Mazda3 1.6 Pb, 2008, (otomoto: 6015503335), 24.500 zł, Opole.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez dsu » 22 wrz 2017, 10:00

Witam,

Proszę o opinie jak również poszukuję kogoś kto ma coś do czynienia z mechanikom, i mógby mi pomóc na miejscu w ocenie stanu auta, lub polecić serwis/warsztat. Jestem z innego województwa.

Zamierzam przez telefon ustalić aby z ceny odszedł koszt zimówek i OC. Bo 24.500 k to trochę przesada wg. mnie.

Uwaga: Właściciel przeedytował opis aukcji. Najpierw pisał że auto było szefa, teraz że na syna szefa.
Pominoł też tez że auto ma ryse na dolnej stronie drzwi (W prywatnej wiadomości odisał mi że sam na wiosne chciał naprawić, ale jak sprzeda to poiwnien zmniejszyc cene na naprawę). We wczesniejszej wersji napisał też że całkowity koszt naprawy zawieszenia z robocizną to 1900 zł.

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-2 ... 5bc0e9f8cd
Początkujący
 
Od: 19 wrz 2017, 01:11
Posty: 4 (1/0)
Auto: Mazda 3 BK 1.6

Postprzez Sebet » 22 wrz 2017, 10:38

Tylna prawa lampa montowana w klapę nierówno spasowana. Zwróć na to uwagę jak będziesz oglądał auto. Jeśli chodzi o zawieszenie i sumę ,jaką sprzedający podał za jego naprawę to jeśli wymieniał całe zawiesznie na nowe elementy ( dobrej jakości) ,jest jak najbardziej możliwa. Chociaż dziwne trochę,żeby po 120kkm było aż tyle do zrobienia w zawieszeniu. Wszystko do zweryfikowania na kanale. Cena auta to średnia cena zadbanego egzemplarza z de. Zweryfikuj Vin u Marianka i jeśli wszystko będzie się zgadzać możesz jechać i oglądać.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2017, 12:18
Posty: 119 (1/2)
Skąd: Pomorskie
Auto: Carbon Grey by Seba

Postprzez dsu » 22 wrz 2017, 11:32

Dziękuję. No właśnie auto nie jeździło najwyraźniej po niemieckich ani polskich autostradach, tlyko po troche gorszej nawierzchni. Uważasz że 24.5 k zł jest adekwatna?

Dopisano 22 wrz 2017, 13:08:

Sprawdziłem VIN i chyba jakaś kicha, bo jest tam kraj pochodzenie Holandia, pierwszy przegląd w Holandii. Pierwsza czynność to "PDI". Czy to normalne .... ?
Potem drugi po 15 miesiącach przy przebiegu 13k w Polsce. Nie ma info o jakichś poważnych naprawach. Ale widać kłamał w ogłoszeniu że szef coś lekko zarysował w pierwszym tygoniu.

Co za ludzie. Wczoraj tez oglądałem GOLFA, najpierw właściciiel przyznał się do malowania, potem szpachlowania w jednym miescu, potem okazało się że były conajmniej 3-4 stłuczki/wypadki i to słabo naprawione.
Początkujący
 
Od: 19 wrz 2017, 01:11
Posty: 4 (1/0)
Auto: Mazda 3 BK 1.6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Moderator

Moderatorzy Moto