OSTRZEGAM! przed osobą Kamil Borek

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez xRafalx » 12 paź 2016, 21:15

Witajcie, wydaje mi się, że jest to najlepsze miejsce na tego typu opinie: OSTRZEGAM! przed osobą/oszustem Kamil Borek, zamieszkałym w miejscowości Dąbrówki, Sierp, ta osoba jest obecna na tej grupie Mazda 6 Polska na facebook. Sprzedał mi niby "sprawny" schowek z wyświetlaczem do mazda 6 GG przedlift, na co niestety nie ma potwierdzenia: Jego tłumaczenie: "Jak zjeżdżałem z lawety, to działał". Po zamontowaniu okazało się, że nie działa środkowa część wyświetlacza, oraz w środku nie znajduje się żaden dowód sprzedaży. Poinformowałem sprzedawcę o tym, oczywiście się wyparł, że jest to niemożliwe, że był sprawny. Po dłuższej rozmowie poprosił o odesłanie schowka, gdy go otrzymał stwierdził, że odesłany schowek nie jest jego. Usiłuje mi wmówić, że chce od niego wyłudzić pieniądze oraz nie chce mi zwrócić otrzymanego schowka. OSTRZEGAM!!!
& Marta
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Małopolski
 
Od: 25 kwi 2014, 10:37
Posty: 3598 (51/68)
Skąd: Niepołomice
Auto: Mazda6 GH '08
MazdaSpeed 3 BK '08

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia