Ostrzeżenie przed nierzetelnym Forumowiczem – Ukman

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez Enduro » 26 sty 2010, 23:47

niestety po wielu tygodniach mailowania, dzwonienia i oczekiwania
na zakupione i zapłacone z góry części do mazdy 6
od forumowicza: UKMANN-a z W-wy (dane osobowe i dokładny adres jest mi znany) , a przebywającego obecnie w Anglii
stwierdziłem po ich otrzymaniu, że jest to niestety
nierzetelny i nieuczciwy partner!
a tutaj w tym poście oferuje odsprzedanie za 0 pln
informacje na temat jego podjeścia do w/w transakcji

odkupiłem od niego m.in. grill zderzaka do mazdy 6
i on pomimo to, że na 100% wiedział o tym, i potwierdził mi to w mailu,
że ten element nie pasuje i dodatkowo nie jest kompletny,
nie wspomniał o tym ani słowem przed transakcją,
co wg. mnie jest czynnem niegodnym!
po wymianie postów doszedłem do wniosku, że on sugeruje mi,
abym ja podobnie uczynił i komuś innemu go dalej sprzedał,
co wg. mnie nie jest fair!!!
ostrzegam przed tym gościem!
nie wiem jakie jeszcze podejme kroki,
ale życzył bym sobie, abym byl jego ostatnią ofiarą
a on został zmuszony przynajmniej do odpowiednich przemyśleń!
macie jakieś pomysły?
lub co wy o tym sądzicie?
czy on postąpił okay?
czy może ja, po prostu za dużo oczekiwałem?
nie wspomnę już o tym, że grill był porysowany...
P.S.
wszystkie te informacje są zobowiązujace i mogę je udowodnić!
i absolutnie nie mam zamiaru, go oczerniać bez powodu
a uprzednio wyczerpałem wszystkie mozliwości wyjasnienia sprawy bezkonfliktowo, ale niestety bezowocnie!!!
pozdr.
Enduro
Ostatnio edytowano 27 sty 2010, 14:57 przez Enduro, łącznie edytowano 1 raz
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez Globy » 27 sty 2010, 00:01

Niestety, to nie pierwszy raz. Oszukany został także Basilius, który kupił od Ukmana felgi. Proponuję usunięcie Użytkownika ze społeczności, ale może wcześniej zechce nam wyjaśnić swoje postępowanie i naprawić szkody?
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Enduro » 27 sty 2010, 00:06

Globy napisał(a):Niestety, to nie pierwszy raz. Oszukany został także Basilius, który kupił od Ukmana felgi. Proponuję usunięcie Użytkownika ze społeczności, ale może wcześniej zechce nam wyjaśnić swoje postępowanie i naprawić szkody?

a to niespodzianka!
a jego rodzina zapewniala mnie o jego superlatywach,
jak dopytywalem grzecznie o losy paczki!
E.
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez Globy » 27 sty 2010, 00:11

Zawiadomię Basiliusa o tym temacie.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Yellowmen » 27 sty 2010, 10:28

dożywotni BAN!!!!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 cze 2007, 21:51
Posty: 626
Skąd: Sosnowiec
Auto: była Mazda 323F 1,5....
...teraz Francuz 3,0 V6

Postprzez Basilius » 27 sty 2010, 23:01

Witam,
sprawa Ukmana jest opisana w dziale spotów w Anglii. Opisze to też w ogólnym. Niestety od kilku miesięcy jestem zawalony robotą. Śmieci jakie mi sprzedał to żart za 1700PLN – chyba, już dokładnie nie pamiętam. Ukmanowi jeszcze się czkawką odbiją. Proszę o tel. do jego rodziny jeśli ktoś ma na PW. Namiary też 'odkupię'. Miał mi zwrócić część kasy i do tej pory nic. Ja te felgi wyprowadzę, ale Ty Ukman jesteś śmieciem i łgarzem. Granica Angielska to nie 'godmode' w grach synku. Pamiętaj!
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2009, 09:00
Posty: 272
Skąd: Wolbrom
Auto: Mazda 6 GY, 2.0 CD 143KM(166), Mazda MX-3 2.5 V6 KL-ZE

Postprzez Basilius » 27 sty 2010, 23:13

Enduro,

o czym Ty gadasz? Co znaczy "za dużo oczekiwałem"? Mnie koleś powiedział, że felgi są chromowane i gdzieniegdzie zszedł lakier bezbawny ale to zabezpieczył – oczywiście było to nieprawdą!!! Po czy stwierdził:"że nie należy oczekiwać chromu na felach za 1700PLN i że mogłem się tego domyśleć" Oczywiście na felach fantachrom i pozłażony lakier! o czym oczywiście nie napisał. To najzwyklejsze oszustwo i naciągactwo! Poczytaj Angielski dział w spotach. ten koleś jest oszustem i naciągaczem. Zobacz fotki śmieci jakie mi sprzedał. Proszę na PW o kontakt do Ciebie. Jeśli masz ochotę to pomyślimy o chłopaku. W dziale sprzedam był wystawiony ten grill jakiś czas temu. Jeden z kolegów zgasił tam Ukmana, że nijak to nie będzie pasowało do wozu gdzie jak ten śmieć twierdził miał pasować. Eh. Uwierzcie mi, że po tym zdarzeniu odpuściłem forum na dłuższy czas bo taki gnój potrafi zniechęcić do wszystkiego. Wybaczyć mi musicie też moje słownictwo i zachowanie, ale cholera mnie bierze na samą myśl o tym złodzieju.
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2009, 09:00
Posty: 272
Skąd: Wolbrom
Auto: Mazda 6 GY, 2.0 CD 143KM(166), Mazda MX-3 2.5 V6 KL-ZE

Postprzez Globy » 27 sty 2010, 23:13

Przenoszę na Ogólny i nakładam bana.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Enduro » 28 sty 2010, 18:32

Basilius napisał(a):Enduro,

o czym Ty gadasz? Co znaczy "za dużo oczekiwałem"?

ja tu po prostu zapytalem, czy moze omylnie interpretuje jego opis..
szkoda, ze uprzednio nie wiedzialem o jego podlosci
niestety moja transakcja opiewala na ponad 2000 pln
no i jest tearz ciekaw czy zakupione od niego "nowe" wtryski
,choc na takie optycznie wygladaja(prawie) sa chocby sprawne!
jesli nie,to na pewno potraktuje go bolesnie...
pozdr
Enduro
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez ukman2703 » 28 sty 2010, 19:35

Witam jestem uzytkownikiem konta Ukman jakis czas temu dokonalem tranzakcji z Enduro . Kupił odemnie gril do mazdy 6 niebieski z wersji poliftowej . Na aukcji był opis iz sprzedaje grill jest od w bdb stanie posiada drobne rysy itd itd nie wspominając nic o zadnym zeberku zakrywające dziury w zderzaku poporstu aukcja kupujesz to co widzisz na aukcje po czym enduro zgodził sie na wszystko grill wysłalem na adres do poznania po czym jego matka nie odebrała paczki poniewaz nie było jej w tym czasie w poznaniu calą wine oczywiscie enduro zwalił na mnie a jego wczesniejszym mailu napisal abym w okresie swiąt wysłał grill i tak tez zrobilem . Wysyłając ponownie wszystko na podany adres Enduro dostal paczke i mowi ze wszystko ok ale nie ma zeberka zasłaniającego dziury w zderzaku ale ja odpisałem ze zadnego zeberka nie mam i nie uwzgledniłęm go w aukcji takze sprawa prosta kupiłes to co widziales na aukcji . Ale nie dopuscił takiej mysli ze w tym momecie grill jest bezużyteczny dla niego postanowil mną manipulowac i straszyc policją . tak sprawa wyglada a w aukcji nawet nie wspomniałem o zadnym zeberku takze sprawa jest klarowna twoje nie dopatrzenie powinienes mnie spytac o to zeberko ja bym napisał ze czegos takiego nie posiadam bo nie wiedziałem ze cos takiego istnieje ...
Domyslam sie ze konto Ukman2703 bedzie skasowane po przeczytaniu tego lecz chce aby sprawa była jasna kolega Enduro poporstu nie dopatrzył
pozdr.
 
Od: 28 sty 2010, 19:31
Posty: 13

Postprzez ukman2703 » 28 sty 2010, 19:54

Dodam ze kolega Enduro nie przesłał mi zadnych pieniedzy na wysyłke a wiedzial ze wysyłam ją z Anglii 3 razy ponaglałem o dopłate ale nie było mowy na przesyłki ze swojej kieszeni wziąłem 40 funtow czyli ok 180 zl !!!! I tego nie uwzgledniłes !! Poprostu ludzie za mało oczekują duzo i to jest błąd !
 
Od: 28 sty 2010, 19:31
Posty: 13

Postprzez Enduro » 28 sty 2010, 19:56

dobrze wiedziales, ze grill nie pasuje!!!!
byles pewny, ze nie bedzie u mnie pasowal, co jednoznacznie potwierdziles w mailu do mnie! posiadam go jeszcze w kompie!!!
ale nie wspominales o tym ani slowem, bo i po co!
nie potrafiles poprawnie przez wiele tygodni wyslac paczki do mnie
a ja wielokrotnie prosilem o numery paczki, i ich nie otrzymalem..
ponoc wrocily zwrotnie a adres do mnie nie jest nowy, czyli absolutnie poprawny
masz wielkie problemy cos poprawnie wyslac , lub pomijasz istotne fakty, m.in. ze kogos moze w okresie swiat nie byc w domu!
a ty jak się "grunt pod nogami pali" to wysyłasz przez bogu ducha winą babcie...
I nie straszę policją, absolutnie!
tylko poinformowalem Ciebie o ewentualnych problemach
finansowo-prawnych, jesli okaze się, że jestes nieuczciwy i chyba to nie powinno być dziwne!
telefonicznie od twojej babci uslyszalem, że paczka juz zostala dawno wysłana, choć ona jeszcze nie dowiedziała się, o co chodzi mi dokładnie,
a po wyjaśnieniu nagle stwierdzila, że nic o paczce do mnie nie wie.....

zapytam wprost:
byłbyś zadowolony, gdybyś otrzymał takiego grilla, jak ja,
bez tej istotnej informacji, że on nie pasuje, bo jest niekompletny, pomimo, że sprzedający, czli Ty, wiedział o tym doskonale?
wniosek...!?
oczekuje teraz od Ciebie zwrotu nalezności za grilla, po czy go odeśle,
a ty możesz sobie z niego np. rogi zrobić!
jeszcze lepiej jeśli wszystko Tobie żwrócę,
choć nie edzie to z pewnościa prosta, bo twoje podejście jest mi dobrze znane..
i nich Cię ręka Boska broni, jesli okaże się, że wtryki (ponoć nowe)
są niesprawne!
gwarantuje miedzynarodowe problemy!

P.S.
co do płatności to,
przelałem na twoje konto, tyle ile oczekiwałeś!
tego maila tez mam w kompie!!!

bez pozdrowień
Enduro
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez ukman2703 » 28 sty 2010, 20:07

Wiesz tak wyszło ze ja tez mam wiele twoich maili np kiedy napisales abym wszystko wyslal na adres w poznaniu w okresie swiąt dzwoniles straszyłes jaimis konsekwencjami i co ? paczka dotarła tylko nikt jej nie odebrał !!!!!!! Po czym napisalem ci ze paczke wysle ale jak dostanie pieniądze na konto za przesyłke to wysłałes mi maila w tytule " Ponaglenie!!!" i co ja mam sie z .... kłucic . A ze sie tak wyraze kuzwa jak nie pasuje grill skoro mialem go przez poł roku w aucie !! widziales nie jedno zdjecie jak to wyglada !!! W aukcji nie napisalem o zadnym zeberku i jesli masz jakies problemy z niedowidzeniem nie baw sie w zakupy w internecie kolego . Wysłąłem ci to co widziałes na aukcji czlowieku ! To tak jakbym ci sprzedawał auto na aukcji stało by bez kół nie napisałbym nic o tym to czego bys sie spodziewał ? Ze auto stoi na ceglach czy kolach poprostu bys sie mnie spytał !!!! A ze tego nie zrobiłes w przypadku grila twoj problem...
 
Od: 28 sty 2010, 19:31
Posty: 13

Postprzez Enduro » 28 sty 2010, 20:10

ukman2703 napisał(a):A ze tego nie zrobiłes w przypadku grila twoj problem...

o tym juz wiem,
ale wyjasnij, dlaczego ugodowy zwrot nie jest mozliwy?
gdyż wtedy musisz kogośs innego nabić w butelke!
oszust jestes i tyle!
E.
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez ukman2703 » 28 sty 2010, 20:14

słuchaj ja z checią przyjął bym ten grill spowrotem wzamian za spokoj ale mowie ci wyslij go do Uk na swoj koszt nie bedzie nawet najmniejszego problemu z zwrotem kasy . W pl musze angazowac kogos aby to wysłał itd itd tutaj zrobie zdjecia i sprzedam bez problemu . Tyle ze Polacy jak napisalem liczą na duzo za mało .
Oszustem nie jestem ty jestes poprostu slepy i podczas czytania aukcji ktorą jeses zainteresowany zaczyna ci leciec slina po brodzie i zapadają ci sie klapki na oczy a ppotem zdziwienie ze nie doczytałes aukcji i oczywiscie mozna zawsze zwalic wine na kogos tylko nie na siebie
 
Od: 28 sty 2010, 19:31
Posty: 13

Postprzez Enduro » 28 sty 2010, 20:20

ukman2703 napisał(a):ty jestes poprostu slepy i podczas czytania aukcji ktorą jeses zainteresowany zaczyna ci leciec slina po brodzie i zapadają ci sie klapki na oczy

to byly twoje reakcje, jak ty go odkupiles....
i pokaz prosze uprzejmie gdzie napisales , że on nie pasuje lub nie jest kompletny.....?
grilla otrzymalem w Poznaniu z Izabelina i tam go odeśle, po otrzymaniu zwrotu należności, gdyż wysylka do UK przekracza jego wartosć
i ty o tym dobrze wiesz!
E.
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez ukman2703 » 28 sty 2010, 20:30

:| :| :| Ile razy ja mam powtarzac ?? Kto by Ci powiedział ze ten grill jest nie kompletny ?

Ten ?
http://allegro.pl/item826048578_mazda_6 ... rykan.html

A moze ten ?

http://allegro.pl/item887484435_atrapa_ ... anska.html


Kazdy kupuje to co widzi na aukcji i w tym momecie z mojej strony nie było żadnego oszustwa tak samo jak i ze strony tych ludzi ktorzy sprzedawali takie same grile !!!!
 
Od: 28 sty 2010, 19:31
Posty: 13

Postprzez Enduro » 28 sty 2010, 20:34

ja nie kupowalem z allegro, tylko od ciebie!
a fotka grilla byla w twoim poscie!
E.
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez ukman2703 » 28 sty 2010, 20:38

No wiec miales czarno na białym co kupujesz miałes wątpliwosci czy jest zeberko czy tez nie zawsze mozna spytac i jak widzisz za błędy sie płaci a w swoim poscie mialem aukcje z ebaya wraz z opisem !!!!
 
Od: 28 sty 2010, 19:31
Posty: 13

Postprzez Jacekm_ » 28 sty 2010, 20:43

Wtrącę się, bo uważam, że ten grill, skoro sprzedający miał wiedzę, że jest nie kompletny, to powinien o tym poinformować. Na allegro to i byle g*** potrafią sprzedać, a my w klubie nie powinniśmy sobie podkładać takich fantów.
Sam kupiłem od gościa konsolkę do auta, do wnętrza taki plastik, była z anglika, na aukcji były zdjęcia auta, nie wiedziałem, że nie będzie pasować, bo nie miałem tego w ręku, a z wyglądu nie zwróciłem uwagi na różnicę. Zadzwoniłem do gościa, mówię w czym rzecz, i się dogadaliśmy, wymienił mi to na coś innego – tak to się załatwia, a nie zostawia kupującego z kawałkiem g***, które może sobie na ścianie powiesić.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2008, 17:56
Posty: 486
Skąd: Łódź
Auto: mazda dwa zero

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia