Ostrzeżenie przed forumowiczem Slasher – oszust

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez qazxsw1 » 29 mar 2010, 07:57

Witam,

sprawa wygląda tak: założyłem temat w dziale kupię części odnośnie drzwi czarnych do mojego mx-3. Odezwał się Slasher, zaoferował, że takowe ma, dał zdjęcie z zewnątrz. Ok, dwa razy zaznaczałem i pytałem się czy są BEZ RDZY. Odpowiedz była taka
"Są w dobrym stanie, niepordzewiałe. Jedyny minus to jeden mały odprysk lakieru. Poza tym wszystko ok."
następnie w kolejnej wiadomości: "
Te których fotkę ci wysłałem poza tym jednym małym odpryskiem są ok. Kolor może już leciutko zmatowiały, ale to normalne w kilkunastoletnim aucie."


Myśląc, że wszystko będzie ok (nie miałem podstaw sądzić inaczej, tym bardziej że owy użytkownik ma już ponad 200 postów) zamówiłem te drzwi. Sprzedał mi je tanio, za 70 zł, drugich do pary nie miał, trudno. Inne rzeczy też kupiłem przez forum tanio i były takie, jakie mi obiecywano a nawet lepsze. Przesyłka jak się potem okazało wyniosła 84 zł, więc razem zainwestowałem 154 zł – wygląda to sensownie, za gołe drzwi, w końcu forum, od maniaków, super.

Drzwi odebrał mój ojciec, bo byłem w pracy. Zaraz po niej popędziłem do domu je zobaczyć i zawieźć do lakiernika, by je założyć. Oto one:
Obrazek Obrazek Obrazek

No i jak one są bez rdzy, to ja jestem zakonnica. Nie ma sensu tego zakładać ani skrobać i malować bo to będzie kasa wyrzucona w błoto, purchle są wszędzie, nawet na zewnątrz. Napisałem do kolegi Slasher że wcisnąć mi złom, z którym teraz nic nie mogę zrobić, po co mi to przecież?! Już moje drzwi mają ładniejsze ranty niż te jego "bez rdzy". Odpisał, że nie wiedział, nic nie widział, bo ściągał je z auta i nie zauważył rdzy. Akurat, jak pakował do wysyłki to przecież musiał widzieć, tym bardziej że na dole owinął je ładnie w gąbkę. Męczyłem Slashera pare dni, straszyłem rozmową z Globy'm (taka miała miejsce), udało mi się odzyskać jedynie 40 zł. Jestem 114 zł do tyłu, wyrzuciłem je w błoto, przez jakiegoś cwaniaka co siedzi 400 km stąd. Jak można być takim oszustem? Słusznie Globy powiedział, że powinien zwrócić mi całą kwotę, 154 zł bo towar nijak ma się do tego z opisu. Jego wina że "nie zauważył" choć jestem pewien, że chciał po prostu komuś wcisnąć te drzwi – czyli mi. Napisałem mu, że jak chce to mu je odeślę, jak nie chce – zezłomuję. Zero odzewu z jego strony, mimo iż przeczytał wysłane do niego wiadomości. Byle tylko oddał mi resztę pieniędzy z których nijako mnie okradł, a jeśli o się nie uda proszę chociaż o wyciągnięcie wobec niego jakichś konsekwencji na forum np. ban.

Dla porównania to są drzwi bez rdzy, które już mam od kogoś innego – do tego dostałem wysoki podłokietnik, zapalniczkę i zatyczkę której mi brakowało w podsufitce (ta od wajchy awaryjnej do szyberdachu):
Obrazek Obrazek

W razie czego mogę zrobić dodatkowe zdjęcia drzwi, skrzynki odbiorczej z jego wiadomościami itd itp. To jest po prostu oszustwo w biały dzień na łamach forum. Wysyłam Slasherowi linka do tego tematu, może ma coś na usprawiedliwienie, że drzwi są super, takie mają być...może się nie znam, nie wiem. Ale jak widać na zdjęciach poniżej, można dostać je w bdb stanie. Tych jego nawet za złotówkę bym nie wziął gdybym wiedział, bo i tak nic z nich już nie będzie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2008, 11:34
Posty: 232
Skąd: Świdnica
Auto: Mazda mx-3 1.8 V6, SGI, 93 r.

Postprzez Globy » 29 mar 2010, 10:06

Zarząd został powiadomiony o sprawie. Czy ktoś, kto wysyła taki bubel, liczy, że trafi na "łosia" i nie zwróci pieniędzy za drzwi i przesyłkę? Przecież tego nawet nie da się skutecznie naprawić. Jeśli sprawa nie zostanie rozwiązana z poszanowaniem kupującego, Użytkownik zostanie wykluczony z forum MazdaSpeed.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 21:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Inte » 30 mar 2010, 06:54

taa widać, że coraz częściej pojawiają się ludzie, którzy liczą, że trafią na łosia...
ale jak widać mamy podobne doświadczenia – parę bardzo udanych zakupów przez forum usypia naszą czujność ;/
mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać pieniądze bo jak widać po fotkach należą Ci się.
powodzenia ;)
Obrazek
Bo tu kończy się rozsądek a zaczyna się Mazda ;)
IRC
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2007, 16:30
Posty: 470
Skąd: Reda/HH
Auto: była 323BG| jest 626 GE 97 1,8

Postprzez qazxsw1 » 8 kwi 2010, 07:34

Cóż, zero odzewu ze strony "uczciwego" sprzedawcy, pieniędzy nie odzyskam, więc chociaż proszę o wykluczenie go z grona użytkowników forum. Mnie oszuka, Was oszuka, ale Pana Boga nie oszuka i przed nim będzie się tłumaczył, jego wybór :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2008, 11:34
Posty: 232
Skąd: Świdnica
Auto: Mazda mx-3 1.8 V6, SGI, 93 r.

Postprzez Topaz » 8 kwi 2010, 08:15

WIdze, ze kolega mocno wierzacy :P ale w cytacie bylo "zycia" :P Powodzenia, moze jeszcze odzyskasz kase.
Zgadnij kotku, co mam w środku....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2006, 19:18
Posty: 477
Skąd: Białystok
Auto: M6 2.3 Sport

Postprzez qazxsw1 » 8 kwi 2010, 09:23

Skoro wszelkie prośby i groźby nie skutkują, to trzeba powołać się na siły nadprzyrodzone :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2008, 11:34
Posty: 232
Skąd: Świdnica
Auto: Mazda mx-3 1.8 V6, SGI, 93 r.

Postprzez waldez » 8 kwi 2010, 13:53

Pamiętam jakiś czas temu kupiłem od Slashera komplet felg alu z oponami i transakcja była jak najbardziej poprawna, a tu teraz takie jaja. Drzwi do wywalenia i szkoda kasy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2008, 19:55
Posty: 599
Skąd: Włocławek
Auto: 323c BA 1,5 16v DOHC 95r

Postprzez qazxsw1 » 8 kwi 2010, 14:51

No właśnie, szkoda kasy i nic z tym nie można zrobić, to jest najgorsze. Może i zyskał teraz te 100 zł, ale pocieszające jest to, że tak szybko czegoś na tym forum nie sprzeda i potencjalnie straci więcej. A zdaje się, że to taki zaufany i porządny użytkownik, który ma założony swój temat do którego ja np. nie mogę zajrzeć: http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... ht=slasher . Ciekawe gdzie teraz są jego znajomi z forum, może oni wiedzą coś więcej...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2008, 11:34
Posty: 232
Skąd: Świdnica
Auto: Mazda mx-3 1.8 V6, SGI, 93 r.

Postprzez waldez » 9 kwi 2010, 06:36

Jak się wylogujesz to bez problemu będziesz mógł obejrzeć temat, który podałeś.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2008, 19:55
Posty: 599
Skąd: Włocławek
Auto: 323c BA 1,5 16v DOHC 95r

Postprzez Topaz » 9 kwi 2010, 08:08

Ej o co chodzi z tym tematem. Faktycznie nie ma uprawnien do ogladania, a po wylogowaniu jest pelny dostep???
Zgadnij kotku, co mam w środku....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2006, 19:18
Posty: 477
Skąd: Białystok
Auto: M6 2.3 Sport

Postprzez Siwus » 13 kwi 2010, 08:55

Kilka razy kupowałem coś od Slashera i byłem zadowolony, a tutaj taka wtopa :|
pracoholik
Forumowicz
 
Od: 25 kwi 2008, 23:31
Posty: 1634 (0/5)
Skąd: Włocławek
Auto: Chrysler Sebring '01 2.7V6

Postprzez Rafał_ » 15 kwi 2010, 19:01

Ja także kupowałem i wszystko było ok, przykra sprawa :( .
Kaizen Sushi Racing Team Polub nasz FP :)
jarek.ZE
Avatar użytkownika
Klubowicz
CUP 2014 miejsce 3
CUP 2013 miejsce 2
 
Od: 25 lis 2008, 00:19
Posty: 3760 (180/234)
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Auto: Mazda MX-5 NA B6 '93
Była:
Mazda3 BM PE 120KM '14
Rajdowe Clio F7P '91
Mazda mx-3 EC KLZE '91
Subaru Impreza WRX MY05
Mazda6 GG AJ '04

Postprzez szadol1 » 16 kwi 2010, 18:19

Sprawa wygląda na dość przykrą zważywszy chociażby na to że wcześniej było OK ale widocznie coś pękło i jakoś dziwne że brak jakiego kolwiek odzewu ze strony winnego oj nie ładnie nie ładnie :P
... Nie każdy może jeździć Mazdą, niech jeździ Golfem jak każdy ...
"Z autem jest jak seksem: po co jechać na ręcznym jak można dać w pi...ę." :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 mar 2009, 07:54
Posty: 3446 (23/8)
Skąd: Biała Podlaska
Auto: 626 94r 1,8 Sedan R.I.P :(
626 94r 2.5i V6 KL Cronos R.I.P
Suzuki Swift 1.3 93r R.I.P
Honda AF29 Vision R.I.P
Galant 2.0 98r R.I.P
323F 95r 1.8 R.I.P.
Space Star 1.6

Postprzez DamianMX6 » 19 maja 2010, 21:26

Pewnie zardzewiały w transporcie ;) .

No takie g..o wysłać to trzeba mieć tupet.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2008, 13:43
Posty: 994 (0/1)
Auto: MX6 MAZDASPEED

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia