Mazda3 2.0 Pb, 2007, (otomoto: 6013006199), 19.600 zł, Żabno.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez p_rzemek15 » 5 lip 2017, 05:48

Cześć, czy ktoś może oglądał to auto lub mniej więcej jest w stanie po zdjęciach i opisie powiedzieć czy w ogóle jest sens interesować się tą Trójeczką ? Z góry dzięki ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-2-0-16v-150km-lift-kintaro-skora-bose-ksenon-ID6yWXAX.html
Ostatnio edytowano 5 lip 2017, 18:13 przez p_rzemek15, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 16 maja 2017, 09:00
Posty: 23 (4/0)

Postprzez talk_about85 » 5 lip 2017, 09:10

Zalezy czy daleko masz do tego auta. To nie jest czesto spotykana wersja wiec ogladnac na zywo zawsze warto. Po pierwsze nie jest to Kintaro tylko opcja jeszcze bogatsza mozna powiedziec majaca praktycznie wszystko dla tego modelu. Po drugie zdjecia sa dosc slabe moze celowo nie wiem by ukryc jakies mankamenty. Zdobadz nr nadwozia i sprawdz co w trawie piszczy. Ciekawe z jakiego kraju pochodzi obstawiam Danie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2010, 22:59
Posty: 1123 (0/12)
Skąd: Gorlice
Auto: Mazda3 BK HB 1.6 MZ-CD 2007

Postprzez p_rzemek15 » 5 lip 2017, 14:17

Właśnie o to chodzi, że mam jakieś 230km w jedną stronę, więc w sumie żeby jechać i tylko obejrzeć to słabo, musiałbym znaleźć jeszcze jakąś po drodzę :) Z wersją widzę, że jest to praktycznie full opcja, trochę mnie dziwi ten niski przebieg, bo jednak wiadomo jakie są realia, ale tak jak piszesz, zadzwonię popytam trochę, może o więcej zdjęć, no i przede wszystkim o Vin. Skąd pomysł o Danii ? Aha i polecacie jakąś stronę konkretnie do sprawdzania nr nadwozia ?

EDIT: Dzwoniłem do właściciela, auto jest sprowadzone z Niemiec, do opłat, poza tym co widać na zdjęciach i co wynika z opisu nie dowiedziałem się niczego szczególnego, Pan zapytany o przesłanie nr VIN bez zawahania odparł że oczywiście prześle, tylko nadal nr nie mam... Czekam na wiadomość, prawdopodobnie jutro po pracy będę wiedział więcej :)
Początkujący
 
Od: 16 maja 2017, 09:00
Posty: 23 (4/0)

Postprzez talk_about85 » 5 lip 2017, 21:09

Duzo trojek w takiej opcji bylo na rynku dunskim. Co do przebiegu to najmniejszy problem gdy auto jest po lifcie i bylo serwisowane. Ciekawe czy dostaniesz ten nr no i przydaloby sie wiecej zdjec.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2010, 22:59
Posty: 1123 (0/12)
Skąd: Gorlice
Auto: Mazda3 BK HB 1.6 MZ-CD 2007

Postprzez p_rzemek15 » 6 lip 2017, 06:04

Na numer ciągle czekam, w nadziei, że facet zarobiony i nie miał czasu, chociaż przypominałem się według umowy, jeśli nie wyśle Vinu to wiadomo że ma coś do ukrycia i nie ma co dalej drążyć. Gdybym jednak dostał VIN to oczywiście podam tutaj, aha a co do większej ilości zdjęć to pytać o konkretnie jakies miejsca takie newralgiczne czy ogólnie takie zdjęcia żeby można było ocenić spasowania maski itp. ?

EDIT: Temat do zamknięcia, sprzedający niepoważny jakiś... nie będę przecież co chwilę przypominał o wysyłaniu VIN, umówiliśmy się telefonicznie, VINU nie otrzymałem, kumpel dzwonił kilka razy bez odzewu... Może to i lepiej, trudno, szukam dalej :)
Początkujący
 
Od: 16 maja 2017, 09:00
Posty: 23 (4/0)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Moto