Mazda6 2.3 Pb/LPG, 2003, (olx: 204882941), 13.500 zł, Piła.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez Pitrus » 9 mar 2016, 14:46

Cześć. Przyjrzałem się mocno zdjęciom i wydaje mi się że może być to fajne auto... kojarzycie może?
Próg ewidentnie do wymiany (argument do zbicia ceny), za kilka godzin ma mi podesłać dokładne zdjęcia zarysowań na drzwiach. Zdjęcie pobrałem w większym formacie na kompa i się przyjrzałem – wygląda że drzwi są wgięte a nie zarysowane. Rozmawiałem z właścicielem przez telefon to twierdzi że to może tak fotografia ujęła bo nie ma tak żadnego wgniecenia. Z tego co się dowiedziałem twierdzi że się gdzieś obtarł autem i zamówił nowe drzwi z allegro – przyszły porysowane a nie miał czasu lakierować. Sprawdziłem VIN który jest podany w ogłoszeniu i chyba wszystko ok poza tymi dwoma rzeczami... mechanicznie niby przez telefon twierdzi że bez zarzutu. Kwestia ile Waszym zdaniem mogę uciąć na cenie? Bo na tą chwilę zaoferował mi że za 13 tyś sprzeda.
Wpisuję lokalizację Piła ponieważ tam się umówiłem na oglądanie auta. Jestem ze Szczecina więc lepszy dojazd PKP :D
Link: http://olx.pl/oferta/sprzedam-mazde-6-b ... 487690df79

PS.Może jest ktoś z tamtej okolicy i chciałby poświęcić chwilę czasu aby ze mną auto obejrzeć? Na piątek jestem umówiony.
Początkujący
 
Od: 9 mar 2016, 14:18
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Auto: Mazda6, 2.3 166KM 2003r.

Postprzez cisman » 9 mar 2016, 16:32

sądząc po logo może znajdziesz tą mazdę na forum poszukaj :) a jaka instalacja jest założona?
Forumowicz
 
Od: 21 lip 2015, 18:03
Posty: 121 (5/1)
Skąd: Częstochowa
Auto: Jest: Mazda 6 GH 147km 2.0 GH 2008
Było/jest: Mazda 3 150km 2.0 BK 2003

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Moderator

Moderatorzy Moto