Mazda6 2.0 Pb, 2008, (otomoto: 6009860583), 32.800 zł, Warszawa.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez hitchcock » 21 lut 2017, 11:10

Dzień dobry.

Znalazłem ciekawą ofertę od osoby prywatnej dot. Mazdy 6 GH 2008r. Jestem z Wrocławia i nie znam się zbytnio na tych nowoczesnych samochodach. Może ktoś pomoże?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-ID6yILhd.html

VIN: JMZGH19F601206933
hitchcock
 

Postprzez jpski » 21 lut 2017, 20:39

Produkcja 11.09.2008r.
Masz VIN, więc pisz do Marianka celem sprawdzenia tutaj:
http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=92&t=150511
Skoro gość pisze, że ma potwierdzony przebieg w aplikacji MyMazda to porównasz sobie na miejscu jeśli zdecydujesz się pojechać oglądnąć.
Jak na to auto to cena mocno niska... poza tym wcześniej było już na otomoto bodajże od listopada 2016r. 2 tysie drożej = 34.800 pln
Według mnie z przodu jest kilka odcieni koloru:
6.jpg

Z Wrocka teraz jest fajna droga do Warszawy więc możesz pojechać i sprawdzić ale ja bym się nie podniecał.
Tyle ode mnie – powodzenia <spoko>
A i jeszcze jedno – gość jest na otomoto od 2015 roku i coś mi się kojarzy to otoczenie gdzie są robione zdjęcia, więc może to nie do końca jest osoba prywatna ale głowy nie dam.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2008, 12:59
Posty: 933 (1/7)
Skąd: Jelenia Góra
Auto: Jest:
-W poszukiwaniu?
-Micra K12
Było:
Avensis T27 '11, 2DY, 6GH, Micra K11, Avensis T25, 407SW, 6GG, 626GF, 323F BA

Postprzez Barrtek » 21 lut 2017, 20:48

Auto pochodzi z Szwecji, przebieg wygląda na oryginalny, poniżej daje link do Szwedzkiej strony, wpisujesz nr rejestracyjny i jest gotowy raport. tłumacz w gOogle i wiesz wszystko. Ze zdjęć z ogłoszenia widać że maska ma inny odcień lakieru. Długo się obecny właściciel nie najeździł skoro już sprzedaje, i ciekaw jestem tej historii serwisowej i serwisowania w ASO w Warszawie.
nr rejestracyjny w Szwecji: JSE503
strona do sprawdzenia: https://fu-regnr.transportstyrelsen.se/extweb/

Tu masz ciekawą ofertę, firma polecana na forum: viewtopic.php?f=78&t=197387
Forumowicz
 
Od: 6 lis 2013, 18:44
Posty: 44
Auto: Mazda 6 GH

Postprzez hitchcock » 22 lut 2017, 11:41

Dzwoniłem do właściciela – pana Waldka, samochód został sprowadzony w październiku ze Szwecji. Serwisowany w Szweccji, w Polsce w styczniu przeszedł "duży przegląd" włącznie z diagnostyką (podobno) w ASO Mazda i zostało parę rzeczy wymienionych.
Zamówiłem raport u kolegi Marianka i faktycznie na przeglądzie styczniowym zostały te rzeczy wymienione, o których właściciel wspomniał, w szwedzkich wpisach standardowe wymiany oleju, filtrów, świec, itp. Zresztą facet powiedział, że ma wydruki i aplikację, wszystko sobie mogę sprawdzić.
Co do maski to prawy błotnik i drzwi były lakierowane, bo coś tam, ale w serwisie Mazdy w Szwecji. Nie widzę tego w tych wpisach z raportu, więc nie wiem na ile w tym prawdy.
Sprzedaje, bo "ma taki kaprysik" i coś innego kupuje. Ogólnie gość taki normalny.

Widziałem też tą Mazdę z Carpasji, nie wiem do końca czy fundusze mi pozwalają na taką kwotę, ale dobrze wiedzieć, że sprzedawca rzetelny, zastanowię się.

PS. I jedna i druga Mazda już sprzedana. Życie. Tak czy inaczej, dzięki za pomoc :–)
hitchcock
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Moto