Mazda 323F BA benzyna 1,5, 1997, Oferta prywatna, 5000zł woj. śląskie

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez Shus » 5 maja 2014, 16:17

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
Swój pierwszy post kieruję tutaj gdyż na razie nie mam nic do zaprezentowania jako swoje autko;).
Chciałbym kupić swoje pierwsze auto i bardzo spodobała mi się Mazda 323F oraz to że wielu moich znajomych wozi się MX-5 ;–) więc nijako zarazili mnie miłością do Mazd.
Ostatnio przeglądając zakątki internetu w poszukiwaniu tej jedynej pojawiła się oferta od nazwijmy to "dalszego znajomego" ,który chce sprzedać swoją tylko dlatego że dostaje auto firmowe-flotowe na bardzo fajnych warunkach do użytku własnego.
Jako iż moja wiedza na temat kupowania aut jest równa zero ( no może po 2tygodniowym śledzeniu wątków o Mazdzie 323F wzrosła delikatnie) dalej nie czuję się na siłach by samemu kupić auto i stąd moja prośba o wasze opinie o jego ofercie.

Rok Produkcji : 1997
Silnik: Benzyna 1,5
Przebieg: 157 tyś km( kiedy kupował z niemców miał 123 potwierdzony na ASO) ale jak wiemy trzeba na to brać poprawkę , żadne 2xx km mnie nie przestraszy jak na rocznik tego auta.
W aucie jest wgniotka na zderzaku ( widać na zdjęciu ) zrobiona przez poprzedniego właściciela a auto jest od 3 lat u mojego znajomego. Twierdzi zarówno on jak i mechanik u którego serwisuje pojazd z tyłem jest wszystko ok, jedynie doczytał w książce z ASO , że możliwe dźwinięgcie belki?
Tuż przed zakupem był wymieniany rozrząd. Właściciel zamontował działący tempomat ;p
Natomiast to co naprawiał/wymieniał znajomy:
– 2 lata temu Olej
– Tarcze przednie hamulcowe oraz czyścenie bębna tylnego
– Nabicie 2 lata temu klimy ,5% strat
– nowy akumulator
– styki przednich swiatel wymenione
– wycieraczki przednie
– No i na końcu rzec która mnie najbardziej martwi : Spawanie pękniętej ramy gdzieś koło wydechu. Zahaczył o krawężnik jadąc tyłem z prędkościoa 2-5km/h. Nie wiem czy obawiąć się tego czy nie .

Wszystkie naprawy zostały przeprowadzone u jednego Mechanika, Spawanie u innego, Wymiana oleju u innego. Adresy mam, mogę podać na PW ( nie chce żadnych kryptoreklam etc). Każdy z mechaników (3) zachwalał jego stan. Nie stwierdziono Rudej

Na samych oględzin auta nie byłem gdyż dopiero się umówie na rekonesans. Wszystko wiem ze wstępnych rozmów ;–)

Moje pytanie co uważacie na pierwszy rzut oka o owym pojezdzie?
Załączniki
2.jpg
10.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
9.jpg
8.jpg
7.jpg
3.jpg
1.jpg
Ostatnio edytowano 6 maja 2014, 22:31 przez Speed, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawa tematu
Shus
 

Postprzez tmx89 » 5 maja 2014, 22:15

jesli chcesz kupic to polecam wizyte w viewtopic.php?f=101&t=128221
Szwedu
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 wrz 2009, 22:58
Posty: 44
Skąd: Katowice
Auto: Mx-5 NA, Is200, Insignia Turbo, Is250

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Moto