Mazda6 2.0 Pb, 2006, (otomoto: 6012021255), 18.900 zł, Żerkówek.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez roki1602 » 5 maja 2017, 10:33

Witam serdecznie

Miło mi zagościć na Waszym forum jednocześnie proszę o opinię na temat poniższego samochodu.

Przymierzam się do zakupu Mazdy 6 z 2.0 litrowym silnikiem najchętniej po liftingu.
Proszę o opinię na temat poniższego samochodu.

Dzięki Mariankowi wiem już po nr VIN, że auto jest z 2005 roku, a nie 2006 jak w kilku miejscach ogłoszenia i w komisie sugeruje handlarz. W ogłoszeniu są również takie informacje jak 10 poduszek powietrznych.
Poza tym z tego co mi się wydaje przedni zderzak jest z modelu poliftingowego a tył sprzed liftu.

Ogólnie widziałem auto osobiście chociaż przyjechałem do innego więc może nie całkiem dokładnie.
Auto jest dosyć zadbane (lub dobrze wyczyszczone), fotel kierowcy jest w nie najgorszym stanie, kierownica również, wytarta jest za to główka drążka zmiany biegów.
Raczej nie zauważyłem ognisk rdzy. Mam miernik grubości lakieru i mogę ewentualnie sprawdzić dokładniej lakier na aucie.

Co do lekkiego drżenia przy dodawaniu gazu, sprzedawca sugeruje, że jest to najwyżej poduszka pod silnikiem.
Proszę o opinię na temat samochodu.

Dziękuję!

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-p ... yRPmL.html
Początkujący
 
Od: 4 maja 2017, 10:21
Posty: 4 (3/0)
Auto: Mazda 6 GY 2007 1.8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Moto