/mazda-3-2-0-1 ... nrw62.html

No cos mi tu nie gra, aczkolwiek może na żywo zrobi lepsze wrażenie....
Początkujący
 
Od: 27 wrz 2017, 10:05
Posty: 4

Postprzez Luui » 28 wrz 2017, 16:20

Sam szukam mazdy a raczej szukałem 2.0 w wersji sport i lekko nie ma żeby coś znaleźć a szukałem od początku roku i ile to razy jechałem oglądać 2.0 super stan bezwypadkowy i w ogolę a co się okazało zawsze walnięty jeden co prawie kupiłem to był z dwóch składany jest nawet temat z początku roku
viewtopic.php?f=138&t=197334
I pamiętam jak to sprzedawca mnie zapewniał że egzemplarz cudo drugiej takiej nie znajdę że w Polsce są tylko dwie takie 1000% bezwypadkowy itp. bajki dzieciom

Teraz szukam 1,6 do którego będę zakładał gaz i jeździł jak na wodę z 2.0 rezygnuję ze względu na problem z montażem gazu i jest trochę ból du** bo 2.0 fajnie jeździ ale cóż tak to już jest jak się jest na starcie życiowym ;)

Z takim przebiegiem auta z Niemiec chodzą po 40+ tyś i to są auta czasami po wypadkowe jak nie wierzysz to zerknij https://www.mobile.de/pl/Samochod/Mazda ... 43236.html

Gdyby miało 70tyś KM kosztowało by spokojnie 40+
lepiej dobrze sprawdź to auto okazji nie ma sam się o tym przekonałem

Auto musiało by być naprawdę poharatane zniszczone żeby za tą cenę sprzedawać a sprzedawca piszę "Super stan ogólny" podaję też że ma 150km a te samochody mają 151 koni jedynie automat ma 150

Widać że nie ma pojęcia co nawet sprzedaję wiec może też nie mieć pojęcia ile to jest wartę warto jechać zobaczyć bo może okazja ale raczej bym się nie nastawiał na to ;)
Forumowicz
 
Od: 28 lip 2016, 10:48
Posty: 157 (2/0)
Auto: Mazda 3 BL 2009 WhitePearl
1,6 105KM PB

Postprzez AdamMJG » 28 wrz 2017, 21:52

Na mobilach tez się orientowałem. Na razie mam dwa strzały z Polski które chciałbym zobaczyć , potem ewentualnie przeniosę się na rynek niemiecki-tam jak dla mnie dochodzi niestety pewnego rodzaju bariera językowa... A tutaj przyciąga mnie dodatkowo kolorystyka.

Cena wydaje mi się ze porównywalna do cen niemieckich- mam upatrzone jedno na mobilach za 9,4k E, ale w najbogatszej wersji wyposażenia. I tez jest wcale nienajtańszym samochodem na tamtym rynku. powiedziałbym że środkowy segment cenowy.

Twój wątek przeczytałem. Dramat...mam nadzieje, że mi oszczędzone będzie wyłapanie takich kwiatków.

Mam tylko nadzieję że nie będzie to sklejka z trzech różnych samochodów... Sprawdzić, napewno sprawdzę. Mam cicha nadzieję, ze się nie zawiodę, aczkolwiek widząc jakie przeboje tu mieliście to może być różnie. Ponadto naoglądałem się za dużo "autosciemy"....

Z pozytywów to to że to jednak osoba prywatna, która przez ostatnie trzy lata nim jeździła, pozostaje pytanie co Gość kupił trzy lata temu. No pożyjemy, zobaczymy, w weekend powinienem ju z coś wiedzieć.
Początkujący
 
Od: 27 wrz 2017, 10:05
Posty: 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy Moto