Mazda6 2.0 Pb, 2008, (allegro: 6925178670), 20.900 zł, Łódź.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez Sebet » 17 sie 2017, 15:37

Piobo napisał(a):Szkoda tylko, że jaka kolwiek pomoc ogranicza sie tylko do zniechęcenia kupna danego auta, bo generalnie każde auto z eksportu jest bee... a takie właśnie widzę tu tendencje. Bardzo dobrze, że zwraca się uwagę na takie rzeczy, ale dla równowagi można by podpowiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę np. w dokumentach, o co pytać sprzedającego itp.


Kolego ale tu nikt Cię do niczego nie zniechęcal. Każdy wyraził swoją opinię , o którą poprosiłes. A jeśli to Twoje 14 auto to z grubsza powinieneś wiedzieć na co zwracać uwagę.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2017, 12:18
Posty: 119 (1/2)
Skąd: Pomorskie
Auto: Carbon Grey by Seba

Postprzez Piobo » 17 sie 2017, 16:53

Kolego, wróć do pierwszego postu. Pytałem o konkretne rzeczy i pomoc w podjęciu decyzji, ewentualnie co jeszcze mogę sprawdzić.
Nie pytałem o opinie nad sensem kupna auta z eksportu, a do tego cała dyskusja sie sprowadziła. Czytając różne wątki z prośbą o pomoc, to w przynajmniej duużej większości tak one wyglądają, że auta sprowadzone to złomy, handlujący nimi to chachmęci, krętacy itp.
Z grubsza wiem gdzie zajrzeć przy kupnie auta i tak też zrobiłem, ale nigdy jeszcze nie miałem tej marki, a każda marka ma jakieś swoje słabe punkty i na każdej marce robią inne "wałki" i o takie info mi chodziło
Pozdrawiam

Dopisano 18 sie 2017, 14:23:

Witam, jeszcze jedno pytanie, czy wnęka w której jest koło zapasowe jest w takim samym kolorze co nadwozie? czy np. w samym jakby (nie wiem?) podkładzie? szarym?
Z góry dzięki
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 20 lip 2017, 22:23
Posty: 25 (1/0)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 6 GY 2,0 147 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy Moto