Mazda6 2.0 Pb, 2009, (otomoto: 6013639793), 35.900 zł, Zawiercie.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez arkus » 24 lip 2017, 23:30

Witam,
Jesli jest szansa to prosiłbym o pomoc w ocenie poniższego autka:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-2-0benzyna-ladna-limuzyna-legendarnie-niezawodna-pewne-auto-ID6yYCqd.html

VIN: JMZGH14F681118090

Bylem oglądać autko tak wstępnie, jeśli chodzi o powłokę lakiernicza to oczywiście przy klamkach porysowane od paznokci plus tylne drzwi od łapania i otwierania tez porysowane. Lewy tylnik błotnik przemalowany, i miedzy lampą a wlewem paliwa trochę podszpachlowane – na mierniku ok 1000um – im dalej od tego miejsca tym lakier cieniowany na słupku oraz całym błotniku ok 150um. poza tymi miejscami powłoka w normie ok 60-90um.
Wnętrze – kierownica jak na 176tyś bardzo ładnie wygląda, nie zniszczona, jedynie przyczepić się można do drążka zmiany biegów – trochę zniszczony. oprócz tego widać ze ktos tam czasem cos z tylu przewiózł bo odrapane trochę plaskiti przy kanapie i w bagażniku tapicerka troszke podniszczona. Do tego chyba był prany bagażnik bo jak podniosłem wszystko do góry to cała podłoga była mokra – przy mnie komisant wycierał szmatką. Autko z demontowanym hakiem, coś tam widać ze na nim było zakładane – tylko pytanie czy bagażnik rowerowy czy przyczepa kempingowa :) , dodatkowo na zdjeciach widać ze ma naklejone na tylnym zderzaku zabezpieczenie na wysokości ładowania do bagażnika – żeby nie uszkodzić, także trochę mnie zaciekawia to połączenie haka, tego zabezpieczenia na zderzaku i tego ze widać ze ktoś tam czasem coś woził .
Z silnika i osprzętu nie słychać żadnych niepokojących dźwięków, hamulce na oko ok, klocki oryginalne mazdy, tarcza hamulcowa praktycznie bez rantu. Zawieszenie też cicho. Całe wyposażenie sprawne. W sumie nie znalazłem więcej rzeczy do których można by się przyczepić.
z góry dziękuje za pomoc
arkus
 

Postprzez rav 75 » 25 lip 2017, 05:53

Chyba rejestracja 2009,bo produkcja 2008.
rav 75
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Moderator

Moderatorzy Moto