Mazda 3 1.6 Benzyna 2005 r. (otomoto C33272834) Bochnia 18.900zł

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez piterparker » 30 maja 2014, 09:10

Witam bardzo proszę o jakąś opinie lub oględziny, a może ktoś ją widział już na żywo.

http://otomoto.pl/mazda-3-1-6-16v-sport ... 72834.html

VIN JMZBK14Z261284352

Do auta mam troche km a benzyniakiem to troszkę wyniesie $. Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2014, 10:35
Posty: 44
Auto: 3 BK 2006 1.6 Benzyna

Postprzez piterparker » 31 maja 2014, 15:37

Czy może ktoś pomóc? Byłem oglądnąć auto. Ogolnie powiem tak. zadbane. zbadałem czujnikiem lakieru. wszystkie błotniki wykazały , że cos było robione około 500mikronów. Jeden mały pęcherzyk na przednim lewym błotniku. szyby wszystkie oryginalne saint gobain. Jestem przekonany , że auto nie miało wypadku chociaż na przednim pasie brakuje naklejki ale pod pasem przednim tam gdzie metalowe cześci koło otwierania maski korozja. Podłóżnice skorodowane w nie wielkim stopniu oraz podwozie również . Czy może się wypowiedzieć jakiś znawca tematu? Ogólnie samochód super. Na pewno troszke oleju z klimy gdzieś cieknie bo klima była dobijana i był zielony nalot na rurce. Jaki koszt jest tak w ogóle konserwacji takiego auta zeby bylo na kilka lat? Przy dość porządnym gazowaniu auto z poczatku puszczało dymek lekko czarny taki delikatny bardzo poźniej już chyba mniej. Zastanowiło mnie brak komputera przycisk set byl ale cały czas pokazywała sie godzina i nie wiedziałem jak to przestawić. Prosze o pomoc
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2014, 10:35
Posty: 44
Auto: 3 BK 2006 1.6 Benzyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Moto