Mazda3 2.0 Pb, 2006, (allegro: 6908564006), 17.999 zł, Częstochowa.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez p_rzemek15 » 29 lip 2017, 15:15

Cześć :) Poszukiwań Mazdy ciąg dalszy :) I znów wbijam na forum bo dzięki Wam udało mi się ochłodzić zapał na zakupy poprzednich egzemplarzy co okazuje się, ze wyszło mi na dobre ( ostatnia sprawa z 3`ką z Żabna). Generalnie o samym sprzedającym poczytałem sporo pozytywnych opinii chociażby na forum bezwypadkowe.pl. Po zdjęciach to co mi się rzuciło w oczy to nierówne przerwy po bokach przy klapie bagażnika oraz chyba nienajlepsze spasowanie przedniego zderzaka lub maski, wydaje mi się, że szczelina z prawej strony jest większa niż z lewej. Poza tym niby spoko jak na moje oko, ale dlatego zwracam się z prośbą o opinie do Was, bo jednak dostrzegacie więcej niż ja- laik :D
Dodam, że żeby obejrzeć auto mam jakieś 300km w jedną stronę więc dlatego najpierw piszę na forum.
A oto i link do wspomnianego auta:

http://allegro.pl/mazda-3-2-0-top-sport-gwar-przebiegu-ksenon-i6908564006.html

Z góry dzięki za pomoc :)
Początkujący
 
Od: 16 maja 2017, 10:00
Posty: 23 (4/0)

PostTen post został usunięty przez MagnetiMarelli_pl 16 sie 2017, 13:45.

Postprzez MagnetiMarelli_pl » 16 sie 2017, 13:45

Auto od handlarza, aczkolwiek dobry silnik i na zdjęciach prezentuje się ładnie. Pytanie co z progami bo nie ma dokładanych zdjęć i nie wiemy jak wygląda spód. Przebieg też realny, ale myślę że przed przyjazdem warto go jednak zweryfikować dla pewności
Początkujący
 
Od: 16 sie 2017, 11:14
Posty: 11
Auto: Mazda 6 2.0

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Moto