Mazda 6 GG 2.3 Benzyna 2002r (allegroi 4324877419) 9200PLN Wrocław

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez beliar » 13 cze 2014, 17:00

Witam

jestem nowy na forum i zarejestrowałem sie ponieważ mam zamiar kupic Mazde 6. Trafiłem na egzemplarz który strasznie mi się podoba jednak mam kilka podejrzeń największe zastrzeżenie to oczywiście cena która jest strasznie niska jak na takie auto ( oczywiście jeśli jest z nią wszystko w porządku to super ) ale kto wystawia sprawne, dobre auto z powierzchniowym mankamentem za taką cene ? drugie zastrzeżenie to stan przebiegu który jest niski jak na rocznik 2002 co prawda sprzedawca deklaruje, że ma dowód na to, że auto takowy przebieg ma.

Bardzo prosze o opinie tego auta.

http://allegro.pl/mazda-6-sport-166km-w ... 77419.html

Dopisano 14 cze 2014, 00:13:

Czy na tym forum w ogole ktos jest ? Bo na nissanzone juz bym mial 20 odpowiedzi
Ostatnio edytowano 15 cze 2014, 09:27 przez Speed, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawa tematu
beliar
 

Postprzez Przemysław » 14 cze 2014, 20:25

Auto ma taki niski przebieg bo niemiec z alzheimerem kupił i zapomniał <diabełek>
Nie śledzę po ile chodzą te roczniki ale wydaje mi się, że cena jest podejrzanie niska.
Yo, mr. White!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 kwi 2012, 13:05
Posty: 994 (0/10)
Skąd: okolice Świdnika
Auto: M6 GG LF-DE '06

Postprzez beliar » 14 cze 2014, 20:59

Dzieki za odpowiedz do goscia juz dzwonilem z 3 razy.. nawet proboealem wyciagnac czy jeszcze cos mu dolega jednak twierdzi ze jedynie te drobne uszkodzebia blacharskie, tak samo przebieg mowi ze udokumentowany ale wiadomo jak z tym bywa takze nie twierdze i bardziej powatpiewam ze to oryg. Ale tak czy siak cena bardzo atrakcyjna wiec sie zastanawiam czy to ma sens jechac na ogledziny czy nie..
beliar
 

Postprzez matthies » 15 cze 2014, 11:22

beliar napisał(a):Czy na tym forum w ogole ktos jest ?

wiesz, my po prostu jesteśmy już trochę zmęczeni pisaniem ciągle tego samego... jak ktoś chce za połowę wartości zdrowego egzemplarza z zachodu, kupić "coś" co wygląda na okazję, to ja osobiście już przestałęm się wypowiadać, bo neczesto to do ludzi dociera i sami wiedzą lepiej, więc nie wiem dlaczego przychodzą po pomoc...

mimo wszystko wysilę się, żeby nie było że jesteśmy gorsi od nissana ;)
bierz VIN i sprawdź czy historia z przebiegiem się zgadza. Jeśli tak to wtedy można zacząć cokolwiek dywagować o egzemplarzu. Po zdjęciach widać niewiele, ale rzeczywiście uszkodzenie raczej symboliczne.
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 18:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Postprzez bieski » 15 cze 2014, 12:22

matthies napisał(a):jak ktoś chce za połowę wartości zdrowego egzemplarza z zachodu,

Matthies nie przesadzajmy proszę. 18K to jest bardzo dużo jak za 12 letnie auto. Na mobile DE to chyba maksimum w ofertach jest.
Podejrzewam że cena taka a nie inna bo zderzak dość drogi w ASO jest, i ubezpieczelnia dość dużo zwróciła niemcowi. Ja osobiście zainteresowałbym się tym autem. Sprawdził przebieg w ASO, bo być może coś jest, jak nie w DSR to w naprawach gwarancyjnych.
......................
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2010, 09:37
Posty: 4533 (13/136)
Skąd: ZG
Auto: GJ

Postprzez matthies » 15 cze 2014, 12:43

dlatego napisałem:
matthies napisał(a):bierz VIN i sprawdź czy historia z przebiegiem się zgadza


nie mówię nie, ale ja ostatnio po prostu nie mam siły pisać ciągle tego samego :(
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 18:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy Moto