NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA: Wał Miedzeszyński 227

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez micz » 24 lip 2017, 14:09

Cześć,
przestrzegam wszystkich przed zakupami w tym komisie / firmie importującej samochody (mają w ofercie Mazdy). Zakupiony tam przeze mnie samochód działał przez 4 (CZTERY!) dni zanim się rozsypał. Rzeczoznawca stwierdził bez wątpliwości – samochód miał uszkodzony blok silnika i już przed zakupem był zepsuty.
Ekspertyzę rzeczoznawcy dostarczyłem do sprzedawcy-krętacza razem ze zgłoszeniem reklamacji z tytułu rękojmi i żądałem odstąpienia od umowy. Typ ignoruje mnie i rzuca słuchawką, udaje, że w ogóle nie ma tematu. W swoich działaniach jest tak żałosny, że nawet nie kiwnął palcem w stronę rozwiązania sporu więc sprawa w sądzie prawdopodobnie zakończy się od razu wystawieniem nakazu zapłaty bez rozprawy (tak tak, prawo w Polsce CHRONI KONSUMENTA – tylko janusze biznesu tego nie pojmują).

Zostawię tutaj dane tego człowieka, żeby nikt więcej nie narażał się na kontakty z jego pseudo-handelkiem.

Delikwent mieści się tu:
ul. Wał Miedzeszyński 227
Warszawa Wawer

ale uwaga, tam w jednej "budce" siedzi 3 panów i każdy ma swoją działalność, więc podaję dane rejestrowe tego konkretnego:
Zakład Handlowo-Usługowy „Albatros”
Auto Handel Blacharstwo Samochodowe Adam Soboń
64-731 Drawski Młyn,
ul. Szosa Dworcowa 7A
NIP: 763-147-48-57

Mam nadzieję, że ten pan już nigdy nikogo nie wsadzi na taką minę.
Początkujący
 
Od: 24 lip 2017, 13:55
Posty: 5
Auto: Mazda3 BN 2018 SkyEnergy 2.0 165KM, Snowflake White Pearl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia